Přejít na obsah

Slim peněženka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 591
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@lolohh - koukám na to, jedině to asi objednat po jedný, na hromadný objednávky ta sleva není (zvláštní)

@Americkej, swenak - Revolut by bylo řešení, ale tam stejně musíš dát Revolutu číslo svý karty, takže asi holt fakt smůla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jde řešit virtualní kartou, jednorázovou kartou, nebo třeba dobíjecím Revolutem a podobně.

Asi jo, ale jsem člověk prostý, s roustoucím odporem ke zbytečným složitostem. Pokud nedokážou objednávce přiřadit unikátní VS a pověsit tam číslo účtu, tak se mnou kšeft neudělají.  Ale šrajtofle supr. Minule jsem se tu připojil ke společný objednávce a díky tomu už jí nosím dlouho, pořád drží neskutečně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak po dlouhe dobe neco malo prispeju i sem, konecne mi dorazil novy model od SlimFold - coin travel

akce bezela vloni na Kickstarteru a asi nejen kvuli Covid-19 se dodavka protahla o 2 mesice.
Prvni setkani bylo, uprimne, zklamani. Nikdy jsem zadnou predchozi SlimFold nemel a tak jsem mel urcita licha ocekavani, nejak nedrzela tvar a vsechno mi prislo takove krive, nicmoc sesite. Pak jsem ale penzenku naplnil a trochu dorovnal a povytahl svy a ejhle - nazor zacinam menit - je kompaktni, opravdu tenka, pevna, vse sedi tak akorat, vypada to, ze se asi dlouhodobe zkamaradime. :-)
Sel jsem do noveho typu hlavne kvuli vetsi vysce (bankovky nijak nevycuhuji, ani 2tisicovky) a take magneticke kapsicce na mince.
Jedine, co by mohlo byt jinak je barevna kombinace - cerna s antracitove sedou je dost unyla.

32ed5fa135199931747a1c71504a8620.jpg
0e22f3cbdb442a5aa0513599d3a04da7.jpg
ddf7d6d514574e32fde44d1cb7768cf0.jpg
c25388813bf517b2eb2662410dcb0a56.jpg
36d6b96e831e37eebd53f7675fb1733d.jpg
5d0a71b7ed31ea12c233fa8f8e388f3e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto děkuji Robertovi za pomoc s objednávkou a musím říct, že je super. 
Už klasická slimfoldka je dostatečně malá a spokojeně ji nosím poslední rok pořád. Toto je ještě menší a navíc tam vleze pár mincí takže bude na léto super :)

7E5EA384-9F15-47D1-BC70-6EE03B6B90AA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Já dostal  k Ježíšku obyč Jack Daniels, hezky voní po kožce, vleze se tam všechno co do staré, nedělá bouli, ale radost ano! 🙃

IMG_20211229_192810.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...