Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No hele zatím nijak. Problémem je kabeláž mezi iPhonem a Mojem. Zbyl mi kablík co jsem měl k propojení s Oppem, tak jsem k němu zakoupil redukci z USB na USB micro a ono to nefunguje, Mám objednaný kabel z Litvy, který by měl mezi Mojem a iOS makat, ale ten přijde do měsíce. Tudíž nezbylo, než kapitulovat a koupil jsem ten CCK od Applu. Dnes si pro něj jdu, tak večer poreferuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte se sluchátky do kanceláře? Moje představa je uzavřené, bluetooth, systém potlačení hluku. S tím potlačením hluku nemám vůbec žádné zkušenosti, bude to proti kancelářskýmu hluku k něčemu? Zdroj zvuku by byl mobil (Sony Xperia Z3 compact - na můj vkus hraje celkem slušně), převážně Jazz, Blues a klasickej Rock, looseless kvalita nahrávek. Mám rád a používám značky sluchátek Sennheiser a Jays. Někdo nějaké zkušenosti, rady?

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, nemate niekto skusenosti s Earsonics S-EM6? Dik.

Já zkušenosti nemám, ale co jsem tak koukal, tak bych za ty kačky asi kouknul po něčem jiným. Jen jsem proletěl dvě recenze na Headphonii a TheHeadphoneList a ani jedna není vysloveně oslavná na tento model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte se sluchátky do kanceláře? Moje představa je uzavřené, bluetooth, systém potlačení hluku. S tím potlačením hluku nemám vůbec žádné zkušenosti, bude to proti kancelářskýmu hluku k něčemu? Zdroj zvuku by byl mobil (Sony Xperia Z3 compact - na můj vkus hraje celkem slušně), převážně Jazz, Blues a klasickej Rock, looseless kvalita nahrávek. Mám rád a používám značky sluchátek Sennheiser a Jays. Někdo nějaké zkušenosti, rady?

 

Dneska se tu v tom rámusu nemůžu soustředit, odpovím si tedy sám :-) Právě jsem objednal Plactronics Backbeat Sense, tak uvidíme.

 

post-18707-0-80007900-1455808522_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkušenosti nemám, ale co jsem tak koukal, tak bych za ty kačky asi kouknul po něčem jiným. Jen jsem proletěl dvě recenze na Headphonii a TheHeadphoneList a ani jedna není vysloveně oslavná na tento model.

Msrp by som urcite neplatil, ale tiez sa mi to bez vyskusania, len z recenzii, nezda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje to dobře, moc dobře. Jen si mne děsí a bolí, že mé milované Savanty s Mojem nestíhají držet krok. Asi mne bude čekat další nákup. Zvuk je famózně přesný, bez příkras a zabarvení. Nic mu nachybí. Samotný iP6s hraje výborně. Mojo mu otevře prostor, lépe umístí nástroje na scénu a pošle Vám do ucha zvuky, které normálně asi nevnímáte nebo neslyšíte. Podá s přehledem Metal i klasiku. Zvuk je naprosto přesný a je rychlý. Jen mi u Moja malinko chybí ta emoce, co mne u P1 přivedla k posluchačské euforii. P1 byla v porovnání s Mojem taková lampově sametová. Ale Mojo je fakt asi současná špička.

post-2827-0-11092900-1455959879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim Vas o nazor. 

Pomoze do retazca Iphone6 -> Grado SR60 zaradit napr. FIIO X3/E11, ci radsej priplatit na nieco lepsie?

Dakujem

To úplně nedává smysl, dát za přehrávač, další přehrávač byť s DACem a ještě sluchátkáč. Je lepší buď pořádný přehrávač, nebo pořádný sluchátkáč s DACem. iP6 sám o sobě hraje dobře a výrazně zlepšit jeho zvuk se může prodražit. Já zkoušel Oppo HA2 a jakkoliv se něj pějou ódy, já tam přínos za ty peníze neslyšel. Mojo je výrazně lepší, ale taky dražší.

Jinak u iPhonu umí pomoc i vhodná volba přehrávače ( aplikace ). Já používám Neutron player a je to slyšitelné zlepšení. Z levnějších zesilovačů bych doporučil kouknout na FiiO E12 nebo světlejší E12a. Případně teď má FiiO nějaké nové modely, ale ty jsem neslyšel a ani se v nich neorientuju.

Nebo si pořiď jen tu X3 v druhé generaci. To bude asi největší posun v porovnání s iP obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potřeboval bych poradit sluchátka - špunty, které něco vydrží a přitom to nekřičí do světa.

Sluchátka mívám připojena k mobilu v kapse a vedu je pod bundou/svetrem. Občas je fakt cítit, že to pne, tak do měsíce mi vždycky přestane hrát jedno sluchátko, za dalších 14 dní odejde i to druhé. Já jsem to zatím řešil tak, že kupuju sluchátka za 250,- a prostě je vyhodím. Za rok to ale udělá 2000,-, tak jsem si říkal, že by možná nebyly špatné nějaké lepší, které přežijou třeba rok, tzn. při stejné investici lepší zvuk. Bohužel se v tom vůbec neorientuji, tak budu rád za každý tip. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stosi když si koupíš takový prťavý klip, kterým se kabel přicvakne k oblečení, pravděpodobně si zásadně snížíš spotřebu sluchátek

 

V kategorii kolem 2000 nevím o peckách s výměnným kabelem.

Zvuk za 2000 bude lepší než u spotřebky za 250, ale za rok je taky odrasuješ - pokud je teda nosíš jako moje dcera a na ten kabel si nedáš pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímou zkušenost nemám, ale značka patří k těm slušným

a v Brně jsi z Blavy během chvíle, takže si je můžeš i vyzkoušet - v Audigu mají na zdi k vyzkoušení fakt dost modelů

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potřeboval bych poradit sluchátka - špunty, které něco vydrží a přitom to nekřičí do světa.

Sluchátka mívám připojena k mobilu v kapse a vedu je pod bundou/svetrem. Občas je fakt cítit, že to pne, tak do měsíce mi vždycky přestane hrát jedno sluchátko, za dalších 14 dní odejde i to druhé. Já jsem to zatím řešil tak, že kupuju sluchátka za 250,- a prostě je vyhodím. Za rok to ale udělá 2000,-, tak jsem si říkal, že by možná nebyly špatné nějaké lepší, které přežijou třeba rok, tzn. při stejné investici lepší zvuk. Bohužel se v tom vůbec neorientuji, tak budu rád za každý tip. Díky.

 

Poohlední se po špuntech od firmy Klipsch. Zvukově se posuneš a vejdeš se do 1500 Kč. Dostaneš k nim i onu sponku na oděv (takový zmenšený kolíček na prádlo). Nicméně i tady platí, že je zničíš, pokud budeš za kabel tahat. Takže by to v první řadě chtělo buď změnit umístění mobilu nebo si přikoupit ještě kabel prodlužovací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie mi niekto doporučiť čo najlepší FLAC/aac prehrávač? Limitujúce požiadavky sú v podstate len dve, zato zásadné: hmotnosť tak do 70-100 g a výdrž pri prehrávaní aspoň 30 hodín. Slúchadlá budú na zdroj celkom nenáročné.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...