Přejít na obsah

Mráz


Doporučené příspěvky

Kurna saunu bych taky dal... uvnitr +100 venku -20 a voda v ochlazovacim bazenku z horskeho potoka... tomu rikam labuzo maximal :-) Jinak teplotu hlasim Dolni Becva -8, pocitove na slunicku +8 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou náhod jsem s kamaráda vedl dnes rano tuto diskuzi a na dotaz kolik byla u vas teplota, tak jeden rekl +22, další řekl neměří jsem se ale tak +36,5, takze sem se blbe zeptal, nicmene pod Řípem bylo -13 a ted -7

 

 

Zaslano iPhonem za použití Madly a Ťapiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si delas p...l? :lol2:

Si dela prdel :-) Konecne aspon trochu zima a trochu snehu... na Vanoce jsme si najezili bezky, tesil jsem se jak malej jarda, pac jsem uz tak 15 let na nich nebyl...a nebyl snih :_(... Vsak hlasi, ze od pulky unora se ma zase oteplit... Jinak hlasim Dolni Becva -9.8 a tlak 1009,00 hPa :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stupava (SK) -10. Cim je vonku zimsie, tym mam vnutri teplejsie. Asi sa pohram s krivkou...

Presne tak, tento system topeni provozuji od letoska a nemohu si vynachvalit...akorat jsem krivku dal z prednastavene 6ky na 5ku, pac porad bylo doma pretopeno...tedka mam 5ku a posun krivky -4, pac bukoveho je dost a Jotulky to jisti uz od rana :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Bivak. Zkousel jsem vanocni darky,naprosta parada. Vsude klid.

Není tam jen pláň bez stromů?

 

My jsme tam jezdívali v létě s dětmi, když jim bylo kolem 15, na týden stylem všechno na zádech. Byli jsme 2 roky po sobě, dodnes na to vzpomínají. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tam jen pláň bez stromů?

 

My jsme tam jezdívali v létě s dětmi, když jim bylo kolem 15, na týden stylem všechno na zádech. Byli jsme 2 roky po sobě, dodnes na to vzpomínají. :)

 

Uz je to uplne nahore trochu lepsi,asi se to pokousej trochu zalesnit netroufnu si rict stari stromku,ale neco tam roste.jinak by to dnes neslo vydrzet,trochu tam fucelo. Je to ale lepsi teren nez u kopce praha,daj ti tam vojaci pokoj a nesnazej se vychovavat :-))).uz nemam vek na to,hrat si s nima na honenou a schovku :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...