Přejít na obsah

GEOCACHING


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vím, že určitě spousta místních provozuje geokešing, potřeboval bych poradit, jaký nejlepší přítroj, resp soft pro symbian pro tuhle skvělou zábavu použít? díky

 

já pro hledání nepoužívám žádné mapy, stačí mi vestavěné funkce symbianu- určování polohy - tj mobil mi ukáže vzdálenost a směr, kterým mám jít.

jinak už dlouho mám nainstalovaný tenhle program, ale ještě jsem se nedostal k tomu, ho odzkoušet: http://code.google.com/p/handygeocaching/

Upraveno uživatelem toldi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď chodím s e-Trex H a k tomu jsem si teď pořídil Samsung Galaxy Ace. Tam jsem si nahrál app C:GEO. Dají se tam pěkně hledat kešky v okolí, hned k nim navigovat, ukládat listing kešek k off-line použití, logovat atd. Taky jsem si stáhnul player WhereYouoGo na tyhle kešky, ale moje dva pokusy v Budějicích a Českém Krumlově nedopadly úspěšně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Zdarec,

Dnes sa sustredujem na nehodinkove temy :-) pred chvilou som pisal do uheraku a este sa chystam na cigarky a android :-)

Na gc som sa chystal v roku 2002, kupil som si na to garmin vistu (na slovensku vtedy boli nejake 3 kesky), ale potom sme zrazu cakali prve dieta a musel som zhanat a zariadovat byt a uz sa to nejak cele zvrhlo moc do serioznosti...

Az neskor na to doslo, takze od nejakeho 2007 zaregistrovany, ale aktivne tak posledne 3 roky uz aj s oboma detmi :-)

Posledny rok sme zvolnili tempo,lebo staviame a je nejak menej casu, ale stale aktivne kesujeme.

Inak imho najlepsie co existuje je aplikacia Locus pro na androide s turistickymi mapami shocart. Nebyt slabej vydrze baterky mobilu a urcita krehkost smartphonu, nechyta sa na to ziaden Garmin, ten smartphone proste dokaze vsetko co na gc treba.

 

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...