Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Za me tmavsi. Tmavsi budou urcite lip basovat a svetlejsi budou mit zase lepsi vysky *vtip*

Zlenivel jsem (co do poslechu na cestach) a planuji poridit na obcasny cesty true wireless sluchadla. Rozhoduji se mezi Jabra Elite 85t a klasikou Sony WF-1000XM4. Nemate nekdo zkusenost? A nevite, jak zvladaji obcasnej sport? Nebo na sem tam vybehnuti byste doporucili neco jinyho?

V navaznosti na tohle bych nejspis prodal mou audioquest cervenou vazku vcetne micro-usb ocasu. Tak kdyby mel nekdo zajem, nez splacam nejakou inzerci, klidne se ozvete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim spolupacientov😀pisem zatial len sem,budem sa zbavovat sennheiser hd650,maju nieco malo cez rok a na usiach som ich mal 20x max.,takze stav novych.ak by mal niekto zaujem,piste a dohodneme sa.mam toho doma viac a tieto mi zapadaju prachom.neskor dam aj normal do predajneho vlakna.m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nejak audio nepolibenej, muziku jedu uz jen v aute, sluchatka mam obyc bezdrat jen kvuli chybejicimu konektrou v mobilu, ale docetl jsem se o technologii ANC. Urcite mate nejake top modely. Nemate zkusenost, zda se s tim da spat? Mam predstavu, ze neuslysim auta z venku (ted v lete spime s otevrenym oknem a jak jsem starsi, tak to vic vnimam) a pak kdyz vstava rano rodina. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, uff napsal:

Jsem nejak audio nepolibenej, muziku jedu uz jen v aute, sluchatka mam obyc bezdrat jen kvuli chybejicimu konektrou v mobilu, ale docetl jsem se o technologii ANC. Urcite mate nejake top modely. Nemate zkusenost, zda se s tim da spat? Mam predstavu, ze neuslysim auta z venku (ted v lete spime s otevrenym oknem a jak jsem starsi, tak to vic vnimam) a pak kdyz vstava rano rodina. 

ANC funguje efektívne iba pri zapnutej hudbe, čo na spanie asi nie je efektívne. Bose kedysi skúšal špunty na spanie, tuším sa volali Sleepbuds, a čo sa pamätám, tak to nebol veľký úspech. Za mňa takisto klasické penové špunty. Pri troche hľadania človek vždy nájde nejaké, ktoré mu budú sedieť a budú pohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2022 v 14:17, Happy88 napsal:

Zlenivel jsem (co do poslechu na cestach) a planuji poridit na obcasny cesty true wireless sluchadla. Rozhoduji se mezi Jabra Elite 85t a klasikou Sony WF-1000XM4. Nemate nekdo zkusenost? A nevite, jak zvladaji obcasnej sport? Nebo na sem tam vybehnuti byste doporucili neco jinyho?

Ja ich mám do lietadla a ku (benzínovej) kosačke. Sú fajn, ale popri drôtových Sennheiseroch IE800 sa to dá počúvať len so sebazapretím :D Pri ANC zapnutom naprázdno (bez hudby) je v pravom sluchátku výrazný šum, resp. nejaké statické pukanie. Čítal som o tom po nete zmienky, tak to asi nie je nijaká výnimka. Pri hudbe to nevnímam, ani keď sa na to sústredím.

Občas ich vozím na bajku (gravel, žiadne MTB vylomeniny) alebo keď som skúšal behávať, no problem, sedia dobre. A vzhľadom k miestnemu počasiu (večné prehánky a vlhko) je nejaké IP krytie dosť výhoda, zatiaľ prežili všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik díky za reakci, Jabry jsem z užšího výběru vyřadil a zvítězily ty Sony WF, ale zařadil jsem tam ještě na základě pár recenzí Apple Pro sluchadla. Chci se na to mrknout někde osobně než si jedny z nich koupím.

Jinak ohledně toho ANC šumu jsem to četl taky na více místech, vypadá to na docela běžný jev daný touhle technologií, ale žádná ANC zatím nemám, takže nedokážu posoudit.

S drátovými sluchátky to samozřejmě ani porovnávat nehodlám, sám mám doma stolní Meze i Sennheiser a ty nehrazovat nehodlám, v práci na stole mám drátová IE iBasso a ty si taky nechám. Pouze chci skrz pohodlí vyzkoušet něco více cestovního :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...