Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

V sesterském vlákně jsem slíbil, že už se nikdy na nic nezeptám, ale slibem nezarmoutíš :)

Potřebuju nové sluchátka. K iFonu - Apple Music / Tidal. Cesta extra FLAC přehrávače se mi úplně nezamlouvá. Cena, špagáty…přijde mi to složité. Měl jsem Bose On Ear myslím, s BT. 
Objednal jsem Beyerdynamic Lagoon, ale vržou. Jak hýbnu hlavou, zavržou. Zvukově dobrý. 
Dívám se po:

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Audio-Technica-ATH-M50xBT2
 

nebo

https://www.audigo.cz/Sluchatka/S-potlacenim-hluku-46528/Sennheiser-Momentum-4-Wireless-cerna

Babo raď 🤷‍♀️
 

Ze špuntů mám respekt. Dycky mi docela vypadávaly. Ty highend se špagátem za uchem jsem nikdy neměl. Navíc špagát a nutnost přehrávače, nebo donglu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M50x jsem měl, zvuk se mi líbil ale měly moc velký přítlak. Včera jsem přinesl Momentum 4, nevím no, úplně odvazanej z nich nejsem, lepší mi prisly Bose Quietcomfort 45, lepší zvuk, lepší anc, akorát jsem tam měl nějakej zkrat a roztavily se. Ale tenkrát na Amazonu přišly na slušný peníze a potom co se po půl roce roztekly mi vrátili plnou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to tady cetl a uplne nechapal, ale skutecne strasne zalezi na konkretni nahravce…muze mit sebelepsi rozliseni, ale kdyz je spatna, ja spatny i poslech. Uz jsem Apple TV vracel video koncertu, ktere se nedalo poslouchat a vypada to, ze me cekaji tezke volby i u hudby do sluchatek 😱

Nektere nahravky me vylozene posazuji na prdel! Takovy zazitek jsem ze sluchatek jeste nemel. Bavim se o tech Audio-Technic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ATH-M50 sú fajn.

Beyerdynamic v poslednom čase strašne išiel dole s kvalitou materiálov (výroba do Číny, kvalita do...). Ak to človek neplánuje vyhodiť o rok do koša, tak sa oplatí kupovať od nich iba štúdiové slúchadlá, aj to nie na intenzívne použitie. Lúpu sa náušníky, hlavové mosty, zalamujú sa káble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, náčelník! Toho musím využít. Ty M50BT2 jako dobrý, ale recenze jsou docela chladné. To mě znervózňuje. Pocit z nich mám docela dobrý, ale někde jsem četl, že chybějící ANC, nebo jak se tomu říká, je velký provar. Tak nevím 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty audiotechniky padesátky jsou moje univerzální odpověď, když se někdo začne ptát a nechce do toho zahučet finančně po uši

jako jasně, požitek z poslechu se dá ještě vylepšit, ale to je pak nekončící spirála upgradování zdroje / sluchátek / zdroje / sluchátek....

jo a ANC bych si osobně nekupoval, ale někdo to holt “potřebuje”

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Duke650 napsal:

Hele ty audiotechniky padesátky jsou moje univerzální odpověď, když se někdo začne ptát a nechce do toho zahučet finančně po uši

jako jasně, požitek z poslechu se dá ještě vylepšit, ale to je pak nekončící spirála upgradování zdroje / sluchátek / zdroje / sluchátek....

jo a ANC bych si osobně nekupoval, ale někdo to holt “potřebuje”

+1

+ M50 majú trochu prifarbené basy a výšky, tak sa dobre počúvajú, nie sú úplne suché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...