Přejít na obsah

závlačka na kal. 66.3


Doporučené příspěvky

Přišel jsem za manželkou a ukázal rozebraný strojek, ať vidí, jakého má doma borce. No a ona si té závlačky a ložiska všimla a v nastálem tichu chladně pravila: "To N-E-N-Í úplně rozebrané." Pánové uznejte, mohl jsem konat jinak? Příště se na hrdost vykašlu a nechám ho tam!  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inka perko se tam na zpět  dává pinzetou. .Musíš ho opatrně vzít a nastrčit do základny jak je na  Tvím obrázku zezhora dolu .

A pak opatrně zaklapnout ty packy nahoře. Někdy mi pomohlo, když to tam nešlo dát ,dát tam nejdřív  šaton s krycím kamenem, položit perko na to a opatrně zastrčit do základny, ale když to vemeš blbě do pinzety ,budeš mít opět letecký den. Jo a když už to budeš skládat. nezapomeň šaton namazat olejem č.2 . Řekl bych že by bylo lepší to dát složit nějakému hodináři.  Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem za manželkou a ukázal rozebraný strojek, ať vidí, jakého má doma borce. No a ona si té závlačky a ložiska všimla a v nastálem tichu chladně pravila: "To N-E-N-Í úplně rozebrané." Pánové uznejte, mohl jsem konat jinak? Příště se na hrdost vykašlu a nechám ho tam!  :smile_anim:

Neblbni, z toho by ještě mohl být pěknej průser, jestli nebere prášky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jiří9  Děkuji za radu, zkusím to tak. Ovšem tu poslední větu rozhodně nemohu akceptovat!   ;)

Hele, kup si těch perek alespoň 200. Někde v mém bytě je místo, kde leží souvislá několikacentimetrová vrstva takových věcí a třeba stěžejek, šroubečků, korunek, pružinek, vlásků, setrvaček, natahovacích hřídelí  a vteřinových ručiček. Asi procházejí nějakou černou dírou do jiné dimenze. Jednou ji objevím  a projdu na druhou stranu- určitě tam jsou připravené Orlíky do mojí sbírečky :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...