Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 336
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zvyk je železná košile. To, že sis vytvořil nějaký stereotyp, a teď ho opouštíš se přirozeně projevuje tím, že ti to chybí.

Zkus si najít jinou závislost, nejlépe na sportu. Funguje to stejně jako ostatní psychotropika a uvolňuje endorfiny, které jsou lepší než líh.

Já to tak mám s plaváním. Jak to nemám třikrát do týdne, jsem nervní. Ale zase, vytvořit si závislost na sportu taky chvilku trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že tatík to moc pod kontrolou nemá, když vypije litr až dva wizoura týdně, ale podpořil mě a bylo to příjemné  B) Celej život cestoval, sportoval, budoval firmu, no a dnes říká, že už na to má prostě nárok . Docela si to stáří užívá, zdraví drží, tak copak. My jsme tak nějak k chlastu měli z jeho strany všichni blízko a všichni se dožily úctihodného věku mezi 80-90. Jedinej prapraněkde děda šel v padesáti, jelikož na něj spadli kamna z půdy, mimochodem byl v tu dobu střízlivý" Nikdy nikdo z nás nedošel tak daleko, že by musel jít na léčení, většinou si s sím všichni poradily doma sami, no a já to teď také poprvé zkouším" Jak jsem již psal, po detoxu bych se rád vrátil na úroveň, opíjet se do němoty pouze na velkých akcích a občas si dát doma tu jednu, dvě dvojky vínka max, jak jsem to míval před pár lety" Teď je můj velký cíl nepít do odjezdu na hory v půlce března, kde to nějak chci znovo pomalu rozjet :cheers:

 

Palec hore pro tátu, Afričane!  :speak_cool: Ten to má zjevně pod kontrolou  :lol:

Jsem zvědavej, co budeš psát za ty dva týdny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Pánové...

DETOX není jen odvykačka od chlastu ! Toxinů máme v těle plno a ty musí ven. Ne nadarmo naši předkové měli postní den v pátek. Zkuste to....jen čistá voda a syrová zelenina. Hned vám bude lépe....a kdo na tomto režimu vydrží celý víkend, tak mu bude odměnou nejen tisícovka navíc v peněžence, ale hlavně životní elán a optimismus v pondělí ráno.

:clap: ....a tváříme se radostně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové...

DETOX není jen odvykačka od chlastu ! Toxinů máme v těle plno a ty musí ven. Ne nadarmo naši předkové měli postní den v pátek. Zkuste to....jen čistá voda a syrová zelenina. Hned vám bude lépe....a kdo na tomto režimu vydrží celý víkend, tak mu bude odměnou nejen tisícovka navíc v peněžence, ale hlavně životní elán a optimismus v pondělí ráno.

:clap: ....a tváříme se radostně!!!

Bych zdechnul radostí :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Budu držet palce, ať se Ti to povede, jak si přeješ, ale měl by sis dád delší voraz. Fakt... Přeji tvému rodu dlouhověkost. Stává se, že kdo leje, přežije abstinenta, kdo nekouří, dostane ho rakovina plic atd atd. Nespoléhal bych na to ale...

Prostě nechlastej, bav se, zachraňuj nosorožce a žij. Dva týdny bez chlastu po takovém průplachu jater jsou fakt málo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že tatík to moc pod kontrolou nemá, když vypije litr až dva wizoura týdně, ale podpořil mě a bylo to příjemné  B) Celej život cestoval, sportoval, budoval firmu, no a dnes říká, že už na to má prostě nárok . Docela si to stáří užívá, zdraví drží, tak copak. My jsme tak nějak k chlastu měli z jeho strany všichni blízko a všichni se dožily úctihodného věku mezi 80-90. Jedinej prapraněkde děda šel v padesáti, jelikož na něj spadli kamna z půdy, mimochodem byl v tu dobu střízlivý" Nikdy nikdo z nás nedošel tak daleko, že by musel jít na léčení, většinou si s sím všichni poradily doma sami, no a já to teď také poprvé zkouším" Jak jsem již psal, po detoxu bych se rád vrátil na úroveň, opíjet se do němoty pouze na velkých akcích a občas si dát doma tu jednu, dvě dvojky vínka max, jak jsem to míval před pár lety" Teď je můj velký cíl nepít do odjezdu na hory v půlce března, kde to nějak chci znovo pomalu rozjet :cheers:

Už jsem se "lek" že budeš v Itálii chlastat limču...Jinak můj otec byl notorious par excellent,já to po něm naštěstí nemám.Občas se v knajpě stavím,ale piju jen pivo,kořalky vůbec,ty jsou pro mě smrtící.Doma si vůbec neumím představit chlastat,byť i jen pivo,navíc doma ani nekouřím.Občas si dávám "detox" na týden,14 dní a piju kefíry,mikroflora se srovná a jede se dál.Ale fakt je to nádherný probouzení u toho nechlastání!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dlubix: Díkas, to jsem si právě říkal, že dva týdny jsou málo, tak jsem si naordinoval dva měsíce :eek: Každým dnem je to větší pohoda, tak to snad dopadne a trochu se pročistím.

 

To Decebal: Já jse právě čas od času do němoty zrubat musím, jinak bych na naší planetě nemohl žít, a díky mému aktivnímu životu musím prostě čas od času oslavit, že ještě žiju :cheers:

 

To Jožan: Neboj se nic bratře, v Itálii zapaříme :cheers:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, sibiřu, taková constellation je u mně tak dvakrát do roka, a pak mám vždycky měsíc morální kocovinu. Holt nedokážu mít v p.i.ch.i, co jsem dělal. A že to umím roztočit...Ve 100% případů za to můžou kořalky v pozdních nočních hodinách po předchozím několikahodinovém pivním či vinném mejdanu.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám problém, že mi není fyzicky blivno, ale vypíná mi HDD. Dr.Jekyll se promění v pana Hydea, a pak se dějí věci. Ale může za to jen kořalka. Proto preferuji jiné substance. Ale občas se to s tou kořalkou stane (přitom mi destiláty vyloženě nechutnají, musím se k nim propít do určitého stavu). Kdysi dávno jsem se z toho probral teprve v okamžiku, kdy jsem vypadl z cizího auta za jízdy, a vůbec, kořalka mě přibližuje smrti blíž, než mi je milé, proto se jí vyhýbám jak čert kříži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...