Přejít na obsah

Fotografie quartz hodinek, které vás zaujaly


Návštěvník LukeD

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fotky zítra,za denního světla.

Pouzdro kartáčovaná ocel potažená karbonem/používá se na motory F1/ dle výrobce lze poškrábat jenom diamantem/ no uvidíme.

Strojek Ronda 5030D swiss made gold plated

Šroubovací stěžejky

Sklo K1 tvrdé jako safír pevnější než minerál,neviditelný antireflex z obou stran.

WR 100m

Dýnko nerez na 4 šrouby,bez povlaku.

Cena: 650?

Edit: mám ještě černý a bílý řemen na černém jsou mnohem decentnější.

Upraveno uživatelem rejan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky zítra,za denního světla.

Pouzdro kartáčovaná ocel potažená karbonem/používá se na motory F1/ dle výrobce lze poškrábat jenom diamantem/ no uvidíme.

Strojek Ronda 5030D swiss made gold plated

Šroubovací stěžejky

Sklo K1 tvrdé jako safír pevnější než minerál,neviditelný antireflex z obou stran.

WR 100m

Dýnko nerez na 4 šrouby,bez povlaku.

Cena: 650?

Edit: mám ještě černý a bílý řemen na černém jsou mnohem decentnější.

tak to vypadá, že ty přežijou i atomový výbuch!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi né

 

tak to vypadá, že ty přežijou i atomový výbuch!!

To asi né.

Fotky klamou hodinky jsou poměrně lehké necelých 100g i s řemenem,působí bytelně,ale jsou takové vzdušné a perfektně sedí na ruce.

Ještě se omlouvám za informaci o strojku je to Ronda 3540D,životnost baterie standardně 54 měsíců

post-17556-0-46000200-1393672647_thumb.jpgpost-17556-0-75603500-1393673018_thumb.jpg

Upraveno uživatelem rejan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze 75 kusů tohoto Limited Edition - ukončen.

Airborne FW3 je chráněn černou "Diamond-Like Carbon" povlak. Používá se v F1 závodní auta motory a letecký průmysl, tato technologie poskytuje neuvěřitelnou vlastnost a jen diamant může poškrábat případ. "K1" krystal je také velmi těžké, Ultra odolný materiál více poškrábání než minerální krystal, to je také více odolný proti otřesům, než safír ... , že podpis styl Wryst odhalit na tomto modelu sofistikovaný bi-barevný silikonový pásek a vytáčení vysoká -tech černý čtverec spony. kolekce FW poskytuje vůbec první hodinky, které kdy byly vyrobeny, které splňují průkopnický stylový vzhled a ubber-těžké materiály.

 

SPECIFIKACE

 

Limitovaná edice 75 kusů pouze s výrobní číslo vyryté na judikaturu zadní 

- Swiss Made Quartz Chronograph 
- Black Diamond-Like Carbon případ, odolné proti poškrábání 
- netříštivého K1 minerální sklo s oběma stranami anti-reflexní nátěry 
- odolný proti vodě 100 metrů 
- 45 mm pouzdro, 22 mm spona 
- tři popruhy: x1 černá a zelená, x1 zelené a také x1 černá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pouze 75 kusů tohoto Limited Edition - ukončen.

Airborne FW3 je chráněn černou "Diamond-Like Carbon" povlak. Používá se v F1 závodní auta motory a letecký průmysl, tato technologie poskytuje neuvěřitelnou vlastnost a jen diamant může poškrábat případ. "K1" krystal je také velmi těžké, Ultra odolný materiál více poškrábání než minerální krystal, to je také více odolný proti otřesům, než safír ... , že podpis styl Wryst odhalit na tomto modelu sofistikovaný bi-barevný silikonový pásek a vytáčení vysoká -tech černý čtverec spony. kolekce FW poskytuje vůbec první hodinky, které kdy byly vyrobeny, které splňují průkopnický stylový vzhled a ubber-těžké materiály.

 

SPECIFIKACE

 

Limitovaná edice 75 kusů pouze s výrobní číslo vyryté na judikaturu zadní 

 

- Swiss Made Quartz Chronograph 

- Black Diamond-Like Carbon případ, odolné proti poškrábání 

- netříštivého K1 minerální sklo s oběma stranami anti-reflexní nátěry 

- odolný proti vodě 100 metrů 

- 45 mm pouzdro, 22 mm spona 

- tři popruhy: x1 černá a zelená, x1 zelené a také x1 černá.

Tady píšou,že je odolnější proti poškrabání,než minerál a pevnější než safír 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to JE minerál, maximálně nějak vytvrzenej. Minerální a plastový skla jsou pružnější než safír, proto jsou méně náchylný proti roztříštění či odštěpování při nárazu. Zároveň jsou však samozřejmě měkčí a dají se snáz poškrábat. To platí i pro tenhle zázrak, ty kecy o speciálním ultraodolným materiálu jsou jen marketingovej bulšit. Tvrzený minerální skla dělá kdekdo a na safír se to v tvrdosti samozřejmě nechytá. Takže ano, pevnější to možná je, tvrdší nikoli:).

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pred casem jsem na jednom obchodnim jednani videl nadherne hodinky.

- viz puvodni prispevek v Co jste dnes videli ------- krasne zlate oblekovky v decentnim stylu IWC Portofino - kombinace zlato a bily cifernik. Prumer tak 43mm a krasne tenke. Mel je na tmavezeleno-modrem NATO strapu. Takova neobvykla kombinace, ale moc pekne to vypadalo. Snazil jsem se moc nekoukat, ale bohuzel jsem nepochopil, co to bylo. IWC tam urcite napsano nemel, ale bylo to velmi podobne - spis GW. Pan Google mi neodpovedel, tak zkousim mistni experty...-------

Dnes jsem je zcela nahodou objevil. Znate nekdo znacku Daniel Wellington http://www.danielwellington.com/us/men ? Asi americka obchodni znacka prodavajici japonske strojky v krasnem designu. Prumer 40 mm (vypadaji vetsi), vyska pouzdra 6mm. A delaji je hlavne na Nato strapech. A ty ceny?! Daji se sehnat uz za 100?. Ano, quartzy mne tolik netankuji, ale tyhle bateriove hodinky bych asi i zkousl...

post-21151-0-32514700-1399317968_thumb.jpg

post-21151-0-01009100-1399317982_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nazivo mne naprosto dostaly. A prave, ze je nikdo nezna, tak pusobi mnohem draz (zajimaveji) nez proflakle bossy nebo Skageny. Jen si sypu popel na hlavu, ze jsem si nevsiml, ze jsou to quartzy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nazivo mne naprosto dostaly. A prave, ze je nikdo nezna, tak pusobi mnohem draz (zajimaveji) nez proflakle bossy nebo Skageny. Jen si sypu popel na hlavu, ze jsem si nevsiml, ze jsou to quartzy :)

Jak si toho chceš všimnout u dvouruček ;) Právě chybějící vteřinovka je záchranou, co z nich dělá nositelný módní doplněk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si toho chceš všimnout u dvouruček ;) Právě chybějící vteřinovka je záchranou, co z nich dělá nositelný módní doplněk ;)

Jo. Elementarni Watsone!..... Ocividne malo premyslim:). Tak to jim dam treba nekdy sanci:). Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V kolekcii Seiko vždy človek nájde niečo, čo si dovtedy nevšimol :-) Rádiom riadené Seiko Brightz SAGZ049. Dosť pripomínajú Casio Oceanus, priemer 38 mm, škoda ručičiek, ktoré pôsobia plechovo a sekundovka je snáď z papundeklu. Cena cca 800 USD.

 

Foto: watch-tanaka.com

post-28818-0-61565300-1412089090_thumb.jpg

post-28818-0-28848700-1412089095_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...