Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Sněhulák napsal:

Záleží jaký tablet, ale obecně asi Bowers & Wilkins PX7S2.

Mají kodek aptX HD a aktivní potlačení hluku (ANC).

S konkrétním modelem zkušenost nemám, ale značka je prověřená. 🙂

 

Díky moc. Ano, s volbou Bowers & Wilkins lze souhlasit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Sněhulák napsal:

Ano, hrát to bude. Nicméně vsadím nehet z malíčku levé ruky, že to spadne do SBC formátu. 😕

Nepleties dve oblasti? Bert chcel drát, SBC, aptX atd sú bluetooth kodeky, to s tým nič nemá.

@Bert, korekciu vyberaj podľa typu tabletu, sú dva typy, pasívne a aktívne, pasívny nebude fungovať napr. s väčšinou zariadení Samsung, aktívne za pár korún sú strašné šunty, to sa ani nedá nazvať zvukom čo z nich ide.

Pozri sa po niečom takomto: https://www.muziker.cz/fiio-ka1-type-c

Stojí to len o pár korún viac a rozdiel v kvalite nebe a dudy. So slušnými, (nie ultra náročnými na napájanie) slúchadlami sa s tým dá aj muzika počúvať :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Balthus napsal:

Kdybych musel řešit u sebe uzavřenky, tak zmíněné AT WP900 by byla volba N1, nedávno vyšla uzavřená verze sluchátek Sundara, ale ty jsem neměl tu čest slyšet. Výhoda těch audio technik je nenáročnost na zdroj, solidně je rozehraje skoro cokoliv a není potřeba hrotit sluchátkový zesilovač. Pro spoustu lidí se může jednat i o takový ten reasonable high end, ale to jsem se nechal trochu unést od původního zadání. U sluchátek je výhoda oproti hodinkám, že za víc peněz dostane člověk zpravidla lepší produkt, to že u high endu je každé procento zlepšení vykoupeno zdražením, které roste geometrickou řadou, to je věc druhá. Respektive nemá smysl kupovat více levnějších, ale koupit jedny pořádné (což je něco co aktuálně řeším u hodinek a proto poiíždím zdejší fórum do zblbnutí 😃 )

Tak jsem to kvůli Vám zase celé překopal, klasika :D, a do úzkého výběru prošli AT WP 900 a Denon po dalším doporučení AH-D5200. Aeon2 už ta cena je dost za hranou a Hifiman je plnokrevný číňan co jsem zjistil, takže nesmí za práh. Na AT WP 900 se pějí samé chváli, cena bohužel pevná ale s čím mě trochu recenze a hlavně příjemný pán u LE rozhodili, že jsou to už tzv. dost referenční sluchátka, takže pokud mám rád trochu zábavnější přednes, víc basové složky a jsem zvyklý třeba na Sennheiser, takže by mě AT nemuseli zrovna dvakrát bavit. A to je přesně co já rád, nejsem kdovíjaký audiofil a spíš rád muziku zábavnější. Navíc prý různá EQ úprava je akorát rozhodí, takže na tomto základě my byli nově nabídnuty právě Denon, které na luxusní referenční zvuk úplně tak nehrají a navíc teď za zvýhodněnou cenu. Hm, další stresík že co skončilo Audigo, poslechnout si je možné pouze Denony, ale k AT se nedokopu. Ale už jsme blízko kluci, velmi blízko, nebojte se nic 😅

https://www.l-e.cz/denon-ah-d5200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, nechcel si pôvodne nie veľmi cenovo náročné slušne hrajúce mušle s BT? Tak my si tu otvoríme chipsy a budeme Ti držať palce,zabávaj ďalej....

Mimochodom, vojvoda spomínal aeon rt, nie dvojky, tie sú myslím v cenovej relácii spomínaných AT WP 900

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To African: V Praze můžu nabídnout poslech Hifiman Ananda, což nejsou žádná basová monstra, ale to neznamená, že bas neumí zahrát, umí a to pěkně od podlahy, blbě se to popisuje. Daft punk, synthwave apod poslouchám rád, blbě se to popisuje. 

Basovější jsou potom Audeze LCD 2 případně LCD X, dělají se i uzavřené verze, zase se ale dostáváme o chlup dále v ceně. 

Za mě bych vzal sluchátka, která zaujala, vzal je na 14 dní dom a nechal si ty, která sednou. Trochu nevýhoda je, že basovější sluchátka vždycky na první dobrou zaujmou snáz.

Na hraní si k tomu vzít Chord Mojo 2  a je o zábavu vystaráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M109 napsal:

Hehe, nechcel si pôvodne nie veľmi cenovo náročné slušne hrajúce mušle s BT? Tak my si tu otvoríme chipsy a budeme Ti držať palce,zabávaj ďalej....

Mimochodom, vojvoda spomínal aeon rt, nie dvojky, tie sú myslím v cenovej relácii spomínaných AT WP 900

Tak já si několikrát zopakoval, nechoď na ten Chronomag, ušetříš prachy 😆 Ale jo, je to na dobré cestě, BT asi pro mě zbytečné, chvíli jsem si hrál i se Sennheiser aplikací a já na to moc nejsem, asi bych ani nevěděl jak je nastavit. Kabel bude pro mě lepší volba jsem nakonec usoudil. Jaké uzavřené Aeon RT máš na mysli? Já našel v prodeji pouze ty dvojky asi za 21 myslím....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Balthus napsal:

To African: V Praze můžu nabídnout poslech Hifiman Ananda, což nejsou žádná basová monstra, ale to neznamená, že bas neumí zahrát, umí a to pěkně od podlahy, blbě se to popisuje. Daft punk, synthwave apod poslouchám rád, blbě se to popisuje. 

Basovější jsou potom Audeze LCD 2 případně LCD X, dělají se i uzavřené verze, zase se ale dostáváme o chlup dále v ceně. 

Za mě bych vzal sluchátka, která zaujala, vzal je na 14 dní dom a nechal si ty, která sednou. Trochu nevýhoda je, že basovější sluchátka vždycky na první dobrou zaujmou snáz.

Na hraní si k tomu vzít Chord Mojo 2  a je o zábavu vystaráno.

Super, děkuji moc za tip. Zrovna Audeze mám možnosti velmi dobré ceny, tak čekám na nějaké nabídky...ty Hifiman bohužel nechci, nemám rád Číňany i když je to všechno čím dál tím složitější se jim vyhnout 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denony jsem kdysi měl nižší model 2000, ujisti se, že jsou opravdu closed back. Ty moje 2000 byly všude uváděny jako uzavřená konstrukce a v praxi to bylo tak, že mušle sice nejsou perforované, ale po celém obvodu byla škvíra, takže zvuk šel ven i dovnitř a když jsem to poslouchal v obýváku u PC, tak z gauče lítaly polštáře jako signál od manželky, že to mám moc nahlas 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Duke650 napsal:

Aeon RT jsou za 500 USD a zvuk je luxusně zábavný, ale přirozený, basy parádní, ale nepřekrývají středy, prostě za ty prachy těžko hledat něco výrazně lepšího

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/dan-clark-audio-aeon-rt-review-closed-headphone.19393/

 V prodeji u nás jsem je ale bohužel nikde nenašel...😒 Anebo blbě hledám.

Jak jsi byl spokojený s Denon? Určitě ověřím uzavření, protože máme asi podobné manželky 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Duke650 napsal:

To už je hafo let co jsem ty Denony prodal. Na tu dobu a za ty peníze to bylo dobrý. 

Ty Denony 5200 jsou prý plně uzavřené, k poslechu v SalonyDenon kde jsem kupoval své repro. Borec mi do telefonu řekl, že by stálo za to je srovnat s Focal Elegií, že jsou za super peníz teď. Tak jsem zmínil že jsem četl o problému s nekvalitním mostem, který praská....no kamaráde řeknu ti, že chlapík vyletěl jak čert z elektriky 😆 Prý bezkonkurenčně nejvíc prodaných sluchátek od Focalu za poslední léta, nula problémů. Most je plastový nebo? Asi se trochu popletl když mluvil o hliníku, že ten pokud si na něj člověk nesedne což se stává, jen tak nepraskne....no úplně hotovej z toho 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...