Přejít na obsah

Hamilton vs. Zeno popř. jiné kolem 15k


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás zde všechny, rád bych si vyslechl, resp. přečetl pár názorů na níže uvedené modely hodinek (zatím mých favoritů - záměrně píši zatím, jelikož se zde může strhnout smršť návrhů a já budu opět na začátku) - čili pokud víte o jiných, podobně designově laděných jako níže, budu rád za každý nástřel. Jsem novicem v tomto oboru a tak žádnou radou zkušenějších "odorníků" zajisté nepohrdnu.

 

1. Hamilton Khaki H64455523
406261d1300445721-hamilton-khaki-king-au
2.Hamilton Khaki H70555523
h70555523.jpg
3. Zeno Watch Basel 6210-f2
28966.png
4. ZWB 6069DD-e2
51Q9Q2F9tBL._SL1600_AA500_.jpg
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Hodinek těchto parametrů jsou desítky. Doporučuji prostudovat si tento odkaz KLIK. Pak zjistíš, kolik existuje švýcarských firem, které podobné hodinky nabízí a které jsou podle mého názoru o pověstný chlup kvalitnější ZENA.

 

Několik příkladů

 

 

MIDO Great Wall

 

 

MIDO Multifort

 

 

MIDO Commander

 

 

MIDO Commander

 

Všechny by si musel kupovat v říši. Tamní obchodníci jsou schopni nabídnout velmi zajímavé ceny.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeno jednoznacne nedoporucujem. Mam od nich potapky a kvalita je biedna. Luneta sa hned poskriabala, taktiez z nej odpadol fosforovy kruzok na dvanstke. Kyklop na skle sa rozbil... V podstate tie hodinky vydrzia dost, ale po pol roku bezneho pouzivania su ako po absolvovani vojny vo Vietname.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to určitě všechno samo neudělalo, ale nějaká míra samo přičinění tam nejspíš bude.

Jinak jsem rád za odkazy a za rozšíření obzorů. Ty Davosy vypadají velmi pěkně, hlavně Vigo. Jak to tak pozoruji, nebude to jen tak vybrat to pravý ořechový přesně dle mého gusta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálne mám Hamilton aj Zeno a oba spoľahlivo slúžia. Subjektívne keď nie je veľký cenový rozdiel tak by som tiež volil Hamilton, aj to len z dôvodu, že mi viac sedia dizajnovo. K spracovaniu nemám námietky a porovnávať ich priamo nechcem lebo technicky ide o rozdielne hodinky.

 

Pohon u modelov, ktoré si vybral ty bude rovnaký ETA 2834 (resp. 2824). Intenzita lumi tiež pravdepodobne rovnaká úroveň. Teda nič moc. Sklíčko u oboch bez antireflexu. Hamilton by mohol mať akurát lepšiu WR.

Upraveno uživatelem EDYMI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to krtenek: no ty Bremonty by pro mne byly taky asi ideální, avšak cena je trochu mimo moje současné možnosti. Zase na druhou stranu, když vzpomenu že před 14 dny jsem začínal limit na 8k, pak zvednul na 15k kde se mi v této cenové relaci nejvíce líbí Davosa Vigo nebo Pares a začínám pokukovat po Edoxech Les Vauberts Day Date kolem 25k, čili jestli to tak půjde dál možná se na ty ?3.000,00 časem dostanu :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeno pilotky chrono (Val.7750) mám pomaly 10 rokov a nikdy žiadny problém. Viac stresu som si užil s lepšími značkami (Omega, Montblanc, T-H). Súčasné modely od Zeno ale nepoznám, tak to berte z rezervou. Osobne by som sa tiež priklolnil k Hamiltonu, výborné detailné a presné ciferníky (vyššie postavené značky by sa mohli učiť), spoľahlivé strojky aj púzdra, škoda slabšej lumi. Sú neprávom trochu prehliadané, no v pomere cena/výkon sú asi ten najlepší možný výber zo Swiss Made.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeno pilotky chrono (Val.7750) mám pomaly 10 rokov a nikdy žiadny problém. Viac stresu som si užil s lepšími značkami (Omega, Montblanc, T-H). Súčasné modely od Zeno ale nepoznám, tak to berte z rezervou. Osobne by som sa tiež priklolnil k Hamiltonu, výborné detailné a presné ciferníky (vyššie postavené značky by sa mohli učiť), spoľahlivé strojky aj púzdra, škoda slabšej lumi. Sú neprávom trochu prehliadané, no v pomere cena/výkon sú asi ten najlepší možný výber zo Swiss Made.

 

Tu poslední větu podepisuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...