Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Hasňa napsal:

BT mód v testech dost zastával z kabelem.

Pár recenzí M50x jsem pročetl a nikde jsem nenarazil na to že by BT verze byla o mnoho horší než kabelová viz příklad https://audioreporter.cz/detail_novinky.php?id=174&idkat=27

Počkám na nový rok a stavím se do Audiga vybrat osobně. Podle recenzí bych klidně vzal M50x bez BT, ale vzhledem k tomu, že je často zdrojem zvuku telefon, který už teď nemá jack konektor a těžko odhadovat jestli za 2-3 roky další telefon nějaký konektor vůbec mít bude, přikláním se spíše k BT verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, cityfly napsal:

Pár recenzí M50x jsem pročetl a nikde jsem nenarazil na to že by BT verze byla o mnoho horší než kabelová viz příklad https://audioreporter.cz/detail_novinky.php?id=174&idkat=27

Počkám na nový rok a stavím se do Audiga vybrat osobně. Podle recenzí bych klidně vzal M50x bez BT, ale vzhledem k tomu, že je často zdrojem zvuku telefon, který už teď nemá jack konektor a těžko odhadovat jestli za 2-3 roky další telefon nějaký konektor vůbec mít bude, přikláním se spíše k BT verzi.

Já jsem to četl na více na více místech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, phailo napsal:

Moc mě nenapadá důvod, proč by BT mód měl nějak výrazně zaostávat. Při dnešních datových tocích. Rozdíl bude pouze ve FLAC a ostatních bezztrátových kompresích, ale upřímně - ten rozdíl nebude stát za drát.

Proč, to taky nevím. Ale četl jsem to vícekrát. Dávali to jako mínus třeba ve srovnání se Sony 1000XM4. Přitom na drátu byly rovnocenné. Ale jsou to samozřejmě subjektivní hodnocení. V obecné rovině jsem popis horšího zvuku přes BT zaznamenal za ty roky v mnoha článcích. Prostě se to musí hnát přes dalších několik levných švábů navíc a to zvuku prostě moc přidat nemůže, si myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Hasňa napsal:

🙂 To bych si někdy zkusil jen tak, ze zajímavosti. Ale v kanclu holt musím mít uzavřená, nemám rád, když někoho ruším. 

Nejsou to sluneční brýle? Leda že by jsi měl někde kancl na pláži :D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, ewolucionar napsal:

Su slnecne s vymenitelnymi sklami,je moznost pouzivat aj dioptricke ci refraktivne,samostmievacie, napr.od Zeiss.......

Aha, tak beru zpět. Jsem si představil jak sedíš v kanclu ve slunečních brýlích a hraje z nich nějaké příjemné reggae :D Jak to hraje? Mě to příjde strašně divný, ale nezkoušel jsem.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na recenziu to neni len prvy dojem..elegantne,nadcasovy design,lahke,kvalitne material,vsetko licuje,nabite cca hodinka,vydrz netusim,spojenie cez BT,za minutku,dost otravne opakujuce hlasky o pripojeni,zvuk je prekvapivo dobry,basy slabsie,dan za otvorenost,vysky zvonive,stredy vyrazne,nenastavoval som EQ,hlasitost vyborna,neviem ako vonku,telefonovanie luxusne na oboch stranach..ovladanie luxusne,intuitivne..a este,ze zvuk sa neširi do okolia,je tam efekt zvukovej kapsuly...asi tolko zatial...

20201221_134405.jpg

20201221_140218.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, phailo napsal:

Kdybys to měl k něčemu přirovnat - je to třeba aspoň jako špunty? Jestli jo, tak to teda fakt klobouk dolů.

:lol2:

PS: Tím nedávám najevo, že ty brýle budou hrát špatně, ale on prostě ten špunt je docela široký pojem..... 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak beru zpět. Jsem si představil jak sedíš v kanclu ve slunečních brýlích a hraje z nich nějaké příjemné reggae  Jak to hraje? Mě to příjde strašně divný, ale nezkoušel jsem.... 
No to zas není tak blbá představa. A v ruce drink s paraplíčkem místo kafe v termohrnku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...