Přejít na obsah

Battlefield 4 - je tu někdo?


Doporučené příspěvky

na PS3 jsem od začátku hrál jen COD. Nic jiného jsem nechtěl - prostě COD patriot. Z velké nudy jsem zakoupil před x měsíci Battle 2, no a ejhle COD už jsem nevložil do mechaniky :-)

a to jsem byl zapřísahlej odpůrce BF. Momentálně pařím BF 4 na PS3 a stále se toho nemohu nabažit. Skoro všechny COD jsem prodal a jen z nostalgie jsem si nechal jen COD World at war, proč?, protože poslední COD se záběrem na II světovou.

 

Ti co máte PS4 a hrajete BF4, stojí to za to?

Jde mi o to že času už nahraní moc nezbývá, zapnu peljáka, tak 5x do měsíce. Mám dilema jesti koupit nebo ne, hlavně mě odrazuje že na PS4 nejde spustit žádný soubor z fleshky, je to pravda?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už toho moc nenahraju,ale jsou věci,který prostě musim,už jen tak z povinnosti sám k sobě.Všechno mastim na PC,žádný konzole,grafika lepší a lepší,tuhle čtyrku už mám taky za sebou,ale když se mě zeptáte,která byla tou nej,odpovím COD 4 Modern Warfare,konkrétně tahle mise a vše co následovalo,střela z okna a útěk.Nikdy mě nic víc nevtáhlo do děje.Poprvé a naposled v životě jsem byl odstřelovačem.

 

                              

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to to nej,co jsem kdy hrál,krok vedle - konec,neuposlechnutí povelu - konec,záchrana kamaráda,zběsilý útěk,spása u ruského kola.-tohle mi z téhle mise udělalo reálnou atmosféru,kterou jsem již nikdy nezažil.Doslova mě vtáhla do sebe.Všechno ostatní jsem jen hrál.Viděl jsem tu na fóru reportáž z návštěvy v Ćernobylu a grafika ve hře tomu přesně odpovídala.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, tahle sniper mise pro me taky navzdy vryta do hlavy... měl jsem tep asi 400+ když jsem tam ležel v hejkalovi a kolem šli ti vojaci a projizdeli tanky... potom ta zachrana postrelenyho kamose... a nakonec silene zakonceni u ruskyho kola...

tohle je proste TOP mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ta sniper mise byla nej z celé hry asi, ale na 2. stranu bych z toho nebyl tak paf. Všecko pěkně naskryptované, že se nebylo čeho bát.Týpek, co tě při ní provázel, tě vodil za ručičku, že se nedalo skoro nic zkazit ani nic moc vlastního vymyslet. To Stalker byla jiná hardcore záležitost. Teď po letech, když jsem to zkusil znovu nainstalovat jsem zjistil, jak se to debilně hraje(oproti novějším Stalkerům), že jsem to rychle zabalil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele BF4 je fakt super, lepší než trojka. 

Jediný, co mě štve, je, že mají zprasený medaile. Takže člověk dostane medaili, odemkne novou flintu a příště zjistí, že flintu sice furt má, ale medaili to neuznalo. Za single hru je tam asi 7 medailí, který mi to nejdřív uznalo, ale teď jsou zase neudělaný.. Fakt šlendrián, kterej nepochopím..

Jinak samotná hra je parádní, balistika sniperek, grafika, mapy.. Všude kolem poletuje listí, po výbuchu se kejve světlo a osvětluje místnost správně.. Fakt hezký..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ta sniper mise byla nej z celé hry asi, ale na 2. stranu bych z toho nebyl tak paf. Všecko pěkně naskryptované, že se nebylo čeho bát.Týpek, co tě při ní provázel, tě vodil za ručičku, že se nedalo skoro nic zkazit ani nic moc vlastního vymyslet. To Stalker byla jiná hardcore záležitost. Teď po letech, když jsem to zkusil znovu nainstalovat jsem zjistil, jak se to debilně hraje(oproti novějším Stalkerům), že jsem to rychle zabalil :D

Jo to je až do určité části mise pravda.Ale dal jsem to několikrát a jiný hry včetně Bat.4 mám problém vůbec dohrát.A taky jsem zvědavej jak dlouho komp ještě vydrží,stavěl jsem ho před dvěma lety dost předimenzovaně,ale nároky rostou.No zatim ještě všechno dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy,ja budu mit betlfild na PS4 od zitra,jinak hrajou kluci z gamerock.cz takrka kazdy den,povidani pres hedsety,nadavani na manzelky a posmesky tem,kdo jeste manzelky nemaji.......   Hra diky pokecu ziskava zcela jiny rozmer.

Když já jsem takovej spíš introvertní typ :-)

Navíc můžu (díky rodině) hrát jen nárazově v nepředvídatelný časy, takže koordinace je těžká. 

A zjistil jsem další věc - jakmile mám na PS4 platinu, tak mě ta hra rapidně přestává bavit, což se teď pomalu děje i u BF4, ačkoli second assault mi udělal radost. Level 45 zatím a myslím že daleko přes 50 to nedotáhnu, za tejden vyjde Thief :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...