Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nikdy sem nechtěl spunty/pecky páč mi blbě drzej v uchu, až do teď. Mrazik doporučil iBasso IT01 a je to pecka, jakoze parada. Takže díky mu patří i tady

 

0c5c84bb3c51166d045d22ea411279a6.jpg65199944b296f38d1c97900d63489db5.jpg898cccece217a1e29c831322146290f6.jpg

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy sem nechtěl spunty/pecky páč mi blbě drzej v uchu, až do teď. Mrazik doporučil iBasso IT01 a je to pecka, jakoze parada. Takže díky mu patří i tady

 

 

A mají i vyměnitelnej kabel, pěkný. Škoda, že jsem o nich nevěděl, když jsem loni kupoval nový špunty.

 

Mimochodem, tušíte, kde nejlíp sehnat ten kabel? Nebo ho třeba Audigo časem zařadí do nabídky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakýkoliv sluchátka s možností výměny kabelu a k nim dokoupit kabel s BT. To je podle mne nejlepší cesta ke kvalitnímu poslechu. Ze špuntů doporučuji poslechnout výše zmíněná iBassa a k nim kabel z Ali nebo pohledat na Penonaudio.com. Hodně frčí různé výtvory od KZ, což je levná špuntová alternativa. Pokud se povede kus i údajně dobře hrající. Hodně dobře hrajou i Whizzer A15 a výrazně lépe A15pro. Pokud bys chtěl už fakt něco echt, tak bych se podíval na nabídku Custom Art z Polska. Umějí i univerzální mušle a jejich poslední modely s technologií Fibae jsou hodně chválené.

Na audioknihy bych doporučoval něco spíš s temnějším projevem, aby si se potom nezbláznil ze sykavek. Hodně věcí lze poslechnout v Audigu ( Praha, Brno ) nebo u Hejtmánka ( Brno ). K načtení lze hodně dohledat i případně koupit na AVmanii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko závisí od nárokov. Reproduktory k notebooku na hudbu je dosť široký pojem. Ak je čo len trochu vážnejší záujem o kvalitu, nehľadal by som na Alze, ale napríklad na Muzikeri, oželel subwoofer a trochu finančne pritlačil. JBL LSR305 (pozor, cena býva za kus), Yamaha HS5 (aj bazárové, aj HS50M). Nebude to basovať jak hovado, ale človek tam aspoň počuje nástroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

shanim reproduktory k notebooku na hudbu, 2.1, cca 3-4 tisice. Ma smysl resit externi zvukovou kartu v tyhle cenovy relaci? Jednu doma mam, ale kupoval jsem ji hlavne kvuli zapojeni 5.1 soustavy do notebooku. Na alze celkem mizernej vyber, diky za tipy.

 

V tyhle cenovy relaci bych volil novy sluchatka + ext. zvukovku z bazaru. Dostanes z toho celkem slustej zvuk, napr. pri koupi Etymotic Research HF5. Ext. zvukovka k reproduktorum 2.1 v tyhle cenovy hladine bude o nicem (IMHO poznas rozdil, ale bude to spis od spatnyho k mene spatnemu, tedy za me skoda penez). Dalsi vec je ze bych mozna neco malo posetril, investice do reproduktoru je jedna z tech investic, kterou lidi litujou jen PRED koupi (zejm. ti, kteri poslouchaji hudbu a nejde jim tolik o filmy). Vlastni zkusenost pri sestave v hladine 30k, nelituju ani koruny, i kdyz mezi hifimagory to bude spis entry level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

obracím se také o velkou prosbu o radu či přímo 2. Řeším nákup soundbaru (repro se mi prostě nevejde :-( ) a taky přenosného repráčku

 

1. ad soundbar - dost se mi líbí JBL Bar 3.1. tedy cenové relace těch ideálně 10 max cca 15tis. Co mi bylo porazeno tak 3 kanály, aby byly dobře slyšet dialogy

- potřebuju ke zkvalitnění TV a taky na poslech hudby přes telefon atd.

 

2. ad repráček - Bose soundlink mini 2 (případně revolve) vs JBL Flip 4 (na všech fórech se hádají...)

 

Díky moc,

Mac :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník

Otázka naprostého laika. Normálně používám sluchátka Marshall major II. A potí se mi v nich uši. V létě vylévám kyblíček potu. Takže jsem jednou seděl na záchodě a na na zdřevěnělých nohách jsem se dostal k recenzi na tato sluchátka  https://avmania.e15.cz/kz-zs5-excelentni-levna-hi-fi-sluchatka-se-ctyrmi-menici-test. Protože jsem Alibába pozitivní, tak jsem si je koupil. Předesílám, že jsem hifista stejně jako baleťák nebo skokan na lyžích. A co se stalo... Poslouchám prakticky muziku jen z Apple 7+ , z  té jejich aplikace hudba. A když si ta sluchátka vyhulím do těch červených políček, jakože si ničím uši a jak to mám rád,  začnou mi některé kousky šumět. Jiné zůstávají křišťálové jak studánka a prakticky jsem takhle zatím čistě neslyšel nic hrát. Prosím řekněte mi, co je správně? Předesílám, že to je experimentální kauf za pár stovek, takže je nešetřete.

 

a) sluchátka stojí za prd, je to čínský šunt

B) je to normální, když se dají sluchátka moc nahlas

c) některé desky, třeba ty starší i po digitalizaci šumí

d) Roman si má častěji mýt uši

e) sluchátka jsou tak dobrý, že hrají i to, co levná nedají, tj. i nějaký šum

f) jiné, ten blbec tomu vůbec nerozumí (prosím tady vysvětlit)  :)

 

post-1551-0-78082000-1533560593_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...