Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nemuzu si pomoct ale ja v tech Letshuoer S12 slysim zkresleni.

Znatelne se to zlepsi pouzitim BBE coz je ficura kterou jsem nikdy nemel potrebu pouzit, coz jen potvrzuje moji teorii.

Pritom vsude ctu jak se planar technologie vyznacuje minimalnim zkreslenim...

Se zapnutym BBE uz se to hodne blizi dobremu zvuku, metal, pop apod zni hodne dobre, urcite o tridu lepsi nez KZ ZS5, ale folk, perkuse, industrial, nebo cokoliv trochu disharmonickeho zni porad trochu neprijemne.

Zkusil jsem ted jeste ze srandy nacpat do krcku spuntu trochu vaty a prijde mi ze se to vyrazne zlepsilo i kdyz na ukor detailu ve vyskach, ale "zkresleni" je temer pryc, tak mne napada jestli to nemuze byt nejaka rezonance?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Duke650 napsal:

Něco jako úklid 

20230215_155337~2.jpg

20230215_155316~2.jpg

20230215_155248~3.jpg

20230215_155210~3.jpg

Jak velký posun myslíš že jsou Blessing od Aria? Nedokážu to sofistikovaně vyjádřit odbornými pojmy, ale Aria hrají teda hodně dobře. A to na nich mám zatím základní kabel a tipy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 1. 3. 2023 v 18:56, Bert napsal:

Přátelé, má cenu upgrade z Shanling m0 na m6? Má někdo praktickou zkušenost? Díky.

Určitě má, ale v této kategorii bych ozkoušel vícero možností, už se člověk můžeš dívat i po značkách jako Astell&Kern, Lotoo. Kromě papírových vlastností se podívat i po zkušenostech s prostředím, občas (obzvlášť u číňanů) bývá pomalé. Dost záleží také na sluchátkách, jejich náročnost, citlivost, charakter. M6 určitě bude velký skok, ale primární investice by měla být vždycky do sluchátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Balthus napsal:

Určitě má, ale v této kategorii bych ozkoušel vícero možností, už se člověk můžeš dívat i po značkách jako Astell&Kern, Lotoo. Kromě papírových vlastností se podívat i po zkušenostech s prostředím, občas (obzvlášť u číňanů) bývá pomalé. Dost záleží také na sluchátkách, jejich náročnost, citlivost, charakter. M6 určitě bude velký skok, ale primární investice by měla být vždycky do sluchátek.

Díky. Jdu hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 13. 2. 2023 v 15:50, OndraPod napsal:

Ja trochu podlehl hypu a koupil Letshuoer S12 Pro a popravde nemuzu rict ze bych byl nejak uneseny jejich zvukem.

Rozhodne nehrajou spatne, nizsi frekvence nemaji chybu, srovnavam s KZ ZS6 respektive ZS5 ktere jsem pouzival poslednich 5 let, ale je tam neco ve vysich stredech co mi uplne nesedi.

Bez EQ a jakychkoliv efektu samozrejme S12 vitezi na cele care, predevsim v cistote basu, ale s EQ a Jeteffectem Plenue D3 se rozdil temer smaze, skoro bych rekl ze ZS5 jsou univerzalnejsi.

Taky je mozny ze je to o zvyku, prece jen kdyz clovek neco posloucha 5 let, tak se to trochu podepise, ale cekal jsem mnohem vetsi rozdil ve prospech S12 Pro.

 

Tak po troscce laborovani s vatou, jsem skoncil u male kulicky lekarske vaty nacpane do krcku sluchatek a hroujou ted jak z praku. Na rozebirani sluchatek a vymenu filtru menice a zvetsovani ventilacniho otvoru ala Michael Bruce jsem si fakt netroufl, no a dneska na mne vyskocilo tohle video:

Nakonec mozna prece jenom nejsem uplne hluchej ;)

I tak za sebe doporucuju se planarum spis vyhnout, basy a cistota zvuku jsou uzasny, ale je tam urcity zabarveni zvuku na ktery je potreba si zvyknout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
V 28. 11. 2023 v 21:14, Moty napsal:

Snad nebude muj dotaz moc mimo, potřebuju nějaký BT repro k Ipadu, tak +/-3k

Mám vzít Homepod mini nebo JBL Flip 6 nebo něco jinýho?

JBL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě budu chvíli laborovat se silikonovými tipy, zkusím malinko menší. A zatím jsem je poslouchal jen z DAPu, ještě vyzkouším stolní DAC/AMP s peace ekvalizací. Ale už teď mohu říct, že zírám,  čeho se dá dosáhnout za 55 USD. Určitě si je nechám, jsou hodně dobré,  ne pouze "za ty prachy dobré"

Prodám Moondrop Blessing 2 Dusk a časem dokoupím Blessing 3 Dusk, ale čistě kvůli ergonomii, ne kvůli zvuku...

P.S. Ještě máme Moondrop Variations, ale ty primárně používá syn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...