Přejít na obsah

Slim peněženka


Doporučené příspěvky

A je to vůbec ještě "peněženka", když pak budeš muset mincez kapes (kvůli místu na chuchvalce zmuchlaných bankovek) vyprazdňovat do kastlíku v autě ala Sibiř a Spiderer?  :whistling:

 

Co se bájné "RFID ochrany" (a reálných problémů s kolizemi RF karet přístupových systémů) týče, tak tu u platebních karet řeším proříznutím nechtěné antény pod levým dolním rohem podpisového pásku...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 591
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To nevypadá zle. Jinak peněženka tamto už asi moc neni, spíš takový nosič na kreditky. 

Na druhou stranu, pokud můžu, platim všude právě kartou, cash nosim u sebe max pár bankovek. Proto mě zaujalo právě tohle "řešení".

 

Nicméně si rád nechám poradit podle následujících kritérií:

- jednoduchý design, nejlépe bez překlápění nebo max. véčko

- velikost na plochu cca velikosti kreditní karty, nebo vofous větší

- slim, stačí mi aby se tam vlezlo 8 karet (OP+ŘP, 2x platebka, 4x ostatní ; pár vizitek nepočítám)

- uskladnění bankovek (klip/guma stačí, nemusí být kapsa)

- pokud možno další malý prostor např. na lístky do metra, apod. (tohle ta výše ode mě nemá)

- na mince nic nepotřebuju, buď to nechávám obsluze, nebo to hodim do kapsy a pak doma klukovi do kasičky

 

No a jelikož jsem těch skoro 10 let nosil koženou, rád bych zkusil něco jiného. Neni to must-have, když z toho nejlépe vypadne zas kuže, tak to bude zas kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje slimka pojme bez problému 8 karet(včetně teda op+řp), 15 bankovek, nějaký ty drobný a to vše s výškou cca 16mm. 

 

Je pravda, že drobný v ní nosím jen dvě/tři mince a zbytek házím doma do kasičky. Když ji méně nacpu jsem někde na 10-12mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem podobne typy slimek zkousel a musim rict, ze mi to moc nevyhovuje. Jsou to spis penezenky na noseni v predni kapse nez v zadni. A tady ty tvrdy materialy jako kov a plast me v zadni kapse proste tlaci. Pokud to nosis v zadu, zustal bych u podobneho typu, ale kozene. Ta se lip prizpusobi.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...