Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, filltos napsal:

Máš tam poslední FW? http://en.shanling.com/download/54

To nevím, jak to zjistím? Protože to vůbec nereaguje, dělá si to co chce ...

před 2 hodinami, African napsal:

Při podpoře čínské lidové republiky si mohl dopadnout i hůř :lol2:

https://www.instagram.com/p/CCgl1gag2Xy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Hele, já bych to nebral a měl jsem s tím problém od začátku, ale byly zde hlasy o kvalitě, no to určitě nemůžu potvrdit, protože ho využívám tak z 30% a jak to dopadlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, díky, nicméně tohle je právě ten problém. Já to zapnu a začně lítat z menu do režimu přehrávání, pak se samo něco odmaže, do nastavení, zase přehrávání ... je to hodně zmatečné, ale hlavně to nejde zastavit. Takže s tím nic neudělám.

No a musím to reklamovat jen u zelenáče nebo je nějaký autorizák na Shanling?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, filltos napsal:

Hele napiš Frantovi Bínovi frankie@shanling.com 

Ten dělá v Číně pro Shanling a určitě ti poradí.

Díky za kontakt ... určitě uschovám.

před 20 hodinami, Happy88 napsal:

Zkusil bych Audigo, minimalne tam cinknout a zeptat se, ti by mohli vedet, kdo Shanling resi.

Ano, tam jsem byl ... bylo mi řečeno, že je to Čína, dost mne to vyjádření překvapilo, protože i když čínská jebka, tak sebevědomá cena. Nicméně mám s tím skočit k Zelenáčovi (to mám fakt radost) a uvidíme, ale už z principu to nenechám být, protože jsem se k tomu choval víc než dobře. Žádné vlhko, žádný pád, žádná kolobka, kolo a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Co jsi měl na poslech doposud?

Já těmhle " All in one " moc nevěřím. Když jsem hudbu chtěl taky takhle nějak vyřešit, popůjčoval jsem si kde co, obešel kdejakou prodejnu s poslechovým boxem a nakonec zůstal u starého dobrého Technicse, ke kterému jsem zlaťáky připojil tablet s Flac přehráváním. Už jsem si za ta leta zvykl na poněkud tvrdší zvuk a nové JVC repro dal nahoru mladýmu k JVC zesiku a DAB rádiu. Stejně většinou hraje přes spotify v mp3. 

Jinak Denon jako značka za mne naprostá spokojenost pro takovou tu střední třídu ( Onkyo, …. ) , pokud tedy nemáš vybavenou posluchárnu, kam si zalezeš se sklenkou dobrého moku a oddáváš se pouze poslechu 😄

Zkus si ještě někde poslechnout Marantz Melody M-CRXXX - ten má i DAB.

https://www.l-e.cz/marantz-melody-m-cr412-cerna?gclid=EAIaIQobChMIkdGnj8mH7AIVQtOyCh21Kw_ZEAQYBCABEgKOpvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, mám prosbu: nemáte někdo radu/zkušenost s nahráváním živého vystoupení? (nevím, do jakého vlákna to dát...). Jde o to, že dcera se má účastnit houslové soutěže, která byla z důvodu Covidu omezena na hodnocení podle nahrávek. Jsou tam docela striktní podmínky ohledně formátů apod. Chtějí

- obrazovou kvalitu 720p, 1080i nebo 1080p, 

- zvukovou kvalitu PCM, fax, MP3 min. 256 kbps nebo aac min. 128 kbps,

- mikrofony odpovídající kvality (NE vestavěné z mobilních zařízení),

- formát mp4, mov, avi, mpg nebo mkv.

Nemáte někdo ponětí, jakým zařízením to nahrát?

Moc díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Irwinek napsal:

Co jsi měl na poslech doposud?

Já těmhle " All in one " moc nevěřím. Když jsem hudbu chtěl taky takhle nějak vyřešit, popůjčoval jsem si kde co, obešel kdejakou prodejnu s poslechovým boxem a nakonec zůstal u starého dobrého Technicse, ke kterému jsem zlaťáky připojil tablet s Flac přehráváním. Už jsem si za ta leta zvykl na poněkud tvrdší zvuk a nové JVC repro dal nahoru mladýmu k JVC zesiku a DAB rádiu. Stejně většinou hraje přes spotify v mp3. 

Jinak Denon jako značka za mne naprostá spokojenost pro takovou tu střední třídu ( Onkyo, …. ) , pokud tedy nemáš vybavenou posluchárnu, kam si zalezeš se sklenkou dobrého moku a oddáváš se pouze poslechu 😄

Zkus si ještě někde poslechnout Marantz Melody M-CRXXX - ten má i DAB.

https://www.l-e.cz/marantz-melody-m-cr412-cerna?gclid=EAIaIQobChMIkdGnj8mH7AIVQtOyCh21Kw_ZEAQYBCABEgKOpvD_BwE

Musím reagovat, Technics je sice moc pěknej, ale zvukově stojí za prd. Mám celou sestavu jen z nostalgie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Oplt napsal:

Tohle, jinak ještě podstatně lepši Pioneer a Akai. Něco teď pouštím protože jsem pořídil vyšší řadu. Je to tady v inzerci.

Ale Technic i když ho moc nepouštím neprodávám.

 

20200513_195920.jpg

Ale to je krásné , toho bych se taky nezbavoval . Já jsem bez gramce a opustil mne minidisk, jinak téměř obdoba ( podle fotky se těžko pozná řada ) + ještě " klasickou " sestavu SD-EH 50 , právě k ní používám ten tablet s Flacem - na poslech při běžném provozu domácnosti postačující. Od Akai jsem používal pouze " kazeťák " k zesilovači Denon, posléze Onkyo. Pak mne ukecal kámoš, tak jsem mu ho nechal, no kazety už stejně moc neposlouchám - kdo taky 😄 Pioneer rádio s cd vystřídalo v autě Clarion a jsem plně spokojen, jinak jsem měl od něj tak sluchátka, takže nemůžu posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Harwey napsal:

Nemam tu nic, doma mame len Sony mikrosystem, nic extra, niesom hifista ani audiofil, ale zas nejaky cinsky plastovy brak nechcem. Na tento Marantz som tiez natrafil, posluchovku nemam, staci mi to na obcasne cd-cko alebo streamovanie z netu.

Tak to ten Marantz z toho vyhlídnutého vypadá asi nejlépe a má i lepší cenovku. Otázkou je, zda to fakt využiješ. Jestli by pak pro Tebe nebylo lepší si koupit nějaký " lepší " mikro/mini systém, než " utopit " peníze v něčem, co vlastně prakticky nepotřebuješ. A nezapomeň, že zvuk dělaj repráky 😄 To v tom i s tím Marantzem můžeš bejt za 20 k , ani nemrkneš a taky nárok na prostor. Ono ozvučit si pokojík v garsonce/na koleji je o něčem jiném, než halu ve vile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...