Přejít na obsah

SSSeiko minizraz


misoo

Doporučené příspěvky

Máte to hezké, podle promo fotek mi přišlo že SARX jsou na kůži hezčí než na tahu, podle fotek zde na fóru jsem změnil názor. Ještě by mě zajímaly nějaké reálné fotky SARB017 na originální hnědém pásku, abych měl do budoucna jasno které pořídit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa tento leskly "aligator" ani trochu nepaci, chcelo by to nejaky normalnejsi hnedy, cierny... to budem experimentovat neskor. momentalne uz nejako prezit obdobie kym bude dostupny tah a bude to ok.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to hezké, podle promo fotek mi přišlo že SARX jsou na kůži hezčí než na tahu, podle fotek zde na fóru jsem změnil názor. Ještě by mě zajímaly nějaké reálné fotky SARB017 na originální hnědém pásku, abych měl do budoucna jasno které pořídit :)

 

Ten origo hnědej řemen na Alpinistech je strašnej, vydržel jsem to jenom pár dní. Klidně ti ho pošlu poštou. :D

 

Edit: Ještě jsem zapomněl říct, že dobrej srázek. :)

Upraveno uživatelem emef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ten origo hnědej řemen na Alpinistech je strašnej, vydržel jsem to jenom pár dní. Klidně ti ho pošlu poštou. :D

 

Souhlas. Měl sem pocit, že to ani neni kůže, ale plast. Tvrdé, nepoddajné.

Podle fotek bych řekl, že ten "leskly "aligator" na SARX je totéž, jen v černé barvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten origo hnědej řemen na Alpinistech je strašnej, vydržel jsem to jenom pár dní. Klidně ti ho pošlu poštou. :D

 

Edit: Ještě jsem zapomněl říct, že dobrej srázek. :)

 

To zas není potřeba :D  Ujistil jsi mě v tom, že pokud budu pořizovat SARB nebo SARX tak jedině na tahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

efreeti : vyzera to tak, pocitovo je to ako z papiera, takze predpokladam ze to bude to iste :) rozmyslam, ze kym dojde tah (mesiac - mesiac a pol) ze vybehnem kupit aspon nejaky zalozny hirsch aby to bolo nositelne...

peopla : lepsie niesu ziadne, resp. kazde... vsetci sme boli spokojni so svojim vyberom, chalanom boli sarxy velke a mne sarby zas male... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fotene mobilom, deformacie obrazu tam su... Každopádne Sarb033 ma 37mm a Sarx017 ma 39mm, s tym, ze Sarx ma tensiu lunetu, takze posobia skutocne o dost vacsim dojmom aj ked su tam len 2mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...