Přejít na obsah

GEOCACHING


Doporučené příspěvky

V loňském roce jsem několik keší archivoval a několik založil. Odnesl jsem i nějaké cizí trosky či dopomohl několika listingům k věčnému spánku. A s opadajícím počtem hráčů mám zase větší chuť lovit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyz je to ted celej vikend zprava cislo jedna, tak me  napadlo ze bych geocaching uz konecne rad vyzkousel :)

Nejaky tipy/triky? Jakou stahnout aplikaci, atd?

Diky.

 

+ Respektive jsem teda stahl aplikaci Geocaching na iPhone a chci se zeptat, ma cenu platit premium? Je to celkem mastny... Pamatuju si, ze driv ta appka stavala treba 10eur, ted je zadarmo, ale premium je za 700 rocne.

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je to ted celej vikend zprava cislo jedna, tak me  napadlo ze bych geocaching uz konecne rad vyzkousel :)

Nejaky tipy/triky? Jakou stahnout aplikaci, atd?

Diky.

 

+ Respektive jsem teda stahl aplikaci Geocaching na iPhone a chci se zeptat, ma cenu platit premium? Je to celkem mastny... Pamatuju si, ze driv ta appka stavala treba 10eur, ted je zadarmo, ale premium je za 700 rocne.

a co v tom je za tech 700 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je to ted celej vikend zprava cislo jedna, tak me  napadlo ze bych geocaching uz konecne rad vyzkousel :)

Nejaky tipy/triky? Jakou stahnout aplikaci, atd?

Diky.

 

+ Respektive jsem teda stahl aplikaci Geocaching na iPhone a chci se zeptat, ma cenu platit premium? Je to celkem mastny... Pamatuju si, ze driv ta appka stavala treba 10eur, ted je zadarmo, ale premium je za 700 rocne.

Já používám GPS a v mobilu c:Geo. S tou jejich apkou jsem moc nepotkal, ale zkoušel jsem ji už celkem dávno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je to ted celej vikend zprava cislo jedna, tak me  napadlo ze bych geocaching uz konecne rad vyzkousel :)

Nejaky tipy/triky? Jakou stahnout aplikaci, atd?

Diky.

 

+ Respektive jsem teda stahl aplikaci Geocaching na iPhone a chci se zeptat, ma cenu platit premium? Je to celkem mastny... Pamatuju si, ze driv ta appka stavala treba 10eur, ted je zadarmo, ale premium je za 700 rocne.

 

Stahni appku a vyraz, nic platit nemusis. Prijdes tim o premiovy kesky, ale i tech normalnich je vsude fura. A kdyz budes mit stesti tak narazis na nejakou pekne udelanou na zajimavym miste. Hlavne u toho pouzivej mozek a nelez do tunelu pred destem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes zacal a rovnou odchytl 7 kešek :)

 

Jen by to chtelo mit pristup i k tem "sedejm", nevim jesi koupit to premium....

nekdo nejakej tip?

Diky.

Není nějaké omezení přímo v té apce? Např. ta virtuálka určitě PM není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ta oficiální apka je úplně k ničemu. Spousta keší je šedých protože mají D nebo T vyšší než 2 a pokud je chceš zobrazit, máš si zaplatit premium. Pro iphone je lepší Looking4Cache Lite. Sice BM zobrazí taky jen tradičky a eventy, ale zato všechny. Navíc se dají odfiltrovat nalezené keše a vyhledávat podle GC kódu. Omezení pro BM je, že si můžeš stáhnout jen 3 plné listingy za 24 hodin, ale to u tradiček zas tak nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dnes je to přesně 10 let co jsem našel svou první kešku.

Trocha statistiky:

našel jsem 2086 keší

statistiky praví, že od keše ke keši jsem nacestoval 204 400km což dává průměr 98km/keš. Dloho jsem měl průměl přes sto, ale lini jsem si to zkazil, nějakýma seriema.

navštívil jsem (a taky odlovil alespoň jednu keš) 28 zemí a při tom jsem překročil 207krát hranici států

 

Konec statistických hlášení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
před 1 hodinou, Beet napsal:

Trochu opráším téma po roce.

V sobotu to bylo 20 let co nám (čti normálním smrtelníkům) zapli GPS. A v neděli to bylo 20 let co se zrodil Geocaching.

Jak jste to oslavili? Máte Blue switch day suvenýr?

Nojo, máme ho :) (suvenýry nějak neřešíme). Bylo to při FTF na 5* mysterce, takže to byla oslava víc než povedená :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...