Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Nepřekáží. Ale stejně tak to mohli odehrát dva běloši a na ději by se taky nic nezměnilo. Osobně mi to přišlo moc prvoplánové.

Tak proc o tom mluvime? Osobne mi stesky o barve a pohlavi prijdou vzdycky smesne ... nevim v com by dva belosi byli lepsi 

 

 

Jinak ja se na to podival podruhe, tentokrat i s titulkama, takze jsem tomu vic rozumnel ;-) A libilo se mi to vic, je to dobre zvladnuty restart, nove postavy jsou lepsi nez ty puvodni, uprimne receno predstavitele Luka a Leai nebyli zadni super umelci a vzdycky me tam trochu iritovali. Ze zaporak neni cernobilej je nakonec taky plus, umoznuje to postave se vyvijet at uz jakymkoli smerem ... Nostalgie tam bylo teda hodne ale dalo se to vstrebat. Takze za me nakonec vyborne a myslim si, ze to je po episode V nejlepsi dil. A hlavni hrdinka cool, kdybych byl o dvacet az deset let mladsi, tak bych se do ni zamiloval ;-)

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě jsem došel z http://www.csfd.cz/film/367705-kralove-hor/prehled/

 

Děj taková pohádka, ale nikdy jsem neviděl hezčí záběry z divoké přírody, neuvěřitelné záběry orla za všech možných okolností. Vizuálně jeden z nejhezčích filmů co jsem kdy viděl.

A když se k tomu započítá, že to je celé točené 8 let bez jediného efektu nebo nějakých filmových kouzel, tak o to ty záběry jsou neuvěřitelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Taky jsem dnes videl Star Wars a jsem zklaman. 

organicu ... wole .... ty žiješ ..... sem myslel žes v minulý dekádě vykrvácel :) ........ synek na tom byl někdy minulý týden a vrátil se dost nasranej .... což sem nečekal ..... líbi se mu i seriál Ulice(nebo tak nějak) .... takže to vidět asi nechci ... ty války

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...