Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Poslal jsem ti SZ.

 

Já teď sleduji The Shield.

 

1. serie dobrá, ale pro mě takový lepší průměr.

2. serie už mi přišla nadprůměrná. Na Breaking Bad, Homeland nebo Boardwalk Empire to u mě zatím nemá, ale i tak velmi doporučuji.

 

Je tam mj. vynikající muzika. Třeba

 (Tantric - Breakdown) mě úplně dostalo - a zrovna k tomu dílu, ve kterém zazněla to sedělo jako hrnec na pr...Tu kapelu jsem před tím vůbec neznal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem teda zvědavej. Přečetl jsem tři knihy ze čtyř (bohužel jsem si je koupil najednou) a slabóza slabá teda, jak literárně, tak obsahově a hlavně dobové reálie (lékařství, ranhojičství, soudnictví) úplně mimo. Spíš skoro fantasy.

 

Lehce schizofrenicky ocituju sám sebe, páč se musím opravit, abych náhodou někoho nesvedl na zcestí. Zaměnil jsem dvě knihy s podobným názvem. Film Ranhojič je podle Noaha Gordona, což je slušné čtení a komu nevadí bichle o 600 stranách, tak doporučuju, včetně následujících pokračování Šaman (ten je hodně dobrej) a Lékařka (subjektivně mi přišla slabší, ale pořád dobrá). Moje poznámka o bídných lékařských reáliích zde neplatí, Gordon si to nastudoval velmi pečlivě.

Spletl jsem si to s knihama od Wolfa Serna Ranhojičova pouť a dalšíma na to téma, ty stojí za prd. Páč je film německej, spojil jsem si to automaticky s předlohou německého autora a ne amerického.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pouzivam prehravac BS player, ten si sam pri kazdym spusteni najde titulky k tomu co si poustis a v jazyce jakym potrebujes

Ja pro prehravani pouzivam BSPlayer a ten mi je sam nabizi. V pripade ze sou i cesky tak nabidne i ty.

Díky pánové, zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl ten BSPlayer dobrej, funguje to, připojí se to zrovna na opensubtitles a vodtamtaď si to stáhne co kdo chce. Odteďka budu mít z každýho anglicky mluvenýho filmu h...o. Dík.

 

To automatické stahování titulků v potřebném jazyce je možné i v Media Player Classic - Home cinema... ten používám já... nativně podporuje i dekódování videa přes GPU (chip grafické karty), jednoduchý, svižný a přehledný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koukal na Monuments Men a zklamání. Tolik dobrých (a určitě drahých) herců nacpaných do jednoho filmu a marně. Samý žvanění, plkání, mletí o ničem..smysl mi unikl...jestli tam teda byl. Nevydržel jsem do konce, kousek za půlkou jsem odpadl a radši šel spat.

Kdo jste to viděli celý - má cenu to dorazit, vykrystalizuje to v něco koukatelnýho aspoň ke konci nebo se to jen se sípáním dovleče k závěrečným titulkům ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem koukal na Monuments Men a zklamání. Tolik dobrých (a určitě drahých) herců nacpaných do jednoho filmu a marně. Samý žvanění, plkání, mletí o ničem..smysl mi unikl...jestli tam teda byl. Nevydržel jsem do konce, kousek za půlkou jsem odpadl a radši šel spat.

Kdo jste to viděli celý - má cenu to dorazit, vykrystalizuje to v něco koukatelnýho aspoň ke konci nebo se to jen se sípáním dovleče k závěrečným titulkům ?

 

Skrýše najdou, díla zachráněj, titulky, odchod na párek. Téma zajímavý, zpracování děsná nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...