Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak bych to řekl ... snaha popsat zvuk slovy je stejně marná jako tancem popsat architekturu 🙂
navíc nejsem subjektivista oplývající květnatý
m slovníkem
(např. "bas má nadhled", "středy jsou pružné", "výšky jsou sladké", "tranzienty jsou barevné" a podobný bullshit)

takže velmi stručně - ve slepém testu bych asi nepoznal, zda hraje FiiO nebo Atom+Khadas
(a to jsem to kdysi ve Philips Challenge dotáhl na Silver Ear - z časových důvodů jsem nezkusil další level Golden Ear a potom už bylo pozdě, web https://www.goldenears.philips.com/ už není online)

Zkrátka je to transparentní železo s dostatečným výkonem i pro žravá sluchátka.
V mém případě je benefitem přítomnost dvou symetrických výstupů (Atom má jen klasický jack 6,3 mm).
Několik funkcí zatím nevyužiju (preamp, DSD, MQA), ale nelituju, časem se to může hodit.
Takže na dalších 5-10 let mám snad vymalováno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že to zní jako obehrané klišé, ale člověk si přehrává alba, která zná desítky let, slyšel je XXX krát a přesto v nich objevuje dosud nevnímané detaily...  a ani se nemusí moc soustředit

třeba teď to hraje jen tak na pozadí, abych měl klid na práci, ale Prince 1991 Diamond And Pearls nebo Lenny Kravitz 1991 Mama Said tak nějak nedávají šanci klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ahoj všem

další z mých dotazů je jak s přehrávačem a sluchátky na dovolené. Berete si je k moří? Jde mi spíše o vlhký slaný vzduch. Samozřejmě sluchátka tam nebudu tahat CA Vega 2020, ale použiju nějaký low end typu Ibasso IT01, přehrávač bych vzal druhý který mám jako náhradní, což je Fiio M11. Může během 14 dnů něco výrazně zkorodovat a tak podobně? Na druhou stranu si říkám, že mobil tam tahá každý.

Díky za sdílení vlastních zkušeností a pohledů na věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, máte prosím někdo osobní zkušenost se sluchátky Bang & Olufsen Beoplay EQ??? mám teď Bose a přemýšlím nad refreshem, k poslechu spíš nu-metal, rock, ale klidně i Gorillaz, Stelar, J. Cash :)

Díky Laďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, jovani napsal:

Nevím,

prostě na tu kartu jsem jednoduše poprvé nahrál velký objem hudby (asi 800 Gb) a teď již jenom přidávám po albech nebo případně mažu. Zapisovalo to sice pomaleji, ale dávat za kartu 7-10 000 to už opravdu nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, jovani napsal:

mate tip na kupu 512GB alebo 1TB microSDXC karty s rychlym zapisom pre Astell&Kern SP1000M Gold Limited Edition?

Teraz som kupoval Kingstona (256GB), zapisuje aj číta v PC 80MB/sec

https://www.nay.sk/kingston-microsdxc-canvas-select-plus-256-gb-uhs-i-u1-sd-adapter

P.S. v zlatej som ho ale nevidel, nech Ti to nešpatí a nekazí zážitky :)

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...