Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Východní Čechy


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Čauky chlapy, doufám, že se Vám všem vede dobře...jen by jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte něco o Peteovi. Totiž aby jste mně rozuměli, v květnu jsem mu půjčila peníze a od té doby se mu nemůžu dovolat atd...jak kdyby zmizel z povrchu zemského... :-( kdyby jste třeba měli na něj fungující kontakt či cokoli bližšího, uvítám v tomto jakoukoli pomoc... omlouvám se za narušení, opatrujte se...tik tak ... hi, hi :-)

 

Neveselé čtení http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/35397-pozor-na-pouzivatela-s-nickom-pete/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Čauky chlapy, doufám, že se Vám všem vede dobře...jen by jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte něco o Peteovi. Totiž aby jste mně rozuměli, v květnu jsem mu půjčila peníze a od té doby se mu nemůžu dovolat atd...jak kdyby zmizel z povrchu zemského... :-( kdyby jste třeba měli na něj fungující kontakt či cokoli bližšího, uvítám v tomto jakoukoli pomoc... omlouvám se za narušení, opatrujte se...tik tak ... hi, hi :-)

 

ten je zmizelej...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky chlapy, doufám, že se Vám všem vede dobře...jen by jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte něco o Peteovi. Totiž aby jste mně rozuměli, v květnu jsem mu půjčila peníze a od té doby se mu nemůžu dovolat atd...jak kdyby zmizel z povrchu zemského... :-( kdyby jste třeba měli na něj fungující kontakt či cokoli bližšího, uvítám v tomto jakoukoli pomoc... omlouvám se za narušení, opatrujte se...tik tak ... hi, hi :-)

 

špatný holka. Volali jsme mu i v době, kdy měl šanci vyřešit průser tady, ale se stejným výsledkem. Doufám, že jsi mu moc nepůjčila.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže nejsem sama...hmmm, to mě mrzí...díky za info. Mně dluží 10tisíc. Připíšu alespoň co vím: jmenuje se Pete = Petr ..., bydlí ve .... Kdyby cokoli, jsem na drátě...pa pa

Upraveno uživatelem Jay Doll
Smazány osobní údaje, tohle na fóru prosím NE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Sakra, člověk se na chvíli odmlčí a hned toto. Snad se vše vysvětlí.

 

To už je dávno vysvětlený...totální průser, skrat a já nevím jak to ještě nazvat. V každém případě PETE je pro nás zmizelej, není, šancí měl dost avšechny propásl. ^_^

EDIT: a kdy tebe Vlastíku zase uvidíme, už bych tě ani nepoznal

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, už sem si vlákno dočetl taky a je to neveselé čtení. Každopádně na další sraz už dorazim. Už si to doma s malým trochu sedlo, tak Vás zase rád uvidim.

 

 

To už je dávno vysvětlený...totální průser, skrat a já nevím jak to ještě nazvat. V každém případě PETE je pro nás zmizelej, není, šancí měl dost avšechny propásl. ^_^

EDIT: a kdy tebe Vlastíku zase uvidíme, už bych tě ani nepoznal

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Navrhuji setkání. Tentokrát vybírám hospodu já, protože minule v tý dřevěný nekuřácký kůlně jsem se fakt necejtil dobře. Jelikož je náš majitel vztyčenýho pinďoura na dýnku svých hodinek tůze nemocnej, tak navrhuju příští čtvrtek, nebo možná ten další. Prosím tě pilote, napiš, jak máš směny. Dlouho jsem tě neslyšel mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do salonu vín nepojedu, jsem línej jak veš. Do hospody bych šel ke konci února nebo začátkem března. Příští týden jsem rozlítanej. A nebuď drzej kmk.mkmk. mkmk. , jo? S tím piňdourem mě ty řeči znervózňujou, víš? Furt musím poměřovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Nepojedem do Salónu vín, do Valtic?

 

Klíďo, když to logisticky zařídíš....

EDIT: já nevím ani co je nástupiště a co je kolej...

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Jestli tím pilotem myslíš mě tak 23 můžu a ten další čt. nevím neb je nový měsíc.

 

Koho asi, Roman se nechá vozit, pilotovat starou fordku s automatem by uměl i můj syn a jindra zůstal viset včera na vysočině... Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

do salonu vín nepojedu, jsem línej jak veš. Do hospody bych šel ke konci února nebo začátkem března. Příští týden jsem rozlítanej. A nebuď drzej kmk.mkmk. mkmk. , jo? S tím piňdourem mě ty řeči znervózňujou, víš? Furt musím poměřovat.

 

Můžem jít klidně v červnu nebo v červenci, rýma si do tý doby určitě sedne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžem jít klidně v červnu nebo v červenci, rýma si do tý doby určitě sedne...

 

kdybys viděl, co jsem do sebe nalil slepičí polífky, čaje, těch horkejch nápojů, macerovanej zázvorů, česneček za ten tejden, co se z toho mátořím, tak by ses mě nesmál. Takhle hydratovanej jsem snad nikdy nebyl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíďo, když to logisticky zařídíš....

EDIT: já nevím ani co je nástupiště a co je kolej...

 

Kdyby nás bylo do šesti, moh bych vzít tu fordku a zpátky bysme si mohli nakoupit pár palet vína. Zatím sem s tím nejel víc jak 100km, no dobře, 80. Byla by to výzva.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

kdybys viděl, co jsem do sebe nalil slepičí polífky, čaje, těch horkejch nápojů, macerovanej zázvorů, česneček za ten tejden, co se z toho mátořím, tak by ses mě nesmál. Takhle hydratovanej jsem snad nikdy nebyl.

 

já tě chápu,

Usadila ses

Tíživě a věrně poléháš

ve hlase

jímž nezníš ale doléháš

chvějíc se v pavučině svitu

niterních nostalgických červánků...

Nezval jsem, nežádal, a spíš tu

oděna do noci a do vánku

 

Usadila ses

jen smutně hladíš

a nezdá se

že k žalozpěvům svádíš

jako čas ve dlaních řeky vln

jen unášíš smích dětských let

jak stařec vzpomínek jsa pln

skrýváš je pod svůj tuchlý pléd

 

má věrná sestro...

 

Usadila ses

Oděna v minulost

jak věrný pes...

Vydán jsem v nemilost

do hloubek utonutí duše

spaluješ v srdeční krajině

čas plyne jednoduše

jak octomilka ve víně

 

Usadila ses

pálím si křídla světlem

plným iluzí jež ohněm jsou

taju ledem a mrznu teplem

přeludů a chimér jež odnesou

mne v Medusiny jeskyně

Hadí vlasy vábí do oprátky

tak teskně, mile, nevinně...

A pokud ohlédnu se zpátky

v kámen proměníš mne

 

má věrná sestro...

 

má bolesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Kdyby nás bylo do šesti, moh bych vzít tu fordku a zpátky bysme si mohli nakoupit pár palet vína. Zatím sem s tím nejel víc jak 100km, no dobře, 80. Byla by to výzva.

 

Hov.o, jedu vlakem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...