Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Bobisky napsal:

Díky moc za tipy, limit nechci překročit, tak buď půjdu cestou čistě BT, i když jak jsem procházel vlákno, tak vím, že píšete kabel je kabel. Dle doporučení značek Sennheiser a Audio-Technica bych bral 

...

Myslím, že ses rozhodl správně. Na Spotify ti třeba ty Sennheisery přes BlueTooth budou vyhovovat zcela určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych levnější sluchátka pro kluka 8let na cesty. Doma máme na základě zdejšího doporučení AT M40x a spokojenost. Jak na muziku, tak na filmy (platí pro kluka i pro mě).

Ale když někam jedeme, bere si samozřejmě tablet a jak v autě i na místě samým pak sjíždí různý věci, který fakt slyšet nepotřebuju. Ty AT se mi tahat nechce, tak bych pro tento účel potřeboval něco levnýho, pokud možno skladnýho. Takže mě napadla klasika Koss Porta Pro. Jsem si vědom, jaký je tady o nich smýšlení, ale jde mi jen o ten jeho poslech z tabletu na cestách. Nebo něco jinýho v cenovce dejme tomu do litru? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, McStinger napsal:

A čo je zlé na Porta Pro? Na cesty?

edit: ja napríklad over ear sluchátka na hlave neznesiem. Bolia ma z nich uši a ešte s okuliarmi to je peklo.

Vím, že to asi nebylo na mě, ale já mám nakonec největší obavu z toho, že pustí ven skoro všechno a pro zbytek lidí v autě/místnosti to vyjde stejně, jako by je syn ani na uších neměl. Ale nevím, třeba to tak zlý nebude.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už jsem se jendou ptal, bez pozitivního výsledku, ale zkusím znovu. Sháním ideální kompaktní mp3 přehrávač na běhání.
Nutné vlastnosti: jednoduché přepínání mezi mp3 (nebo jinými formáty) a radiem. Radio je pro mě nutnost a přijímač by měl být slušný. Přehrávač musí být kompaktní, žádné velké displaye. Ideálně dlouhá výdrž baterie.
Grail: kvalitní příjem DAB/FM, slušný zvuk, kompaktní provedení. Možnost stahování podcastů...?
OK: stačí FM radio / mp3 přehrávač.
Minule byly nějaké komentáře typu: na co radio..?. Tj. pro mě mimo, já jsem prostě velkej fajnoušek radia/rozhlasu.
nemám žádné velké očekávání, ale přece zkouším :-). 
ps. běhat s mobilem se mi nechce a když, tak z něho moc nechci poslouchat. V létě mám zpocené prsty, v zimě rukavice atd. Nechci BT sluchátka.... jsem náročnej, já vím...

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Oplt napsal:

Porty mám a jsou ok.

Mám tu smůlu, že pamatuju věci z pravěku. Někdy začátkem devadesátek vyšel buď ve Stereo+Video nebo v jiném plátku nadšený pamflet (zdráhám se použít slovo recenze) o tom, jak úžasná sluchátka s doživotní zárukou a cool funky designem jsou ty Porta Pro od slovutné emerické značky Koss... prý "kosí bratři" = fajnšmekři a tak.. no jo, bylo pak vidět na ulicích, jakou sílu mají takové ódy ... dnes se dají koupit pod 1000, tenkrát stávaly myslím kolem 1800? Při tehdejších platech nonsens ... ale na rozjetí hypetrainu tehdy stačil jeden článek...

S tím tvrzením "jsou OK" se dá souhlasit ve smyslu "měl jsem pecky Yuin PK3, byly OK" protože od těch pecek jsem nic moc neočekával. Jo, hrálo to, ale... 

P.S. sám jsem měl Koss GT-5, proti firmě Koss obecně nic nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, warann napsal:

Vím, že to asi nebylo na mě, ale já mám nakonec největší obavu z toho, že pustí ven skoro všechno a pro zbytek lidí v autě/místnosti to vyjde stejně, jako by je syn ani na uších neměl. Ale nevím, třeba to tak zlý nebude.

Záleží na uhle pohľadu. Náš malý (7) má moje staré Porty do auta presne z toho dôvodu, že keď si to dá príliš nahlas, počujem to. A môžem ho sfúknuť.

Edit: Jo, a zároveň počuje, keď mu niečo hovorím. Keď mal uzavreté slúchadlá, bliakal som po ňom ako nepríčetný :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Duke650 napsal:

Mám tu smůlu, že pamatuju věci z pravěku. Někdy začátkem devadesátek vyšel buď ve Stereo+Video nebo v jiném plátku nadšený pamflet (zdráhám se použít slovo recenze) o tom, jak úžasná sluchátka s doživotní zárukou a cool funky designem jsou ty Porta Pro od slovutné emerické značky Koss... prý "kosí bratři" = fajnšmekři a tak.. no jo, bylo pak vidět na ulicích, jakou sílu mají takové ódy ... dnes se dají koupit pod 1000, tenkrát stávaly myslím kolem 1800? Při tehdejších platech nonsens ... ale na rozjetí hypetrainu tehdy stačil jeden článek...

S tím tvrzením "jsou OK" se dá souhlasit ve smyslu "měl jsem pecky Yuin PK3, byly OK" protože od těch pecek jsem nic moc neočekával. Jo, hrálo to, ale... 

P.S. sám jsem měl Koss GT-5, proti firmě Koss obecně nic nemám

Jo jo, byla to masírka S+V, Porty tehdy vypadaly strašně ufonsky, tak jsem došetřil na Porta Pro 2000 za 3.500,-, dodneška je mam u PC.

Ty MDR-ZX110 měla dcera a dost často odcházel konektor, moc nevydržel a vylamoval se z plastu. Zase nový kabel je na eBay za 100,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, warann napsal:

Vím, že to asi nebylo na mě, ale já mám nakonec největší obavu z toho, že pustí ven skoro všechno a pro zbytek lidí v autě/místnosti to vyjde stejně, jako by je syn ani na uších neměl. Ale nevím, třeba to tak zlý nebude.

 

Otázka je, či je dobre, aby osemročný chalan sedel dlhšiu dobu s uzavretými sluchátkami na ušiach. Ak bude s otvorenými rušiť okolie, tak to asi tiež nie je v poriadku, volume dolu, škoda nechať ho ničiť si sluch. Ale Ty poznáš situáciu lepšie.

edit: wawrik ma predbehol, už len opakujem

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Duke650 napsal:

ISMIT: osobní zkušenost nemám, jen jsem chvíli googlil

díky, ale spíš čekám na někoho s osobní zkušeností, resp. podobnými požadavky. 
ten SanDisk je levný sh*t - třeba ten FM přijímač je vyloženě slabý.
ten amazon, tj. na běhání strašně velká krabice 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 17:03, Duke650 napsal:

Mám tu smůlu, že pamatuju věci z pravěku. Někdy začátkem devadesátek vyšel buď ve Stereo+Video nebo v jiném plátku nadšený pamflet (zdráhám se použít slovo recenze) o tom, jak úžasná sluchátka s doživotní zárukou a cool funky designem jsou ty Porta Pro od slovutné emerické značky Koss... prý "kosí bratři" = fajnšmekři a tak.. no jo, bylo pak vidět na ulicích, jakou sílu mají takové ódy ... dnes se dají koupit pod 1000, tenkrát stávaly myslím kolem 1800? Při tehdejších platech nonsens ... ale na rozjetí hypetrainu tehdy stačil jeden článek...

S tím tvrzením "jsou OK" se dá souhlasit ve smyslu "měl jsem pecky Yuin PK3, byly OK" protože od těch pecek jsem nic moc neočekával. Jo, hrálo to, ale... 

P.S. sám jsem měl Koss GT-5, proti firmě Koss obecně nic nemám

Myslím, že pro osmiletý "smrádě" jsou porty celkem dostatečný luxus. Sice to není žádný hifi, ale jsou celkem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...