Přejít na obsah

koupíme GS v Japonsku? - výzva


elninoelnino

Doporučené příspěvky

Začátek vlákna byl moc fajn hodně jsem se pobavil, hlavně tím celníkem, přes kterého nikdo neprojde. :lol2:

Když to čtu dál tak už se mi z toho chce jenom :sick01:

Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nebyl jsem na netu a vidím, že se to tu slušně rozjelo. 

 

Dost mě mrzí (a tady zároveň překvapují) názory typu: "když na to nemáš, tak si to nekupuj" a podobné.

Potom prosím tady zavřete second handový prodej, nedívejte se na výhodné nákupy, nezakládejte vlákna typu "co je kde na prodej a za kolik". Výhodněji přeci nakupují jen socky :frusty:

 

Btw. cesta vlakem mě zaujala, snad bych i jel, zní to dobrodružně a má to i hezký cíl v podobě GS na ruce.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl jsem na netu a vidím, že se to tu slušně rozjelo. 

 

Dost mě mrzí (a tady zároveň překvapují) názory typu: "když na to nemáš, tak si to nekupuj" a podobné.

Potom prosím tady zavřete second handový prodej, nedívejte se na výhodné nákupy, nezakládejte vlákna typu "co je kde na prodej a za kolik". Výhodněji přeci nakupují jen socky :frusty:

 

Btw. cesta vlakem mě zaujala, snad bych i jel, zní to dobrodružně a má to i hezký cíl v podobě GS na ruce.

Já už jedno GS doma mám a to mi úplně stačí :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl jsem na netu a vidím, že se to tu slušně rozjelo. 

 

Dost mě mrzí (a tady zároveň překvapují) názory typu: "když na to nemáš, tak si to nekupuj" a podobné.

Potom prosím tady zavřete second handový prodej, nedívejte se na výhodné nákupy, nezakládejte vlákna typu "co je kde na prodej a za kolik". Výhodněji přeci nakupují jen socky :frusty:

 

Btw. cesta vlakem mě zaujala, snad bych i jel, zní to dobrodružně a má to i hezký cíl v podobě GS na ruce.

 

Poviem to ešte raz. Kto si kupuje niečo luxusné, na čo nemá, je hlupák a skôr, či neskôr na to doplatí. Prekvapuje ma, že ťa to prekvapuje a nemrzí ma, že ťa to mrzí.

 

Nemám problém s nákupom secondhandových hodiniek. Väčšie riziko poruchy však nutne musí byť vyvážené podstatne nižšou cenou. Tiež nebudem krvopotne šetriť na Credor Eichi, Credor Sonnerie alebo Credor Minute Repeater, ale radšej si kúpim viacero kvalitných secondhandových hodiniek a budem sa z nich tešiť, hoc' sa občas pokazia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poviem to ešte raz. Kto si kupuje niečo luxusné, na čo nemá, je hlupák a skôr, či neskôr na to doplatí. Prekvapuje ma, že ťa to prekvapuje a nemrzí ma, že ťa to mrzí.

 

Nemám problém s nákupom secondhandových hodiniek. Väčšie riziko poruchy však nutne musí byť vyvážené podstatne nižšou cenou. Tiež nebudem krvopotne šetriť na Credor Eichi, Credor Sonnerie alebo Credor Minute Repeater, ale radšej si kúpim viacero kvalitných secondhandových hodiniek a budem sa z nich tešiť, hoc' sa občas pokazia.

aha,takze my se tu bavime o tom,kdo na co ma a nema? To snad ne. Mel jsem za to,ze se bavime o tom,kde a jak koupit neco vyhodneji. Moralizovani si prosim nech pro sebe;) dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,takze my se tu bavime o tom,kdo na co ma a nema? To snad ne. Mel jsem za to,ze se bavime o tom,kde a jak koupit neco vyhodneji. Moralizovani si prosim nech pro sebe;) dik.

 

áno, zvíťazil si v internetovej konfrontácii... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při vší úctě, neměl jsi mít tuto úvahu dávno za sebou, než jsi založil toto vlákno?

Já bych to počítal až na místě, když to nebude vycházet moc dobře, tak se vrátí bez hodinek, třeba jen s pohledem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při vší úctě, neměl jsi mít tuto úvahu dávno za sebou, než jsi založil toto vlákno?

Nemám ten pocit. Neměl jsem v plánu naservírovat neprůstřelný plán, ale jen s lidmi, kteří se hodinkám věnují, nahlas zauvažovat i) jestli by měl někdo zájem; ii) jestli by se to vyplatilo.

Některé příspěvky považuji v tomto směru za velmi podnětné, a za ty děkuji. Některé jsou vtipné, některé spíše remcalského typu....

Upraveno uživatelem elninoelnino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako největší výhodu nákupu v Japonsku bych neviděl cenu, ale ten pocit. Přece když si pro vysněné hodinky pojedu přes půl světa, tak k nim budu mít úplně jinej vztah a spoustu vzpomínek z cesty a je jedno jestli to jsou GS nebo Géčka. Což se o hodinek z místní pošty říct nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...