Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Mad Men, Suits, House of Cards, Sherlock Holmes, True Detective, všechno dokoukáno, resp. jeden díl týdně je málo, takže bych rád přibral něco dalšího. Máte nějaké tipy? Díky moc.

 

Tak ty obvyklý pecky jako Perníkový táta, Hra o trůny, Ve jménu vlasti, Impérium mafie v Atlantic city, Bratrstvo neohrožených jsi určitě viděl.

 

Co zkusit starší, ale pořád dobrý - Černá zmije nebo ještě starší, ale stejně dobrý Byli jednou dva písaři. U obojího se vždycky dusím smíchy. Je to taková změna po té vážnosti a napínavosti.

 

Teď sjíždím seriál The Shield (Policejní odznak). Myslím, že Ggrand to ohodnotil jako nejlepší seriál. Kolegové z práce o tom taky mluvili v superlativech. Já jsem u 10. epizody 1. série a jako dobrý, ale na ty výše uvedené seriály to u mě nemá. Mám připravený Sopránovi. To prý je taky hodně dobrý. Taky jsem slyšel hodně chvály na Terapii, ale sám jsem jí neviděl.

 

No a pak už můžeš zkusit jedině Okres na severu, Muž na radnici nebo Žena za pultem... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HIMYM :-) to taky chvili vydrzi nebo The Big Bang Theory - kdyz uz jsme u komedialnich

 

HIMYM, TBBT, Two and half men, všechno zkouknuté samozřejmě... :)

 

FraK: nic z těch obvyklých pecek jsem neviděl :D Hru o trůny sleduje moje ženská, takže jsem to párkrát zachytil, když na to koukala a není to úplně můj styl teda, nemám rád historické, fantasy, sci-fi, atd... Docela mě zaujal ten Homeland / Ve jménu vlasti, mrknu dneska na první díl a uvidím, jak mě to chytne. Díky moc zatím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nejsem fanoušek fantasy, ale ta GT mě hrozně chytla. Četl jsem, že to je vůbec nejsledovanější seriál a říkal jsem si - hm, draci, čarodějky a tak - to bude nějaká blbost, ale nakonec jsem z toho byl úplně u vytržení a chápu ten šrumec kolem.

 

Homeland se mi líbil hodně, ale jsou na něj dost rozporuplný názory, co jsem tady četl.

 

Boardwalk Empire se mi taky strašně líbil. Je to takový ala Kmotr seriál. Steve Buscemi v hlavní roli. Spoustu věcí si člověk může místo Ameriky 20. let 20. století promítnout do 21. století v ČR, akorát si místo prohibice může dosadit třeba solární elektrárny.

 

Pro mě to jsou s Breaking Bad a Band of Brothers ty úplně nejlepší seriály.

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem začal koukat na to Breaking Bad :-D Je to fakt dobrej seriál. Odnesl jsem si spoustu nevých poznatků o nádobách, ve kterých lze rozpouštět těla kyselinou a ve kterých se to nehodí :D

 

Jediný co mě štvě je kvalita obrazu. Na 60" TV je rozlišení 624x352 fakt hnus a lepší jsem nikde nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam vyreseny. Televizi u nas okupuji deti nebo manzelka. Ja se vetsinou divam na filmy na ntb a tudiz rozliseni nemusim resit :-)

Poskytol si rozporuplnu informaciu.Teraz neviem ci ta mam lutovat alebo ti mam gratulovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neplánovaně tento film http://www.csfd.cz/film/345055-ranhojic/ i když historické moc nemusím,  ale velmi mile mě to překvapilo i při své smrtelné stopáži:-). Myslím, že hodnocení zcela odpovídá a ještě by klidně mohlo být vo fous vyšší :-). 

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď zjistil, že se nemůžu dívat na filmy, kde někdo trpí. Vážně. Nedokoukal jsem Habermannův mlýn a ani Želary, i když oboje mám nakoukané... To jsem do konce života odsouzenej k Les Charlots a Monty Pythons? Jsem v koncích.

 

Teda historický krváci mě zas tolik nevadí. Takový to masový neštěstí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď zjistil, že se nemůžu dívat na filmy, kde někdo trpí. Vážně. Nedokoukal jsem Habermannův mlýn a ani Želary, i když oboje mám nakoukané... To jsem do konce života odsouzenej k Les Charlots a Monty Pythons? Jsem v koncích.

 

Teda historický krváci mě zas tolik nevadí. Takový to masový neštěstí.....

To je v pořádku...řekl bych, že  duchovní posun v tom hraje velikou roli. Já například jsem se tak 10-15 let  nedokázal opravdu upřímně od srdce zasmát, nebo naopak prožít smutek nejen při umění, ale v životě vůbec ... pomohlo mi sebeuvědomnění, ač to zní možná podivně, ale tak to je. Film je výtvarné dílo a  pokud je dobré a poctivě udělané, musí zasáhnout city člověka. Pokud je ten člověk v pořádku, ovšem. Proto se  umění dělá, aby oslovilo a něco v člověku zanechalo. Jinak by nemělo ani smysl, ani by neexistovalo tak dlouho, jako lidstvo samo. Všimni si, že jsou například knihy, které se ti kdysi nelíbily a teď ano a naopak...nebo jaké knihy s postupem času se ti vůbec dostávají do rukou...a jaké knihy skutečně přečteš,  a které leží v knihovně a ještě nepřišel jejich čas... Je dobře, že tě tvoje vnímání posouvá tam, kde máš být. Není nutné sdílet něčí trýzeň, když víš, o čem trýzeň skutečně je (z vlastní zkušenosti), proto už takové podněty ve svém životě nepotřebuješ. Tomu se říká moudrost (která vzniká z prožitku). Buď zvědav, co tě čeká teď, tedy co se máš naučit prožít :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má umění vzbuzovat emoce, tak bych na úroveň Mona Lisi zařadil veřejné záchodky, které jsem navštívil v jednom marockém hippies kempu. Ty ve mě vyvolaly opravdu velké emoce. je to už 14 let, ale jen si na to vzpomenu, tak se mi ještě teď zvedá žaludek :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teď zjistil, že se nemůžu dívat na filmy, kde někdo trpí. Vážně. Nedokoukal jsem Habermannův mlýn a ani Želary, i když oboje mám nakoukané... To jsem do konce života odsouzenej k Les Charlots a Monty Pythons? Jsem v koncích.

 

Teda historický krváci mě zas tolik nevadí. Takový to masový neštěstí.....

 

 

A dokoukal si Forresta G.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...