Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Východní Čechy


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

EDIT: Jo, teď mě něco napadlo: Co kdybychom Romanovi řekli, že je to až příští tejden? Přece jen bych se cejtil bezpečnějc...

Maková panenko , že za všechno může jitrocel... To von pořád lízni si Emanueli a lízni si ještě a ještě

http://www.youtube.com/watch?v=KMVmBEqSsb0...17D&index=4

 

minutáž 2:20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja privezu jednu velmi zajimavou limitku a jedny vyborne, uzasne hodinky, ktere by Gilius urcite chtel mit :) loloh videl a taky je chce v lete nosit :D asi mu je pucim. vozit letecke primky a diplomaty nema cenu, ty znate. tak jeste koupit zitra sisku salamu a vyrazit

 

Které,KTERÉ???? :taz:

 

 

Furt tady do mne někdo šije.....mám pocit,že se stávám synonymem pro úchylné hodinky....... :lol2:

 

 

pochlub se,prosím......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám sice vysušený rty od vodky, která tam pořád kolovala, ale jinak jsem to přežil celkem v pohodě.

 

Slyšel jsem několik zajímavých teorií, z nichž zcela zásadní význam měla informace od Milise. Někde četl, že si kočky lížou kožich z toho důvodu, že v něm mají spoustu vitamínů a živin. A že důkazem je, že když je taková kočká zalitá do betonu (nebo do asfaltu, takovou podrobnost jsem bohužel pozapomněl), tak si kožíšek nemůžu lízat, tudíž nemá přísun vitamínů a záhy umírá. Něco na tom asi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Tak mám sice vysušený rty od vodky, která tam pořád kolovala, ale jinak jsem to přežil celkem v pohodě.

 

Slyšel jsem několik zajímavých teorií, z nichž zcela zásadní význam měla informace od Milise. Někde četl, že si kočky lížou kožich z toho důvodu, že v něm mají spoustu vitamínů a živin. A že důkazem je, že když je taková kočká zalitá do betonu (nebo do asfaltu, takovou podrobnost jsem bohužel pozapomněl), tak si kožíšek nemůžu lízat, tudíž nemá přísun vitamínů a záhy umírá. Něco na tom asi je.

.... Milis je totiž mimozemšťan a vidí za horizont - jsi si nevšiml, že mu stále svítí oči :lol: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svitici oci zamerne kryje ufounskyma brejlema co meni barvy. jinak seslost to byla paradni. Zjistil jsem, ze lidi znaji Zamberk :) , uzasne jsem se vyspal. zvukovy zaznam dodam pozdeji az to nejak zkonvertuju. naucil jsem se od profesora PhD honoris causa RNDr novy zpusob jak rozfoukat ohen na grillu. byl to velmi edukativni pobyt :D fotky dodam v tydnu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
tak akce byla velice povedená a tady dávám pár špionážních fotek takto by měl vypat průměrný člen fora :lol2:

:gora: vidím, že jsem přišel o něco co se mi mohlo líbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
.... ale mam takovy tuseni, ze nekdy bude repete. nejak se mi vychodocesi zalibili :D

Už se těším, příště určitě nezmeškám. :)

 

EDIT: Kdo je ten polonahý fešák, spící v kufru Milisova (předpokládám) auta? Přiznej se! :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite by libilo :) ale mam takovy tuseni, ze nekdy bude repete. nejak se mi vychodocesi zalibili :D a asi taky nutne potrebuju Monstra.

Souhlas, akce výborná. A repete určitě bude. No a "pražáci" kupodivu k nám vesničanům zapadli :thumbsup_anim: , bylo s vámi dobře. Škoda že jste museli domů, kdyby jste zůstali ještě včera, tak by jste si dali gulášek, pár piv a večer steaky...kupodivu zase s pivem. Ale hlavně by jste zjistili kdo je "mončičák" anorektik a jak chutná bylinný likér...

PS: těším se na zvukový záznam :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, akce výborná. A repete určitě bude. No a "pražáci" kupodivu k nám vesničanům zapadli :thumbsup_anim: , bylo s vámi dobře. Škoda že jste museli domů, kdyby jste zůstali ještě včera, tak by jste si dali gulášek, pár piv a večer steaky...kupodivu zase s pivem. Ale hlavně by jste zjistili kdo je "mončičák" anorektik a jak chutná bylinný likér...

PS: těším se na zvukový záznam :thumbsup_anim:

no kdybych zustal, tak bych musel urcite spat v Milisove jesterce jinak bych se zblaznil. o tom chrapani se mi jeste zda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak chutná bylinný likér...

tak ten likér považuju za promyšlený a rafinovaný útok na východočeskou chronobuňku s cílem ji vyhladit z povrchu zemského. Jinak pro mě byl největším zážitkem ten smutek, lítost a beznaděj v očích 911, když ráno přišel po probdělé noci, popsal, co všechno protrpěl a pak beze slov pustil ten mobil se záznamem pochrupování :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...