Přejít na obsah

Limitka Prim Sport NoDate


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj všem, mám info, že se množí požadavky na montáž červeného ciferníku. Je potřeba si uvědomit, že ten je bonusový, tedy navíc. A hlavně, bude mít jiný odstín lumi (světlejší), než černý ciferník a nebude k tomu sedět lumi ruček.

Kdo bude chtít stejnou lumi na ručkách i na červeném ciferníku, musí si vzít další ručky (rovný, nebo bombírovaný) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je mé chápání pomalejší /třeba na to mám i věk/, ale myslel jsem že děláme limitku s černým cifrem a kdo chce může si objednat (do kapsy) i červený. Nebo je to jinak a můžu mít limitku rovnou s červeným(teda já ho zrovna nechci),případně proč né z modrým nebo i okrovým?

Dík za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerveny je bonus navic.

Dalsi ciferniky bez data asi nebudou, teda pokud se nedomluvi banda lidi, jinak je to ekomomicky nesmysl. Pokud nekdo chce do pouzdra limitky rovnou cerveny, branit mu nemuzu. Cerveny cifernik si nebude brat kazdy, bude jich cca 10.

To se uklepe, casem si to sedne a za par let bude rvacka o nezbastleny provedeni :-)

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je mé chápání pomalejší /třeba na to mám i věk/, ale myslel jsem že děláme limitku s černým cifrem a kdo chce může si objednat (do kapsy) i červený. Nebo je to jinak a můžu mít limitku rovnou s červeným(teda já ho zrovna nechci),případně proč né z modrým nebo i okrovým?

Dík za vysvětlení

 

Ne, navic je jen cerveny. Bo by to jeste nekdo ve vyrobe dodrbal a nenecham tady po sobe rvat.

Uz tak si s tim uzivam slusnou davku adrenalinu. :-)

Ostatni viz vyse, smyslem je nabidnout neco navic. To ze si to nekdo upravi po svym, tomu uz nezabranim. Ani nechci.

To ze si dva lidi nechaji dat rovnou cerveny cifr, resit nebudu. Rad bych upozornil na mozne uskali s ruckama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ma "na stole" i jine projekty, kterym se venuje. Zasveceni vedi... :)

 

To mi hlava nebere :goof:

 

Možná je mé chápání pomalejší /třeba na to mám i věk/, ale myslel jsem že děláme limitku s černým cifrem a kdo chce může si objednat (do kapsy) i červený. Nebo je to jinak a můžu mít limitku rovnou s červeným(teda já ho zrovna nechci),případně proč né z modrým nebo i okrovým?

Dík za vysvětlení

 

Myslím, že původně bylo jasně řečeno, že hodinky budou v rámci limitky v černém provedení a případně červený cifr navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, navic je jen cerveny. Bo by to jeste nekdo ve vyrobe dodrbal a nenecham tady po sobe rvat.

Uz tak si s tim uzivam slusnou davku adrenalinu. :-)

Ostatni viz vyse, smyslem je nabidnout neco navic. To ze si to nekdo upravi po svym, tomu uz nezabranim. Ani nechci.

To ze si dva lidi nechaji dat rovnou cerveny cifr, resit nebudu. Rad bych upozornil na mozne uskali s ruckama.

 

Děkuju, že ses mě zastal, náčelníku :).

 

Ručky si holt musím objednat nové s odpovídající výplní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pecka, výborná práce! Ten červený nápis tomu sekne, když je dobře vyražený, aby tam barva zůstala...

nadhera, ale co na to primkari/dynkari s plnym dynkem, aby si je kazdy den rozdelavali a kochali se.......  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dá. Ale je potřeba vakuová komora, ultračervené světlo, přesně sedm osmin úplňku, zvuk půlnočního zvonu z nejbližšího krchova a krev z exotického hada! :rolleyes:

A zapomel jsi jako vzdy na klasickou prisadu: 17 chlupu z netopyra, ktery vcera nepil krev :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...