Přejít na obsah

Hrátky s řemeny, tahy, náramky ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Diky :) 

dalsie moje vyrobky z koze mam tu:

https://www.facebook.com/JSleatherhandmade

tam aj nejake hodinkove remienky.

btw tento remen a este zopar inych mnou vyrobenych mam na predaj na bazosi, ale nechcem si tu robit reklamu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 405
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Otestoval jsem Comfytrooper z CNS (https://cnswatchbands.com/search?q=comfytrooper&options[prefix]=last) na týdenní dovolené na Kanárech. Musím říct, že něco tak pohodlného jsem opravdu na hodinkách ještě neměl - je lehoučký, krásně měkký na dotek, hodinky se na ruce ani nehnou, pokud nechcete, ale zároveň ani trochu neškrtí, žádný otlak. Na rozdíl od klasických nato z něj nečouhají žádné "cancoury" a nemá žádné zbytečné přezky.

S řemenem jsem nebyl ve vodě. Samozřejmě čekám, že daní za příjemný materiál je, že bude schnout déle. Taky se bojím trvanlivosti, protože po týdenním intenzivním nošení vidím při blízkém zkoumání lehké náznaky třepení.

Každopádně sumasumárům - za pár babek suprový strap na letní aktivní dovolenou, pokud nebude moc koupací. Za tu cenu mi nepřijde líto si koupit na příští sezónu nový, pokud by se opravdu třepil nějak více.

IMG_1057.jpg

IMG_1025.jpg

IMG_1024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zmrzlinar napsal:

Otestoval jsem Comfytrooper z CNS (https://cnswatchbands.com/search?q=comfytrooper&options[prefix]=last) na týdenní dovolené na Kanárech. Musím říct, že něco tak pohodlného jsem opravdu na hodinkách ještě neměl - je lehoučký, krásně měkký na dotek, hodinky se na ruce ani nehnou, pokud nechcete, ale zároveň ani trochu neškrtí, žádný otlak. Na rozdíl od klasických nato z něj nečouhají žádné "cancoury" a nemá žádné zbytečné přezky.

S řemenem jsem nebyl ve vodě. Samozřejmě čekám, že daní za příjemný materiál je, že bude schnout déle. Taky se bojím trvanlivosti, protože po týdenním intenzivním nošení vidím při blízkém zkoumání lehké náznaky třepení.

Každopádně sumasumárům - za pár babek suprový strap na letní aktivní dovolenou, pokud nebude moc koupací. Za tu cenu mi nepřijde líto si koupit na příští sezónu nový, pokud by se opravdu třepil nějak více.

IMG_1057.jpg

IMG_1025.jpg

IMG_1024.jpg

Když koukám na ten škrábnutý hardlex - nejsou toto ode mě? Prodával jsem je tuším 2022 tak únor/březem 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pracovní Vostok tentokrát na tropicu. Dneska se budu celý den hrabat v rozvaděči tak je lepší když nebudou plandat. 

Velmi pohodlné. Jedinou nevýhodou tohoto levného tropicu je délka jen tak tak a že do něj dostanu jen obyčejné stěžejky. Originál jsou silnější, ale ne tak jako u Seika.

 

16771517754549173995485303708349.jpg

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Koupil jsem si jedny fieldy jen tak pro srandu, že takový druh hodinek ještě nemám, první den nový řemen, obyčejný Mavex, ale líbí se mi k nim, dnes po odpolední jsem se pustil do úpravy koncovek jubilee tahu původně určeného pro SKX.

IMG_20230406_164130.jpg

IMG_20230407_020002.jpg

IMG_20230407_015054.jpg

IMG_20230407_013740.jpg

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...