Přejít na obsah

GEOCACHING


Doporučené příspěvky

Byl to zážitek.

Chtěl jsem do Dropionu na cestu do stratosféry vložit i nějaké hodinky (Primky) . Kdo jiný by měl být na řadě.. :bangin:

Nabízel jsem spoluúčast Eltonu.

Bez zájmu.

Pokud se bude obdobný projekt opakovat, "vpašuju" tam svoje PS II a to bude pecka.. :punk:

 

http://technet.idnes.cz/stratocaching-0f7-/tec_vesmir.aspx?c=A131116_205533_tec_vesmir_kuz

http://laborky.gymnaziumslany.cz/

Držím palce viz. citace.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj Kačeři.
Momentálně jsem před podpisem licenční smlouvy s Eltonem na výrobu geocoinu s motivem PRIM SPORT IGEN.
Chci se zde poradit, či dát hlavy dohromady jak by coin mohl vypadat. Přední strana je jasná, to budou hodinky PRIM IGEN (děkuji místnímu členovi za poskytnutí grafiky).
A těď se dostáváme k námětům do diskuze. Toto je můj první nápad a návrh:
post-27479-0-78535500-1398068863_thumb.png

Nejsem vůbec dobrý v grafických programech, takže to berte s rezervou. To červené podtržení tam samozřejmě nebude. V mezikruží bych si představoval text (neumím to napsat do kola) VODOTĚSNÉ POUZDRO - ZKOUŠENO NA 4 AT - NÁRAZUVZDORNÉ jako je to na reálném víku.

Nebo do dát celé do angličtiny? Co vy na to?
Navrhujte, haňte, dělejte bouři mozků. :-)

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš jako voe brainstorming :lol2:

 

Dost srandy, jsi šikula, že jsi se do toho pustil! Já jsem pro, text o limitce tam dát určitě, nápisy vodotěsné atd. také dokola, ale byl bych pro, aby to bylo celé anglicky.. nebo pokud by nebyl problém, tak dvojjazycne....AJ a CJ přeci jenom se třebas nějaký kousek zatoulá do světa, tak by byla škoda, aby nám mimo hranice ČR a SR nikdo nerozuměl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že brainstorming.  :lol2:

 

Tak překladač to na mě vyplivl takto: WATERPROOF CASE - TESTED TO 4 BAR - SHOCKPROOF

Nemáte někdo dýnko IGENů v angličtině? Jak to tam píše přímo Elton?

 

Teď mě napadl nápad  :eek:  Místo Limited edition 2014 tam dát Geocaching edition 2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S.erou na nás jak na placatý kameň :) Hele zkus kdyžtak tohle vlákno nějak spojit - postnout do PRIMkového oddělení fóra - vlákna (vláken)... myslím, že kluci Primkaři nadšenci Ti hnedka dají nápadů spousta, i když nebudou vědět, co je to ten geokačink :lol2: Jinak pokud by se to tam vešlo, tak bych dal WATERPROOF - TESTED TO 4 BAR - SHOCKPROOF a kdyby se vešlo i CZ, tak adekvátní text česky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

No vidis, tak muzem probrat zitra na srazu :-)

Me fakt odradilo to, ze na iOS neni Locus. Posledni morovka bylo, ze ajfoun nepripoji ani externi gps qstarz pres modry zub, to me fakt nakrklo a tudiz me to neba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to stale bavi. Pouzivam C:geo, ale jako hlavni mam turisticky Garmin. Hlavne kesuju na cestach a sluzebkach, ale mam co lovit i doma. Pouzivam kesky jako cile pri mych bezeckych trenincich. Je to super, clovek pak nebeha pořád stejne trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beet, jak to vypadá s tím igen geocoinem?

Dobra otazka. :-) Meli jsme podepsat s Eltonem licencni smlouvu, ale prodleni bylo omlouvano zmenou vedeni. Momentalne tady mame dalsi zmenu vedeni a zatim se nic nedeje. Abych rekl pravdu zatim mi to vyhovuje, pac momentalne nemám moc volneho casu ani financí. Az se to u me zlepsi, zacnu na to tlacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Za sebe GC Prim super nápad!!!

Jinak od roku 2008, dá se říci, stále aktivní hledač, hlavně s rodinkou. Hlavně hledání frčí na dovčách a výletech. A už si i začínáme vybírat, kterou  :cheers:  Máme rádi kešky na místech, které bychom jinak neobjevili. Prostě klasika kešky a ještě ty multiny. Já přímo nesnáším luštící Mysterky. A když už je keška na profláklém místě, tak potěší promakaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

JJ, já mám kolem samé nadšence a aktivisty do GC, ale víceméně už něco semtam najdu na výletech a hlavné chodím na různé eventy a geopivka, geoslivovice atd :))) A jak jsem postoval někde výš, z vétší části to je způsobené tím, že QSTARZ se bohužel k iPhonu nepřipojí a po pár letech strávených s extrémně přesnou a rychlou externí GPS, která má jako další funkci samostatné logování trasy do své RAM, tak Garmin kupovat nechci a s interní GPS v mobilu mě to neba... no a naví Locus..chjooo....chjooo... nejlepší appka na GC jakou znám a jaká kdy byla stvořena... kdo nezkusil, tak ať okamžitě stáhne pro Android free verzi a věřím, že do 2 týdnů si za to kilčo koupí full verzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...