Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Přemýšlím o rozšíření obzorů. Recenze samosebou znám, ale třeba tu bude někdo s osobní zkušeností. Uvažuju o nich hlavně jako o on-the-go řešení, než se zase vrátim k in-earům :) 

https://forum.chronomag.cz/topic/155352-p-uzavřená-sluchátka-focal-elegia/

Jsem kariérní audiotechnikář, low-end i high-end - pro představu, jakej housesound mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem ho vůbec nepoužil, ale co jsem vysledoval v recenzích tak je moc tuhý, někdo psal i o mikrofonním efektu a podobně. Já jsem si nechal udělat kabel od Viktora z Bratislavy vyvážený 4,4 konektor a rozdíl je znát. Jinak Elegie jsem koupil z HI-fi.org celkově asi za 9 K a litr jsem dal za ten kabel. 

Nyní spíše pokukuji, kdyby se někde objevili v prodeji Stellie, nebo Meze Liric. Na čem to budeš poslouchat? Mně to zvládalo i Fiio M11, ale teď od soboty mám Fiio M17.

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focal nebrat. Elegia zvukově dejme tomu OK, pokud tomu pomůžeš ekvalizérem, ale dříve nebo později bez varování prdne hlavový most a jseš v prd..... dovozce nereaguje na dotazy ohledně náhradního dílu, na webu je plno fotek, hledej broken headband focal

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/focal-elegia-review-closed-back-headphone.27977/

origo kabel je na prd ve smyslu, že je tuhý asi jako kabel od žehličky, opruz jaxviňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2022 v 22:44, LukeD napsal:

Borci, čirou náhodou netušíte, kde v Brně bych si mohl nechat vyčistit starý Philips sound-system (primárně mi jde o CD přehrávač v rámci něj, který blbne)?

Ahoj, zkus "AViservis" na Křence, specializují se na Philips. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - snad neurazím dotazem - používáte někdo iPhone + Apple Music Lossless s nějakým DAC - respektive, má smysl kupovat nějaký dražší DAC jen kvůli této kombinaci nebo postačí něco více lowend. Jedná se mi spíš o mobilitu, poslech na chalupě, dovolené apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na mysli přenosný  "dongl" DAC/AMP. Záleží taky na tom jaká používáš sluchátka 

Ahoj - sluchátka na cesty mám zatím jen KZ ZS6 a Bose QC10, hledám něco co nebude pro kombinaci iPhone a Apple Music Lossless zbytečný overkill, jak z pohledu sluchátek, tak z pohledu DAC donglu. Sluchátka bych možná bral taková co zvládnou jak drát tak i BT.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...