Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, dr.sphinx napsal:

Na @nickolas je tam trochu moc vlasů. 

@McStinger: Před nějakou dobou jsi doporučoval sluchátka podobný cenový třídy a celkový orientace od ne úplně intuitivní značky (Tascam, Yamaha, tak něco). Co to bylo?

Ak sa bavíme o uzatvorených drátových slúchadlách, tak Yamaha HPH-MT8. Odkedy ich mám, tak zriedkavo dám na uši niečo iné.

https://www.thomann.de/intl/yamaha_hph_mt8.htm

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak jo, dobře, jdu s pravdou ven. Chtěl jsem vám trošku zvednout tlak, ale Žihadlák mi moc nenahrál a ty Duke taky ne. Navíc vás mám rád a vašich rad si vážím, bez ohledu jestli se jimi pak řídím…
Prolezl jsem tohle vlákno asi dva a půl roku zpět a při tom měl na paměti jak ksem zklamal u výběru domácího audia. Ty Beyerdinamic jsem objednal čistě podle referencí z webu, kde se teda ta “kvalita” zpracování zmiňovala. Minuta na hlavě a to vrzání bylo no go, byť zvuk byl fajn. V Datartu u nás byly ty AT 50 zrovna skladem, tak jsem tam rovnou zajel. Mám je na uších skoro 4 hodiny, projíždím všechno co mám rád a musím řict, že u spousty věcí mě to posazuje na zadek. A spousta věcí se nedá poslouchat… Přítlak je silnější, ale nevadí mi. A co je nejdůležitější, ty nejoblíbenější věci na tom zní skvěle!

Takže když jsem děkoval, myslel jsem to vážně, páč tyhle AT se tady doporučovaly už dávno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, McStinger napsal:

nie sú úplne suché.

A o tom to u nich právě je. Možná (nepřeju to nikomu) přijde moment, kdy budeš mít pocit, že nahrávky interpretujou zbytečně moc po svým. V ten moment si to jdeš buď hodit, nebo se přiženiíš se do hedge-fund rodiny apod.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, McStinger napsal:

+1

+ M50 majú trochu prifarbené basy a výšky, tak sa dobre počúvajú, nie sú úplne suché.

Tak já ti teda garantuju, že prifarbené basy vypadají uuuuuuuplně jinak! Tyvole beru zpět co jsem napsal! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

A tak jo, dobře, jdu s pravdou ven. Chtěl jsem vám trošku zvednout tlak, ale Žihadlák mi moc nenahrál a ty Duke taky ne. Navíc vás mám rád a vašich rad si vážím, bez ohledu jestli se jimi pak řídím…
Prolezl jsem tohle vlákno asi dva a půl roku zpět a při tom měl na paměti jak ksem zklamal u výběru domácího audia. Ty Beyerdinamic jsem objednal čistě podle referencí z webu, kde se teda ta “kvalita” zpracování zmiňovala. Minuta na hlavě a to vrzání bylo no go, byť zvuk byl fajn. V Datartu u nás byly ty AT 50 zrovna skladem, tak jsem tam rovnou zajel. Mám je na uších skoro 4 hodiny, projíždím všechno co mám rád a musím řict, že u spousty věcí mě to posazuje na zadek. A spousta věcí se nedá poslouchat… Přítlak je silnější, ale nevadí mi. A co je nejdůležitější, ty nejoblíbenější věci na tom zní skvěle!

Takže když jsem děkoval, myslel jsem to vážně, páč tyhle AT se tady doporučovaly už dávno. 

No sorry, vedľa vo vlákne si hundral, že nech ti ľudia dajú pokoj, tak čo ti budem nahrávať :D

Užívaj si, sú to na počúvanie hudby fajn sluchátka. Ja už som ich dal trochu bokom, ale potrebujem na moje hračky viac neutrality, preto som prešiel na tie Yamahy, čo som doktorovi spomínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, dr.sphinx napsal:

A o tom to u nich právě je. Možná (nepřeju to nikomu) přijde moment, kdy budeš mít pocit, že nahrávky interpretujou zbytečně moc po svým. V ten moment si to jdeš buď hodit, nebo se přiženiíš se do hedge-fund rodiny apod.

Nie každý je schopný hudbu počúvať na neutrálnej a suchej aparatúre. M50 to majú tak akurát, že sa dajú používať aj na menej zodpovednú štúdiovú prácu, aj na počúvanie hudby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dr.sphinx napsal:

@McStinger Nech ho bejt chudáka, má ženu a děti :) Za připomenutí Yamah dík. 

Čo by som ho nechával. Keby nemal ženu, tak mohol mať bedne umiestnené ako normálny človek. Ale nie, ona chcela takú zostavu, tak jej vyhovel, aby mal doma kľud :D

edit: P.S. aj ja mám ženu, tak to chápem

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, nickolas napsal:

V sesterském vlákně jsem slíbil, že už se nikdy na nic nezeptám, ale slibem nezarmoutíš :)

Potřebuju nové sluchátka. K iFonu - Apple Music / Tidal. Cesta extra FLAC přehrávače se mi úplně nezamlouvá. Cena, špagáty…přijde mi to složité. Měl jsem Bose On Ear myslím, s BT. 
Objednal jsem Beyerdynamic Lagoon, ale vržou. Jak hýbnu hlavou, zavržou. Zvukově dobrý. 
Dívám se po:

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Audio-Technica-ATH-M50xBT2
 

nebo

https://www.audigo.cz/Sluchatka/S-potlacenim-hluku-46528/Sennheiser-Momentum-4-Wireless-cerna

Babo raď 🤷‍♀️
 

Ze špuntů mám respekt. Dycky mi docela vypadávaly. Ty highend se špagátem za uchem jsem nikdy neměl. Navíc špagát a nutnost přehrávače, nebo donglu :(

Pokiaľ nemusíš mať anc, zváž https://www.amazon.de/Olufsen-Beoplay-Bluetooth-Headphones-Anthracite-Black/dp/B09GPR4B6V/?_encoding=UTF8&pf_rd_p=ccfa9419-cb80-402b-b5ce-39d3f4ad1635&pd_rd_wg=N3f79&pf_rd_r=4MXXKQDSYJMEZWZ7XXVV&content-id=amzn1.sym.ccfa9419-cb80-402b-b5ce-39d3f4ad1635&pd_rd_w=QXNlt&pd_rd_r=0d802220-4104-446d-89ed-c1288eab79c1&ref_=ci_mcx_mr_hp_m

Kvalitné, pohodlné, znejú skvelo, a za ty prachy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim. Mam 20+ ročný zosilovac. Našiel som takúto krabičku, co by ho krásne adaptovalo na dnešné pomery . Len mi nie je jasné , ako to funguje . Pustím si v mobile apku a streamuje to z mobilu? Alebo to streamuje zo Spotify serverov a mobil je len dialkove ovládanie? Ďakujem.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/streamery/1296-advance-acoustic-wtx-microstreamer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Data s hudbou tečou na trase server - streamer - zesilovač. Appka v mobilu / tabletu je pouze něco jako dálkový ovladač (t.j. když mobil vypneš nebo odneseš, streamer nadále streamuje)

ale místo toho micostreameru bych dal přednost něčemu dotaženějšímu

https://www.hifionline.cz/sitove-prehravace-a-uloziste/stereo-streamery/2092-ieast-soundstream-pro-m30/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...