Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ten tidal rozhodne zakupim.ja dufam ,ze tomu uplne neprepadnem.2 roky dozadu som kupoval zostavu na doma, odvtedy sluzi a nemam potrebu menit nic.preto sa v tkm vrtam,nech co najlepsie vyberiem a mam zasa par rokov pokoj. 

Ten red chapem, ze je skor na prenasanie vhodny.mne sa paci na nom prave to co pise happy, nema to bateriamu,je to male a spratne.

To ze to nebude ta top kvalita volba mi je jasne.asi sa v tom este posturam.

Inak happy ako si spokojny s tymi 6xx?pozeral som po nich,bohuzial na sk sa uz zohnat nedaju.(ak sa vobec niekedy dali).zatial mam vybrate prave tie 650, dnes som ich skusal, mne proste najviac vyhovuje ten komfort a vraj maju trosku lepsiu basovu linku ako hd600...aj 660s je dobra volba myslim, otazka je, ci to stoji za dalsich 150eur.neviem sam,ci by som nejaky rozdiel pocul.tak isto to asi bude aj s tymi dac.nie som audiofil, proste chcem len dobru cistu muziku😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 hodinami, Duke650 napsal:

Mám univerzální radu -nekupujte si sluchátka podle toho, co někdo cizí napíše na netu. Kupujte si je po vyzkoušení na vlastní hlavě.

kdyby to tak šlo a ještě ted´když je ta blbá doba,testy a recenze snad trochu pomůžou při výběru

ucho asi nemám jako ty tak u sluchátek kolem trojky ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cenové relaci jsem se motal kolem Sony ,AT, Jabra,Philips,AKG,Sennheiser.

Sony 1000 top testy -nevyužiju

AT 50 - ne do práce a sound nic moc

Jabra Elite 45H -  volba 2 ,rozhodl typ sluchátek

Philips 805 - nevyhovuheje co poslouchám

AKG - co jsem hledal už neni v nabidce,asi by to skončilo jak Jabra

Výběr pro moje potřeby tedy Sennheiser HD 458

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...