Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ještě v loňském roce jsem jsem objednal v chronoshopu nové S.A.R. ačkoliv panuje spíše opačný názor, mě se titanovky líbí více než původní model. Díky moc @kubson za sehnání hodinek s výrobním číslem odpovídajícím dni narození, mám z nich fakt radost.

IMG_3512.jpg.1558150f59cef55026200feb8b61ef10.jpg

IMG_3516.jpg.60ef51f087e605c709ce0d84796f9f5c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dlouho jsem se bránil quartzu. Nakonec jsem před dvěma lety pořídíl SBGN005 a od té doby patří mezi nejoblíbenější hodinky. K dalším GS byla cesta ještě o kousek složitější, nějak jsem nemohl překousnout SD respektive způsob umístění rezervy na cifru. Nakonec jsem si zvykl :).  pořád jsem brousil okolo a SD se objevovali ve výběru na další nákup. A pak jsem v inzerci objevil SBGA229 od @StefanM a přes počáteční obavu z velikosti je objednal. Minulý čtvrtek mi je @tomtur dovezl do Prahy (díky oběma!), já je zkusmo nasadil a okamžitě se zamiloval. Jenže ještě ten den jsme odjeli na vodu, tak jsem musel s pořádným seznamováním počkat až do neděle. A musím říct, že jsem stále nadšený. Seiko opět ukázalo svou sílu v tom, co umí dokonale. Hodinky mají dechberoucí zpracování detailů a i přes velikost a váhu jsou maximálně pohodlné. Kdyby mi před časem někdo tvrdil, že mi budou sedět na 17 cm zápěstí hodinky o průměru 44,2mm a výšce 14mm a navíc budou pohodlnější než leckteré 40mm modely, jen bych se smál. A hola :).

IMG_3539.jpg.0cd1922d7461ad4cdf2237e507a7f056.jpg

IMG_3544.jpg.0f0aa1fd19ab1f728618dfce533b44a1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný jsou,

mně momentálně zní GS quartz, jako ta nejvíc logická varianta prvních, opravdu luxusních hodinek. Co všechno ten strojek dokáže, jak je zpracovaný a ve výsledku bezúdržbový. Podobná hodinka se mi posunula na první místo v žebříčku “Co dalšího koupit”.  Ale možná jen blbnu. 😄 Tyhle tvoje nové jsou samozřejmě next level! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2023 v 15:24, Kid_A napsal:

Krasna prace!!!!

 Díky, jsou super. Jen jsem do nich trochu musel “dorůst” 😎

V 12. 6. 2023 v 16:52, Dushakx napsal:

Krásný jsou,

mně momentálně zní GS quartz, jako ta nejvíc logická varianta prvních, opravdu luxusních hodinek. Co všechno ten strojek dokáže, jak je zpracovaný a ve výsledku bezúdržbový. Podobná hodinka se mi posunula na první místo v žebříčku “Co dalšího koupit”.  Ale možná jen blbnu. 😄 Tyhle tvoje nové jsou samozřejmě next level! 

GS quartz je rozhodně skvělá volba. Určitě doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Absťák už byl dlouhý, přece jen chronobundus je stále v plné síle. Okolo Stowa Marine Original Red 60 v bazaru chronoshopu jsem obcházel skoro dva měsíce, od chvíle, kdy se tam objevily a nakonec jsem podlehl. Měl jsem obavu z velikosti, ale sedí skvěle. Pro neznalé, ještě staré klasické Stowa, 41 mm, UNITAS 6498 Top Grade, stříbrný ciferník, modřené ručky, červená vteřinovka. Limitka 100 ks z roku 2019. Mám z nich radost, do kolekce (úmyslně nepíšu sbírky) mi sedí skvěle.

IMG_4003.jpg.e24092e869e0cff24489d65c8f7207f0.jpg

 

IMG_4006-Enhanced-NR.jpg.5535ef0006e640b91a0e4d260dbee175.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Díky moc, jsem rád, že se líbí :). Přidám sem poslední přírůstek, na SEWu jsem ulovil své první Citzenky po dvanácti letech na fóru a zároveň první zelené hodinky. Musím říct, že mě za ty prachy fakt příjemně překvapily.

IMG_4328.jpg.9ae403a54bd0bfcf31fc603ea925175a.jpg

IMG_4336.jpg.6ca517d2934965c7a6344987fdc3bded.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, prischera napsal:

Díky moc, jsem rád, že se líbí :). Přidám sem poslední přírůstek, na SEWu jsem ulovil své první Citzenky po dvanácti letech na fóru a zároveň první zelené hodinky. Musím říct, že mě za ty prachy fakt příjemně překvapily.

Super!
Ty si umíš vybrat a zároveň to i prostřednictvím krásných fotek sdílet.
Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...