Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Včera jsem koukal na Breaking Bad, tuším 7. díl v páté řadě a byl tam tenhle pěkný velký záběr na TAGy, co dal Pinkmann Waltovi k narozeninám. A mě přijdou nějaký hnusný, jako by ciferník byl z papíru, datum je šejdrem a vůbec jsou divný - že jsou to fejky ? :)

attachicon.gifWhite-Tag.jpg

No jestli se datum akorat nepreklapi kdyz je na hodinkach 12:01 ... Ta barva bude tou kamerou, ten reziser je znamej smyslem pro detail, urcite by nedopustil takovej faul Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se datum akorat nepreklapi kdyz je na hodinkach 12:01 ... Ta barva bude tou kamerou, ten reziser je znamej smyslem pro detail, urcite by nedopustil takovej faul

Překlápět by se nemělo, bylo to v poledne, když Walt (SPOILER !!!) nechal v basách pozabíjet všechny najednou Mikeovo zavřený spolupracovníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom z existence toho novýho Farga mám smíšený pocity, spolu s Blood Simple ho mám ve svý top 20 takže se nový adaptace dost bojím, ale překvapuje a nahlodává mě to vysoký hodnocení na čsfd tak do toho přeci jen asi půjdu, ono 92% není asi samo sebou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom z existence toho novýho Farga mám smíšený pocity, spolu s Blood Simple ho mám ve svý top 20 takže se nový adaptace dost bojím, ale překvapuje a nahlodává mě to vysoký hodnocení na čsfd tak do toho přeci jen asi půjdu, ono 92% není asi samo sebou..

Máš-li to jako já, tak zatím moc nedoporučuji. Na filmu je perfektní kamera, herecké výkony atd. Po prvním dílu seriálu velké zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš-li to jako já, tak zatím moc nedoporučuji. Na filmu je perfektní kamera, herecké výkony atd. Po prvním dílu seriálu velké zklamání.

Ahá, no asi jo, skvělý W.H.Macy, F. McDormand,  P. Stormare, Buscemi... k tomu kamera, soundtrack... hm, hm, tak teď už fakt nevim, jednu epku asi zkusim, dám tomu šanci, ale díky za postřehy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahá, no asi jo, skvělý W.H.Macy, F. McDormand,  P. Stormare, Buscemi... k tomu kamera, soundtrack... hm, hm, tak teď už fakt nevim, jednu epku asi zkusim, dám tomu šanci, ale díky za postřehy :-)

Však uvidíš. Ne že by byl Thorton špatný, ale Buscemi je prostě lepší. A největší problém mám s M. Freemanem. V poslední době jej cpou všude bez ohledu na charakter postavy a typ filmu. Po tom co jsem nevstřebal ten jeho "blbánkovský" výraz v Sherlockovi, tak mi zkazil dojem z Hobita. A teď se mám zase přehodit a koukat na ten "blbánkovský" výraz ve Fargu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...