Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Východní Čechy


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Mě všechno tak s..e, že ani nemám chuť na pivo. Tak si dám asi kořalku. Nemůžu v úterý.

 

A víš jak všechno s**e mě! Všechno je úplně na ho...

Vylil bych si hlavu, kdyby to šlo a na chvilku zapoměl, možná se z toho všeho vykecal...

No nic. Já to stejně vidím na čtvrtek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leze žába po žebříku :goof:

 

nablila si do kyblíku

 

pak to dala do pytlíku

 

křičí tombed do světlíku

 

Kluci, kdyby mě doma pustili, myslíte, že bych se mohl přijet na vás podívat? Aspoň na chvilku... sím...

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyby mě doma pustili, myslíte, že bych se mohl přijet na vás podívat? Aspoň na chvilku... sím...

 

tak hoši...

si vezmu tu košili, co na ní nejsou vidět propocený fleky podpaždí, a stříknu si do držky ten sprej, po kterým netáhne, Pete si přestane kousat nechty, Milisákovi dáme lopatku barbiturátu, Godinovi dvě, Soňák si oškube vobočí atd.

 

přijede delegace ze severního království.... :)

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hoši...

si vezmu tu košili, co na ní nejsou vidět propocený fleky podpaždí, a stříknu si do držky ten sprej, po kterým netáhne, Pete si přestane kousat nechty, Milisákovi dáme lopatku barbiturátu, Godinovi dvě, Soňák si oškube vobočí atd.

 

přijede delegace ze severního království.... :)

 

Kurňa... to vyzerá, že budu muset počátkem příštího tejdne do sprchy :crying_anim02: Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váženým hostům promíjíme ledacos :D

 

Hele, nevím jak to máte vy, u nás na severu pálíme krb, pijeme pro zahřátí čaj, zpíváme písničky... Mám vzít kytaru? Dáme "Stály báby u silnice", "Do vod Niagary", "Poštorenská kapela" a tak...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...