Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tu je čosi šikovné od Raspberry:

 

http://technet.idnes.cz/raspberry-pi2-zvukovy-modul-hifiberry-digi-systemy-osmc-volumio-phh-/tec_video.aspx?c=A151214_155759_tec_audio_nyv

 

"Raspberry Pi2 s HifiBerry, OSMC a KORE podle nás tvoří skvělou kombinaci. Má široké možnosti přehrávání, pohodlné ovládání přes chytrý telefon a díky čistému digitálnímu výstupu až do 192 kHz / 24 bit i skvělý zvuk, jehož kvalita závisí zejména na připojeném reprodukčním zařízení.

Velmi zajímavá je i cena. Raspberry Pi2 pořídíte za 1 039 korun, zvukový modul HifiBerry Digi+ za 987 korun (bez oddělovacího výstupního transformátoru), nebo 1 225 korun (s oddělovacím výstupním transformátorem), krabička stojí 279 korun, zdroj 237 a SD karta 150 korun. Testovaný komplet tedy vyšel na 2 930 korun."

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosba: neválí se někomu doma nevyužitá redukce Jack 3.5 mm 4pin M - Jack 3.5 mm 4pin F ? Jsem si koupil nová sluchátka a nespolupracují s mou starší externí zvukovkou:-( Vím, že se dá koupit, ale nikam se teď nedostanu a dávat stovku za poštu, když redukce stojí pár korun......... http://www.lan-shop.cz/delock-62498-183450

Samozřejmě pošlu peníze na účet předem.

edit: aj první příspěvek, čtu si tady na fóru už dlouho a myslel jsem, že už tady pár příspěvků mám, tak kdyby to nebylo vhodné prosím o smazání.

Upraveno uživatelem baracuda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IX/2015, takže ještě v záběhu. Jo s baterkou jsem cuknul, protože teď mám dva přehrávače co dávaj skoro 20 hodin, tudíž jsem se zaměřil na zvuk. Ještě je na cestě, ale co čtu, tak snad to bude dobrý kup. DX90 k Savantům příliš nesedí a objevila se slušná nabídka na P1, tak jsem do toho šel prsama. Po ježíšku tedy bude má audio inventory následující:

DAP

Studio V

FiiO M3

Cowon P1

IEM

Noble Audio Savant 2x

IEM Kabel

Norne Audio Worpal

Linum BaX

PlusSound Audio Apollonian

Interconnect

iBasso/Palic 3,5-3,5

VentureCraft 7Nclass Lightning-USB

DAC/AMP

OppO HE2

 

A tím zatím končím. Poslední milník jsou Noble Audio K10, ale ty si nadělím až k narozeninám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezky pěkně :-) takže X7 škrtáš?

 

já potřebuju pořešit už jen kablík z QP1R do zesilovače t.j. jack 3,5 samec / 2x cinch samec

ze tří kabelů co mám doma je jen jeden pasující - frikulíni v Questyle totiž udělali line out tak nějak až moc utopenej

takže sháním ještě jeden abych mohl hrát na bedny doma i v práci

až se začnu nudit, asi budu řešit kabel k Oppo, ale čistě z dlouhé chvíle, páč to hraje fajně

post-166-0-03614600-1450476484_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte odborníci chcel by som sa spýtať na vašu radu, chcel by som si kúpiť kvalitnejšie reproduktory najlepšie 5.1 avšak potrebujem k nim pripojiť Macbook, TV a PS prípadne ešte iphone. Záleží mi na čo najlepšom pomere cena výkon. Rozmýšlal som že či sa oplatí viac kúpiť AVR a k tomu nejaké repro alebo kúpiť domáce kino a to nejako poprepájať ak sa to vôbec dá. Ďakujem za vaše rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte odborníci chcel by som sa spýtať na vašu radu, chcel by som si kúpiť kvalitnejšie reproduktory najlepšie 5.1 avšak potrebujem k nim pripojiť Macbook, TV a PS prípadne ešte iphone. Záleží mi na čo najlepšom pomere cena výkon. Rozmýšlal som že či sa oplatí viac kúpiť AVR a k tomu nejaké repro alebo kúpiť domáce kino a to nejako poprepájať ak sa to vôbec dá. Ďakujem za vaše rady :)

Pro zdroje signálu, které uvádíš, vyhoví cokoliv z Alzy za víc jak 1.000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zdroje signálu, které uvádíš, vyhoví cokoliv z Alzy za víc jak 1.000 Kč.

To mi až tak moc nepomohlo, čiže si môžem kúpiť hociktoré domáce kino a pôjde mi to pripojiť na všetky uvedené zdroje? Resp ako vylepšiť ten signál z tých zdrojov aby to stálo zato ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš trvat na 5.1, tak se něčemu jako AVR asi nevyhneš a i tak to bude dost možná paskvil. Dost pochybuju, že všechna jmenovaná zařízení podporují něco víc, jak stereo. Asi bych se vykvák na 5.1 a zaměřil se na stereo, budeš to mít jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, než som sa spýtal Vás tu tak som prezrel trocha google na tam som videl že aj mb air podporuje 5.1 audio rovnako aj tak ps 4 čiže by 5.1 malo význam či nie? a k tomu AVR že by bol paškvil na začiatok som ochotný to ako tak risknúť pravdepdodobne budem aj tak kupovať asi niečo z druhej ruky a niekde začať aj tak musím čiže s tým rátam :)

Upraveno uživatelem Davros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní otázky zní, co si od toho slibuješ a kolik do toho chceš dát peněz?

MB či PS sice může podporovat 5.1, ale budeš 80% času sledovat filmy s pětikanálovým zvukem nebo budeš většinu času pouštět muziku?

Stereo řešení (2.0) za částku X bude dávat o dost lepší zvuk než 5.1 za stejnou částku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...