Přejít na obsah

Soci 2014


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 877
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Filippo: musim te zklamat i s timto. Kamen lip klouze po tech hrbolcich, nez po hladkem lede - je tam samozrejme mensi treni. A narovnani drahy kamene nerozumim. Oni ho v prubehu drahy vedou prave pomoci tech "kostat" tim, ze vytvori vodni film, ktery klade mensi odpor a tim padem meni drahu kamene podle potreby na kteroukoliv stranu... Samozrejme, ze idealni je hodit z jedne strany, udelat rotaci.do protipohybu, aby kamen doklouzal do predem daneho cile. Ale jelikoz hrac nehazi idealne, je potreba drahu a dojezd kamene korigovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se k tomu průseru vracím, ale nedá mi to.

Velmi dobrý shrnující článek o vystoupení naší hokejové reprezentace v Soči:

http://www.hokej.cz/cz/oh-2014-soci/dalsi-sance-je-pryc-tentokrat-ta-olympijska-hokejisty-v-soci-srazela-mozaika-dulezitych-detailu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...komentáře Dusíka v alpine snb...to je peklo smíchané s bludy....najlepší je zakousnutá hrana a paralel vznikl kvůli olympiádě v Naganu...jsou to tak trochu jiné sporty alpine a freestyle...no asi jo, bo se jedou zvlášť....a skákání (přeskoky) na snowboardu....příště jim dají švihadla.

 

No nic, Esťo jeď.

 

 

Dusíka bych rád viděl jet na SNB...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi nevadí, že na tom nikdy nestál, ale ať nemotá lidem hlavy. Může říkat drby ze zákulisí, kdo má jak velké kozy a pinďoura, ale nekomentuje: "snowboard se zakousl do hrany" a podobně.

 

Já to myslel jen obecně, ne ve vztahu k jeho komentování. To můžeš posoudit Ty, já na tom nikdy nestál.

Už se těším na slalom chlapů v alpském lyžování, co bude za chvíli, já někdy rostu z dvojice Vichnar-Holický.

Jeho výraz "musí mít měkký kotníček" je už zapsán do dějin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentatori jsou bidni temer ve vsech sportech. Rejman a biatlon to se fakt neda poslouchat.

Jinak me moc potesily Norky. Po tom vybuchu ve stafete je to mazec. A Eva taky skvela. Zajimalo by me, kde by byla, nemenit po prvni desitce lyze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...vrcholem je však Ondra Horský komentující silniční závody motorek, které při driftu "výrývají drážky do asfaltu"! Ale to je offtopic Soči.

 

To je ten, co mluví na Eurosportu? Ten borec mluví v TV obecnou češtinou-pražštinou.

To je fakt síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...