Jump to content

Recommended Posts

před 11 minutami, vojta1 napsal:

Nemáíte nějaký tip na sluchátka na běhání. Odešla mi teď má bezdrátová a je mi líto brát na běhání ET ER 4P.

Požadavky:

výdrž alespon 6h

Ať nepadají

Ideálně nechci žádné ovládání, ideálně hrajou nehrajou a ať na mě nemluví čínsky, že se jim nelíbí čepice...

Asi pouze in eary ať jsou i na kolo a nevadí přilba.

Cena třeba do 1500,- 

Nečekám z toho hudební zázrak. Na hudbu doma mám ty Etymotic.

Kdeyby jste někdo měli něco doma, tak nemám problém s použitými...

Díky

Doporučím Awei A880bl.

Oznámení anglicky, mají ovládání na sluchátku - dá se s tím žít

Výdrž cca 8h. Používám druhým rokem.

• 3 weeks later...
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

predobjednal jsem novy mp3 Sony NWZ-A10 , vypada velmi pekny ,

Rozhodl jsem se, že si DX90 koupím znovu. Ale řeším sluchátka. S iBassem jsem ztratil VSonic GR07 bass. Zvuk byl výborný, ale docela mi nedržely v uších při chůzi. Chtěl jsem to řešit lamelovýma silik

Viděl bych to na "legendární" SanDisk Sansa Clip+ .    

Potřebuji poradit, jestli lze připojit sluchátkový DAC zesilovač (např. iBasso DC03) k telefonu Samsung S8 přes USB - C?

Audio výstup telefonu je 3.5mm jack, takže asi ne, ale nevím jistě.

V 6. 4. 2021 v 18:06, Berbatow napsal:

Potřebuji poradit, jestli lze připojit sluchátkový DAC zesilovač (např. iBasso DC03) k telefonu Samsung S8 přes USB - C?

Audio výstup telefonu je 3.5mm jack, takže asi ne, ale nevím jistě.

Samozřejmě, k tomu je ten dongl primárně určený :)

Cílem je aby zvuk obešel vestavěnou zvukovku a šel přímo do ibassa. Pak je ještě dobrý použít bitperfect výstup, který obejde android resampler, ale to už je složitější.

Edited by rendyG
  • 3 weeks later...

Scénka dnes u nás doma ve sluchátkovém mikrovesmíru:

povaluje se tu letitý ošuntělý Číňan a jedním očkem pozoruje nóbl Francouze, zda si to ten nafrněný elegán náhodou nerozmyslel a nedá se s ním do řeči...

když v tom rozkopne dveře nabušený Amík, zařve "dejte mi nažrat vy kun.y a dejte si pohov, teď jsem tady boss já, takže vy dva si teď u páníčka neškrtnete"

pak se rozhlídne, uvidí zesilovač Atom by JDS Labs a huláká "yeeesss tady se nažeru fest"...

Zítra vám ty tři týpky nafotím, teď mi do hlavy valí šrouby ten Amík a je fakt přesvědčivý 🙂

Aeon RT mají nom. imp. kolem 12 Ohm, citlivost 91 dB. Atom dává celý 1 Watt do 32 Ohm, takže i tato relativně hladová sluchátka s přehledem nakrmí (ještě laboruji mezi low a high gain).

Focal Elegia a Oppo PM-3 hrají z Atomu vždy na low gain.

Jediný přechodný problém je FiiO M11 pro, tam na high gain a klasický 3,5 mm výstup v Aeon RT slyším, že se zesilovač malinko zadýchává. Proto mám objednaný symetrický kabel 4,4 mm a bude vymalováno

Edited by Duke650

Kvůli C19 jsem začal toužit po trochu lepším hudebním zážitku a nakonec jsem objednal HIFIMAN Sundara. Amp/DAC jsem bral podle toho, co bylo skladem - do budoucna asi budu rozšiřovat o Schiit stack, případně zvažuji na cesty/gauč iFi Hip-DAC. Hudebně jsem zatím nadšen - poslouchám vše možné, nejvíce melodické soundtracky.

Občas vytáhnu Shure SE215, ale jinak dlouhé roky (období temna) jsem používal výhradně Airpody. Největším zklamáním pro mě byly Bang & Olufsen Beoplay H95, které jsem vrátil. Za ty peníze jsem čekal větší "wow" efekt.

Tak teď ještě začít hledat nějaké repro :). Zde jsem vyzkoušel velké Homepody ve stereu a mělo to něco do sebe mít hudbu v prostoru a ne na uších. Nakonec jsem je vrátil, jelikož v aktuálním prostoru mi rozdrnčely i skleničky v kuchyni.

20210507_150020819_iOS.jpg

Ahoj, neporadil by mi jestli má toto ještě nějakou cenu? Dostal jsem se k tomu, tak než to začnu umyvat 🙂 přehrávač vinyl je nejakej tuklej v rohu, ostatní jsem i zkoušel zapojit a vše svítí, vše se otevírá. K repro jsem zatím nepripojoval…

nebo to mám rovnou vyhodit? 🙂 přijde mi to tak trochu skoda a soudě dle váhy to bylo jako nový i celkem drahy 🙂

C242518E-B8F8-4C8E-A930-95B03D2AA313.jpeg