Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Kup si X3 druhe generace. Tam za svoje kacky dostanes nejvic muziky.

 

Díky moc! Mimochodem, doporučíš mi rovnou i nějakou konkrétní paměťovou kartu, tj. kvalitní a vyzkoušenou? Nebo je to jedno? Na tomhle poli se přeci jen moc neorientuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Mimochodem, doporučíš mi rovnou i nějakou konkrétní paměťovou kartu, tj. kvalitní a vyzkoušenou? Nebo je to jedno? Na tomhle poli se přeci jen moc neorientuju...

To je asi jedno. Nakupuju karty u Alzy a vybírám ty, který jsou dobře hodnocený. Teď mám SanDisk ( konkrétně Extreme Plus ) a Kingston. Nedávno jsem kupoval jednu k přehrávači, co jsem prodával a kupující chtěl Samsung. Ale ty SanDisk mám vyzkoušený a zatím jsem nikdy neměl problém. A co se týče toho kolečka, tak já nikdy problém neměl, ale s poslední aktualizací je to prý už super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nezjistíš dokud nezkusíš. Stav se někdy v krámě (třeba v Brně je Audigo) a v klidu si to poslechni. A je třeba mít jasno, zda tě bude bavit tahat po kapsách dvě krabičky místo jedné

 

X1 prý dává do 16 ohmů slušných 100 mW, ale ta poznámka THD max 1% nevyvolává nadšení. T.j. možná by bylo přínosnejší upgradovat DAP

Díky za odpověď. Já nevím jestli nějaký rozdíl poznám a jestli vůbec pozoruji nějaké nedostatky (máš pravdu, když není s čím srovnávat...). Pokud bych upgradoval z X1 a sluchátka budu mít stále ty Bayerdynamic tak jak velký upgrade by podle Tebe měl smysl?

 

Jinak důvod, proč mi přišly Sennheisery IE8 zahuhlané... byly to fake... Naštěstí jsme to s původním prodejcem tady na fóru nějak vyřešili. Vůbec mě to nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trochou štěstí dostanu v pátek balíček a v tom balíčku bude něco málo hliníku, skla, křemíku a tak...

P.S. Kdyby někdo chtěl opečovávaný iBasso DX90...:-)

 

Já objednal totok ...

 

post-15604-0-62823900-1449094855_thumb.jpg

 

Budu čekat cca 6 týdnů, pak možná bude na prodej další iBasso DX90 ....

 

Referuj, jak jsi spokojen s tím novým QP1R a jaký to je posun .... a jestli je vůbec nějaký posun, jsme magoři, co ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukine ty budeš taky dobrej pacient :-))
DP-X1 byl můj horký favorit hlavně kvůli symetrickému výstupu (využil bych balanced kabel k Angie),

ale počkám si půl roku až vychytají mouchy ve firmware a bude ofiko k mání v Evropě

Fakt se těším do fronty na poště :-) QP1R je na cestě z Německa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo panečku pěkně se nám to vybarvuje.. sjíždím notoricky naposlouchané nahrávky a slintám ... Blues Brothers, Beatles, Stevie Ray Vaughan, Joe Bonamassa, Herbie Hancock, Isley Brothers, 2cellos, 4tet

Úplně nejvíc jsem se posadil na pérdel, když otevřel ústa Jarek Nohavica

Zatim jsem poslouchal jen asi ctvrt hodiny a bylo to hodne hodne hodne dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, pokud někdo z Vás uvažuje o přehrávači pod stromeček, tak srdečně doporučuju kouknout na FiiO M3. Je to prcek s velkým zvukem. Asi bych jím nenahrazoval přehrávač na úrovni FiiA X3 a výš, ale co se týče iPodů, telefonů a podobných hraček, je M3 doporučení hodná. Baterka by měla vydržet až 24 hodin, je to malinký, má to 8Gb vestavěný paměti plus slot na kartu až do 64Gb. Na běhání díky velikosti ideální aparátek. A to všechno za 2k. Mám ho od čtvrtku a docela mne baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...