Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pánové info pro vás kdo chcete ze svých sluchátek dostat to nejlepší co v nich je:

budu rušit svoji kancelářskou sestavu, takže můj stolní zesilovač Matrix m-stage bude na prodej.

Jde o verzi se stříbrným čelním panelem a aplikovaným class-A modem.

Dám to do inzerce po pořízení fotek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co chlapi, jak vám to tiká a hraje?  :cheers: 

Já jsem dnes dal, v reakci na příspěvky zahraničních fór, asi první větší šanci F.T.F. filtrům u svých sluchátek a jsem nadšený.

Zpočátku jsem filtry vlastně odložil, protože jsem je měl nasazené pouze u rokovějších skladeb na které se dle mého ucha nehodili/nehodí a víc jsem se s nimi nezabýval, dnes jsem ale projel vícero žánrů ve své hudební knihovně a už je na neRock, případně asi klasiku a akustiku, nesundám - zvuk je, u těch daných žánrů, daleko příjemnější. Také jsem dnes dobře koupil MH1C, také pokus č.2, takže dvojitá radost :-). Navíc! firmware na Fiio X3 prošel od dob poslední oficiální verze velkou změnou, která dělá nejen zvukovou reprodukci, ale i uživatelské prostředí daleko, daleko příjemnější! Jooo  :clap: .

post-14806-0-21897800-1400688482_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vencalekl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem si radost...

4-měničové 3-pásmové in-ear s výměnným kabelem ...

sedí jako by je dělali přímo pro moje ucho a hraje to tak, že jsem přestal uvažovat o zakázkové výrobě custom in-ear...

a sleva 3000 z ceníkové ceny na úplně nový kus s plnou zárukou taky není k zahození

post-166-0-16076200-1401179898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem si radost...

4-měničové 3-pásmové in-ear s výměnným kabelem ...

sedí jako by je dělali přímo pro moje ucho a hraje to tak, že jsem přestal uvažovat o zakázkové výrobě custom in-ear...

a sleva 3000 z ceníkové ceny na úplně nový kus s plnou zárukou taky není k zahození

Kde jste to koupil ?

 

--------

 

ktera mam vybrat mezi HD 598 ( nova ) a AD900X ( pouzita ) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Můj" model Westone 4R už nikde není k sehnání, nástupce se jmenuj W40 a pánové, kdo to myslíte se sluchátky vážně, jděte si je poslechnout, ale buďte připraveni na to, že si je pak budete chtít koupit

Protože pokud hrají aspoň tak jako 4R, tak máte vymalováno...

http://imusicdata.cz/westone-w40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych to viděl spíše na to Velké Meziříčí, než Vietnam, ale člověk by se tam určitě podíval rád :-). 

Pokud jsi byl rozhodnut pro tenhle vysoký model tak je, pravda, asi zbytečné zkoušet něco nižšího. 

Já tam teď jet nemůžu, vzhledem ke zkouškovému si totiž nejsem schopen vydělat dostatečný financ na to, abych si je mohl případně rovnou odvézt a to bych hrozně trpěl :-))). Ne, vážně, na tohle mám asi ještě chvíli čas, navíc musím říct, že mi přednes Hifimanů přijde celkem kvalitní a sedí mi.

post-14806-0-30310800-1401485938_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám na to, to je dobrý :-). 

Ani tady v tom žebříčku si nevedou úplně špatně - http://theheadphonelist.com/headphone-list/

 

http://www.innerfidelity.com/content/innerfidelitys-wall-fame-ear-monitors

RE-400 mají neskutečný poměr cena/zvuk
Na wall of fame se nedostala jen tak ze srandy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když v žebříčku porovnám druhé nejlepší ineary, které jsem měl/mám (mám MH1C a měl jsem VC02) a slyším, jak zní rozdíl 0.9b, myslím, že tu důvod, k pořízení lepších a tím samozřejmě dražších sluchátek, je. 

 

Není důvod pak dávat za sluchátka víc.

 

 

Hifiman RE400 jsem měl a jsou výborné, o tom žádná
Koupil jsem Westone s 4x vyšší ceníkovou cenou a nelituju jediné koruny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...