Přejít na obsah

Slim peněženka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 591
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak mam další starost :

- mam slimku od Rip Curl, kde jsem měl cca 6-8 karet, průhledný slot na ID a místo na bankovky, které se musely ohnout aby nečuměly ven

- koupil jsem "slimku" od MAGPUL - průhled na ID (služebák), z druhý strany 2 sloty na karty kde mam celkem 4 karty plus papírek a kolky, a uprostřed je kapsička na bankovky, který se musí ohýbat ještě víc jak do Ripky - zamiloval jsem si jí, je dokonale minimalistická 

 

JENŽE, nemám kam dát zbroják teď :( co teď? :(

 

Kdysi jsem měl SlimFoldku od Dava, original tyvek. Ještě ji někde mam, ale už neni použitelná. 

Nemáte někdo novou SlimFold original ze softshellu? Že bych to zkusil? Musí se tam vejít ZP a musí být pohodlná na nošení. :(

Za tipy díky.

 

Přikládám fotky těch dvou co mám :(

 

Rip Curl - tahle moje část menší byla součástí větší peněženky, kterou jsem prodal zde, ta se mi nelíbila, chtěl jsem jen tuto menší.

post-26133-0-36725100-1551120500_thumb.jpg

 

MAGPUL - minimalistická, ale úžasně skladná a pohodlná na nošení. Matroš megapříjemný. Ale k čemu mi to ted je :(

post-26133-0-13499400-1551120678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem nahrál karty do mobilu, jedu Edenred přes apple pay, tak pokud někdo nechce čekat Gubintu černou mám k dispozici, mě už navždy stačí pouzdro od Lingera ale časem i to půjde do šuflíku...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

po nejake dobe to tu trochu ozivim, shanim slim penezenku a rozhodl se objednat micro softshell od slimfold. Zjistil jsem, ze aktualne bezi KS kampan na novy typ, ktery je malinko vyssi +1,5cm nez ta micro (tj. vejdou se tam ?, takze i nase 2litry), navic jako bonus (aspon pro me) je v ni mala mincovka na par drobnych. Takze si radsi pockam do dubna 2020 a jdu do noveho typu.

Treba to bude zajimave i pro nekoho dalsiho z vas, tak tu davam link...

https://www.kickstarter.com/projects/slimfold/minimalist-thin-travel-coin-wallet

 

jinak kvuli lepsi cene (-10$) jsem objednal set 2ks, tak budu mit jednu k prodeji, kdyby mel nekdo zajem, prosim SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.indiegogo.com/projects/stealth-wallet-ultra-thin-strong-8-card-wallet/x/19432851#/

Objednal jsem si tuhle opravdu minimalistickou Stealth Razor. Trošku pokus. Opravdu minimalistická (prázdná necelé 0,3mm), na osm karet (lépe šest) a 4 bankovky (v reálu 7-8 OK, více se vleze, ale už má tendenci to vyčuhovat. Šíře bankovek ideálně dolary naše 2 a 5 tis to sice pojme, ale uprostřed tam udělá trošku zářez (když jich je víc jak 1-2, tak ne a přizpůsobí se podle nich)

Cca. po dvou měsících denního nošení, kdy je "přetížená" je stále jako nová. Pocitově je super, nikde netlačí nepřekáží. Absence mincí nevadí, hodila by se však o trošku větší šíře aby to bylo friendly i pro větší bankovky - raději než vegan friendly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Muzu doporucit moji novou penezenku, je pekne zpracovana a na kozenou i celkem tenka. :-) Akorat se divam ze od meho nakupu lehce zdrazil.

https://www.etsy.com/listing/516930669/coin-mens-wallet-leather-wallet-coin?ref=shop_home_active_3&frs=1

post-63408-0-44922800-1572945631_thumb.jpg

post-63408-0-64850900-1572945636_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...