Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Máš štěstí, že tě netrefil blesk z jasného nebe za to, že v jedné větě uvádíš Kaisery s Porta Pro :-)

Porta Pro byla dokonalá ukázka vítězství marketingu nad rozumem. Dobře si pamatuji článek v časáku o tom jak je to úžasný malý dokonalý... fujtajbl

Dosud známá bezdrátová řešení přenosu signálu do sluchátek mají jiné priority než nejvyšší možnou kvalitu zvuku. Komu víc záleží na komfortu než na zvuku, ten si asi vybere.

 

Jinak nové Kaisery (2. generace) jsou fakt pěkný kousek hliníku. Druhá generace Angie je taky hliníková, ale v jejich případě se mi víc líbí původní karbonová verze

post-166-0-86380900-1467966445_thumb.jpg

post-166-0-63318600-1467966450_thumb.jpg

post-166-0-88427500-1467966718_thumb.jpg

post-166-0-20044700-1467966873_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Kaiserom sa hlboko ospravedlnujem... mam v tomto smere velke rezervy... :) na stranke som si vsimol vela zaujímavých prevedeni, a maju tam aj sluchatka za lepsie ceny... hmmmm :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprosil by som o radu k výberu slúchadiel. Som v tom totálny laik, tak pardon za nejasné informácie. Ide o to, aby som po práci po nočnej mohol normálne zaspať, nebyť rušený hlučnými susedmi. Klasické štuple do uší nepomáhajú. Proste si pustím nejakú pohodovú hudbu na štýl space ambient, vážnej hudby, Slowdive, Radiohead atď, alebo rozhlasové hry.

 

Prečítal som si, že niečo ste tu už riešili proti hluku v kancli a to špuntami Vsonic, Comply...ja však žiadne tie štuplové slúchatká nemám, na ktoré by som ich nasadil. Dokonca som uvažoval nad Otíkovými pracovními slúchadlami, ale tak nech už aj hudbu v tom popočúvam. Chcel by som náušníky, ktoré mi zakryjú celé ucho, polstrovaný náhlavník. Cena tak do 90 - 100EUR. Strčím kolík do rádia, alebo noťasu. iPad, iPod, či ako sa to volá, nemám, mám len starší obyčajný mobil.

 

1. Momentálne mám vo výbere Sennheiser HD 429S a HD 280 Pro. Píšu, že sú dobe odhlučnené, uzavretý systém, dobré polstrovanie, tak snáď aj zvuk bude v pohode

2. Dá sa v tých štuplových slúchatkách + polstrovaný nástavec proti hluku aj spať? Netlačí to moc do ucha?

3. Existuje spôsob upozornenia zvonenia mobilu, že slúchadlá rozoznajú jeho melódiu a tú do slúchadiel prepustia? To je pre prípad, ak mám slúchadlá zapnuté len v rádiu.

 

Díky.

IMHO se s velkými sluchátky spát nedá. Mám aktuálně cca 8 - 10 sluchátek, usnout a spát ale umím jen s jedněmi, q-Jays. Miniaturní in-ear sluchátka.

Sennheiser HD 595 nebo Magnat LZR 588 jsou moc velká. Ne, že bych s nimi nikdy neusnul, ale do rána to nevydrželo.

 

Napsáno vlastní ťapkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...