Přejít na obsah

Nejžhavější novinky z oblíbené Breitling stáje:


midloch

Doporučené příspěvky

Ty tonneau jsou tak nebreitlingovske, az jsou hezke:-) Nevim co Breitling sleduje temi napodobeninami Oceanu, prece jen, at se to nekomu libi nebo ne, maji svuj signifikantni styl a nemusi od nikoho opisovat...

nic nenapodobují, jedná se o znovuobnovení jejich slavného modelu z roku 1957 viz:

 

Breitling is reviving the Superocean model which, in 1957, marked the brand?s entrance into the world of diving.

 

There are two versions, one measures 46mm, the other 38mm. The 46mm version has the automatic Breitling caliber 17 with 25 jewels and COSC-certification as a chronometer. The 38mm version has the automatic Breitling caliber 37 with 27 jewels and COSC-cerfification as a chronometer.

 

The rotating bezel comes in black, blur or bronze color, the crystal is AR-coated sapphire and it is water resistant to 200 meters. Dials can be had in black, blue or bronze. A bracelet or rubber straps are available.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 jsou odpoved Breitlingu na Omega Planet Ocean, soude jak tvarem, funkci, tak rozmerem... 46mm je bomba. midlochu, ty kluku, uz mas ceny?

čoveče neznám, je to teď úplně nový. Každopádně se mi líbí naprosto celá produkce, i ty kapesní i když cena tam, bude brutální, každý má svoje a je udělaný pro svůj účel a i toho Bentleye bych si nechal jen tak mimochodem líbit wink.gif

Ceny su hodne zaujimave pri tych novych Superocean. Zajtra napisem....ak nezabudnem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Diskutér

VYPUSŤTE KRAKENA

 

To je zase nářez, kdo se v tom má vyznat. Je toho moc. Tohle je ediční politika pro běžnou značku na pět let. Breitling je svůj, toho si nespleteš. Tedy pokud si nekoupíš ty nové potápky. V černé barvě. Ty sedí. Jinak... Karlín hadr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYPUSŤTE KRAKENA

 

To je zase nářez, kdo se v tom má vyznat. Je toho moc. Tohle je ediční politika pro běžnou značku na pět let. Breitling je svůj, toho si nespleteš. Tedy pokud si nekoupíš ty nové potápky. V černé barvě. Ty sedí. Jinak... Karlín hadr.

Chca nechca musím souhlasit. Nijak zvlášť jsem se nepokochal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tonneau jsou tak nebreitlingovske, az jsou hezke:-) Nevim co Breitling sleduje temi napodobeninami Oceanu, prece jen, at se to nekomu libi nebo ne, maji svuj signifikantni styl a nemusi od nikoho opisovat...

nic nenapodobují, jedná se o znovuobnovení jejich slavného modelu z roku 1957 viz:

 

Breitling is reviving the Superocean model which, in 1957, marked the brand?s entrance into the world of diving.

 

There are two versions, one measures 46mm, the other 38mm. The 46mm version has the automatic Breitling caliber 17 with 25 jewels and COSC-certification as a chronometer. The 38mm version has the automatic Breitling caliber 37 with 27 jewels and COSC-cerfification as a chronometer.

 

The rotating bezel comes in black, blur or bronze color, the crystal is AR-coated sapphire and it is water resistant to 200 meters. Dials can be had in black, blue or bronze. A bracelet or rubber straps are available.

Hmm tak to se omlouvam za nevedomost, ted otazka zni kdo koho vlastne napodobuje:-) Kazdopadne jsou to pekne hodinky, ale kdyz uz Breitling, asi bych sel do neceho jineho a na tyhle potapecske excesy poridil Omegy:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten původní model je nějaký nejhezčí - to byly breile ještě breitlingy - nemuseli popisovat ciferník jak omega, aby bylo každýmu na obchodních jednáních jasný, co je majitel za frajera, za to měli invenci, ducha, a ledabylou eleganci - tu nevypotíš, ta tam musí bejt!

Geniální jsou ty puntíky v pozadí dračích drápů - kde je Kamil? - tohle je přesně ten případ vyšlistické improvizace , z tvého pohledu nedůstojný nedodělek a fuš, z mého pohledu v tomto případě roztomilé pohotové bezprostřední účelné technické řešení - omlouvám se ostatním - viz naše diskuze na prim pavouk.

 

Midlochu - věnujme se však těm ostatním - skutečně se ti to líbí? Tomu nevěřím. Takhle podle tebe vypadají instrumenty pro profesionály? Diskutér píše karlín, já čističi, jiní matějská pouť - promiň, ale mají opravdu daleko blíž k mé noční můře, než k pilotům! Pamatuješ si ještě, jak jsem před časem kacířsky napsal, že se breile již více inspirují svými fejky, než ty fejky skutečnými breitlingy? Tak a teď se mi zdá, že jsem měl pravdu - ale jen částečnou - tohle pozlátko (přesněji zlátko) naštěstí není celý jejich program a potenciál, já vím - ty tvoje jsou dááááleko krááásnější, buď v klidu. Oceňuju, že nezamlčuješ poklesky tvé milované firmy, to je chlapský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten původní model je nějaký nejhezčí - to byly breile ještě breitlingy - nemuseli  popisovat ciferník jak omega, aby bylo každýmu na obchodních jednáních jasný, co je majitel za frajera, za to měli invenci, ducha, a ledabylou eleganci - tu nevypotíš, ta tam musí bejt!

Geniální jsou ty puntíky v pozadí dračích drápů - kde je Kamil? - tohle je přesně ten případ vyšlistické improvizace , z tvého pohledu nedůstojný nedodělek a fuš, z mého pohledu v tomto případě roztomilé pohotové bezprostřední účelné technické řešení - omlouvám se ostatním - viz naše diskuze na prim pavouk.

 

Midlochu - věnujme se však těm ostatním  - skutečně se ti to líbí? Tomu nevěřím. Takhle podle tebe vypadají instrumenty pro profesionály? Diskutér píše karlín, já čističi, jiní matějská pouť - promiň, ale mají opravdu daleko blíž k mé noční můře, než k pilotům! Pamatuješ si ještě, jak jsem před časem kacířsky napsal, že se breile již více inspirují svými fejky, než ty fejky skutečnými breitlingy? Tak a teď se mi zdá, že jsem měl pravdu - ale jen částečnou - tohle pozlátko (přesněji zlátko) naštěstí není celý jejich program a potenciál, já vím - ty tvoje jsou dááááleko krááásnější, buď v klidu. Oceňuju, že nezamlčuješ poklesky tvé milované firmy, to je chlapský.

Vyrábí jak instrumenty pro profesionály tak modely balené ve zlatě a s diamanty v čemž se v ničem neliší od produkce firem jako AP, Vacheron atd. I jejich modely působí na první pohled kýčovitě, zejména různé skeleton provedení sázené diamanty....

Před nedávnem byly ve Watch magazínu hodinky nějaké slavné švýcarské firmy s ručně malovanými ciferníky, sázené diamanty, složitými obnaženými a pouťově gravírované. Na první pohled kýč, na druhý umělecké dílko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 jsou odpoved Breitlingu na Omega Planet Ocean, soude jak tvarem, funkci, tak rozmerem... 46mm je bomba. midlochu, ty kluku, uz mas ceny?

čoveče neznám, je to teď úplně nový. Každopádně se mi líbí naprosto celá produkce, i ty kapesní i když cena tam, bude brutální, každý má svoje a je udělaný pro svůj účel a i toho Bentleye bych si nechal jen tak mimochodem líbit wink.gif

Ceny su hodne zaujimave pri tych novych Superocean. Zajtra napisem....ak nezabudnem....

Co ty zajímavé ceny nových Superocean? Mě dost zajímají. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 jsou odpoved Breitlingu na Omega Planet Ocean, soude jak tvarem, funkci, tak rozmerem... 46mm je bomba. midlochu, ty kluku, uz mas ceny?

čoveče neznám, je to teď úplně nový. Každopádně se mi líbí naprosto celá produkce, i ty kapesní i když cena tam, bude brutální, každý má svoje a je udělaný pro svůj účel a i toho Bentleye bych si nechal jen tak mimochodem líbit wink.gif

Ceny su hodne zaujimave pri tych novych Superocean. Zajtra napisem....ak nezabudnem....

takze...tu su tie ceny:

Superocean Heritage 46

 

-ocel/koza - 2.380,-EUR

-ocel/ocel - 2.670,-EUR

-ocel/kaucuk - 2.530,-EUR

 

Superocean Heritage 38

 

-ocel/koza - 2.190,-EUR

-ocel/ocel - 2.480,-EUR

-ocel/kaucuk - 2.340,-EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...