Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Oplt napsal:

Myslím, že pro osmiletý "smrádě" jsou porty celkem dostatečný luxus. Sice to není žádný hifi, ale jsou celkem v pohodě.

Tady souhlas s Ďůkem, za ty prachy se dá koupit určitě líp.. navíc zrovna ta jejich chatrná konstrukce nebude asi pro 8-letý smrádě ouplně ideální.. si myslim teda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porty se kupovaly vetsinou jen proto, ze byl marketingovej “hype” a bylo to tudiz moderni a trendy (v mych ocich podobna sra*kovni zalezitost jak treba Beats).
Doporucuju je koupit v pripade, ze otec chce slyset naprosto vse, co mladej posloucha pac to slysi zarucene cely okoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera konečně dorazily Moondrop Blessing 2: DUSK. Zatím nadšení. Zkusil sem objednat ještě vychvalovanej kabel Tripowin C8, páč ten, co byl v balení, mi přijde takovej fórovej. To už mi přijde přesvědčivější i NiceHCK, co sem kupoval snad před 3 rokama, jenže MB 2 maj 2-pin konektor a všechny ostatní sluchátka mmcx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delším rozmýšlení, čtení recenzí atd. jsem se rozhodl navýšit limit a vzít doporučované Sennheiser HD 450BT. Jsem si včera objednal whisky skoro za dvojku a uvědomil jsem si, že sluchátka vydrží déle, tak nemá cena šetřit a v tomhle se omezovat.

Jen se chci optat, těch co je máte nebo viděli naživo, jak na Vás působí bílá varianta. Když porovnávám na fotkách, na youtube, tak mě se o něco líbí více než černá a protože mají hnědé náušníky, tak by špína či opocení na nich nemuselo být nějak znát.

Chtěl jsem někam zajet a sám se podívat, ale risknu to a objednám přes net. Než ten lockdown pustí, tak si snad budu už delší dobu hudbu a toho whisky vychutnávat 🙂 Navíc mám u jednoho shopu zajímavou slevu, tak to se taky hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 2. 2021 v 15:38, Bobisky napsal:

Tak po delším rozmýšlení, čtení recenzí atd. jsem se rozhodl navýšit limit a vzít doporučované Sennheiser HD 450BT. Jsem si včera objednal whisky skoro za dvojku a uvědomil jsem si, že sluchátka vydrží déle, tak nemá cena šetřit a v tomhle se omezovat.

Jen se chci optat, těch co je máte nebo viděli naživo, jak na Vás působí bílá varianta. Když porovnávám na fotkách, na youtube, tak mě se o něco líbí více než černá a protože mají hnědé náušníky, tak by špína či opocení na nich nemuselo být nějak znát.

Chtěl jsem někam zajet a sám se podívat, ale risknu to a objednám přes net. Než ten lockdown pustí, tak si snad budu už delší dobu hudbu a toho whisky vychutnávat 🙂 Navíc mám u jednoho shopu zajímavou slevu, tak to se taky hodí.

Krasna ukazka,ako si pred sebou ospravedlnujeme nakupy...whisky vs sluchatka😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2021 v 11:03, Happy88 napsal:

Porty se kupovaly vetsinou jen proto, ze byl marketingovej “hype” a bylo to tudiz moderni a trendy (v mych ocich podobna sra*kovni zalezitost jak treba Beats).
Doporucuju je koupit v pripade, ze otec chce slyset naprosto vse, co mladej posloucha emoji846.png pac to slysi zarucene cely okoli.

Porty mám dvoje a k tomu jsem si dokoupil náhlavní Beats na běhání.

tenor.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 17:03, Duke650 napsal:

Mám tu smůlu, že pamatuju věci z pravěku. Někdy začátkem devadesátek vyšel buď ve Stereo+Video nebo v jiném plátku nadšený pamflet (zdráhám se použít slovo recenze) o tom, jak úžasná sluchátka s doživotní zárukou a cool funky designem jsou ty Porta Pro od slovutné emerické značky Koss... prý "kosí bratři" = fajnšmekři a tak.. no jo, bylo pak vidět na ulicích, jakou sílu mají takové ódy ... dnes se dají koupit pod 1000, tenkrát stávaly myslím kolem 1800? Při tehdejších platech nonsens ... ale na rozjetí hypetrainu tehdy stačil jeden článek...

S tím tvrzením "jsou OK" se dá souhlasit ve smyslu "měl jsem pecky Yuin PK3, byly OK" protože od těch pecek jsem nic moc neočekával. Jo, hrálo to, ale... 

P.S. sám jsem měl Koss GT-5, proti firmě Koss obecně nic nemám

Hele, bylo to ještě víc. Pamatuju si, že jsem za ně svého času dával něco kolem 2,5 tisíce. Na druhou stranu, pro mne to byl tehdy od předchozích sluchátek v kvalitě skok až dech beroucí. Plus jsem vysoce cenil tu jejich skládací konstrukci - v tom koženkovém pytlíčku zabíraly minimum místa v batohu na cestách. Molitanové náušníky se daly jednoduše koupit náhradní. Nemluvě o tom, že jsem už myslím 3x využil ten jejich doživotní servis a i díky tomu je mám dodnes po skoro 20 letech v podstatě jako nová. A coby druhá sluchátka pro poslouchání z PC jsou naprosto v pohodě.

Rozhodně tady na ně nechci pět ódy, ale na druhou stranu na ně nebudu ani plivat. Myslím si, že právě díky té skládací konstrukci a s tím spojené skladnosti by mohly být pro kluka ideální volbou. Ale tak dnes je ten výběr tak obrovský, že těch dalších možností bude přehršel. Záleží prostě jen a pouze na preferencích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci poprosil bych vás o radu... Mám v obejváku b&w zeppelin, poustel jsem do teď muziku přes telefonu, ale hraje to "potichu"... Když vyměním telefon za noubuk, hraje to o dost hlasitějc, větší příkon, jasný... 🤟 

Určitě existuje nějaká zesilovací krabička, mezi telefon a reprak (jack-jack), díky který to bude hrát hlasitějc, akorát nevím co vlastně shánět... Nemáte někdo tip kde co koupit, popř. klidně koupím použitou, nechci to zatím poptává v inzerci, protože ani nevím co sháním. 

Dík 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste dodatecny info z “bojiste”. Jelikoz jsem se s tema sluchatkama pro kluka nemohl rozhoupat a jeli jsme na hory, tak jsem mu prozatim pujcil starsi Porty co byly k dispozici. Po par km v aute se kluka ptam co ty sluchatka.

Bez velkyho nadesni povida ze dobry.

Tak se ptam v cem je problem a on ze jako problem neni, ale ze zvuk teda nic moc, ale do toho auta to staci. Takze dobry, no. 
 

Kdyby byl starsi, tak ho podeziram, ze rejpe, pripadne papouskuje co kde slysel. Nicmene to evidentne bylo zcela autenticky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, warann napsal:

Tak jeste dodatecny info z “bojiste”. Jelikoz jsem se s tema sluchatkama pro kluka nemohl rozhoupat a jeli jsme na hory, tak jsem mu prozatim pujcil starsi Porty co byly k dispozici. Po par km v aute se kluka ptam co ty sluchatka.

Bez velkyho nadesni povida ze dobry.

Tak se ptam v cem je problem a on ze jako problem neni, ale ze zvuk teda nic moc, ale do toho auta to staci. Takze dobry, no. 
 

Kdyby byl starsi, tak ho podeziram, ze rejpe, pripadne papouskuje co kde slysel. Nicmene to evidentne bylo zcela autenticky. 

To víš jiná doba. Mě stačila krystalka, prak, lampový rádio po dědovi a pak porty a byl jsem nadšenej. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně Havelák, Krč, Motol a Letná.
A dům zeleznicaru....

Na havelaku mi jednou sebrali, bylo to jak z blbyho filmu. Potkám spolužáka co tam prodával hodinky, hele, podrž mi to, já si závažu tkaničku. No a tajný a hurá do Bartolomějsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdil vždycky nakupovat, nikdy jsem nic neprodával a pak taková náhoda, ale jako zážitek dobrý. Ještě jsem přemýšlel jestli mám něco co jsem nakoupil spláchnout v Bartolomějsky do hajzlu nebo hodit do nádržky splachovace . Nakonec to ale proběhlo v klidu.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...