Jump to content

Prischerné fotky

Recommended Posts

Zatim zustavaji, jsou to jedine plesnivky ve sbirce. A zadne zasadni penize v nich nelezi. Ale na ruku se dostanou opravdu vyjimecne. Coz je mozna trochu skoda.

• 4 weeks later...
  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hlásím další přírůstek do sbírky . Seiko Samurai (SNM009) netřeba dlouze představovat. Jsou jasným důkazem toho jak Seiko dokáže udělat v podstatě low-level třídě hodinky, za které by nemuseli stydět

Pořídil jsem nové světlo, zaimprovizoval softbox a pozadí a mám tu pro vás "Variaci v bílé"       Pokud by to někoho zajímalo, tak focení v domácím ateliéru vypadalo zhruba takto :      

Dvě fotky z dovčy    

Tyhle vintážní hi-beat certinky s českým day date jsem tu už měl. Koupil jsem je v mint stavu a po čase nerozvážně prodal. Od té doby se po nich  stýskalo. Před nějakou dobou se mi zázrakem podařilo sehnat jiný kus. V horším stavu, bez tahu, ale vem to čert (nebo Cert? 😀),  jsou zpět. Teď jsem je vytáhl z hodinkovnice a překvapeně zjistil, že tu ještě nemají znovuzrozenou fotku. Tak tady jedna je 😉

IMG_9199.jpg.20b95fc63a9777068fc89aa5cc18a60b.jpg

• 2 weeks later...

Tak mě to zase popadlo a víte všichni, že to má jediné řešení 😀. Už nějakou dobu jsme okolo sebe obšlapovali a teď nastala ta správná chvíle pořídit BB58 sestřičky. Trochu mě odrazovala nepřítomnost inhausu, ale nakonec jsem si uvědomil, že mi ta odladěná ETA vlastně nevadí a k Tudoru svým způsobem patří... Jsou malé (BB36), jsou pohodlné, jsou skvělě udělané, jsou tak nudné až mě to baví. Teď už zbývá jen vymyslet, co pustím, abych měl na ně ve winderu místo 🤣.

IMG_9257.jpg.7a55e940cadc34366b552dc5915591ec.jpg

IMG_9280.jpg.8100291ea319eb0735db6bd48b44f67d.jpg

IMG_9287.jpg.967ba87162332b5348edce6f5bd04f5a.jpg

před 14 hodinami, prischera napsal:

Tak mě to zase popadlo a víte všichni, že to má jediné řešení 😀. Už nějakou dobu jsme okolo sebe obšlapovali...

Skvělá dvojka! Oba kousky mě už delší dobu lakájí, ale zatím to neuzrálo, ať dlouho baví :)

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Až teď mi došlo, že tu ještě nemám zdokumentovaný můj poslední přírůstek, regulátor od Alpiny. Tak přidám alespoň jednu symbolickou fotku.

IMG_0734.jpg.4f5055a5b9e48d7a6039bac414a97b6c.jpg