Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Na co se těšíte letos? Já nejvíc asi na komiksáka Deadpool, podle traileru by to mohla bejt docela zábava - resp. snad to nebude takovej pr*ser jako Hancock :)

 

 

Nebude, já tomu věštím velký úspěch :) Od Marvelu se ale víc těším na Kapitána - civil war a docela mě navnadil trailer na X-Men Apocalypse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem to včera nakonec ani nedokoukal. Poslední necelou hodinu dám asi dneska, anebo vůbec.

Musim naprosto souhlasit se Zmizíkem. A to mám Tarantinovky fakt rád. Škoda.

 

Už jen poslední dovětek k té Tarantinově vosmičce. Včera jsem to nakonec dokoukal, spíš ze zvědavosti než nutkání to vidět. A bohužel ani závěr mně o kvalitách filmu nepřesvědčil. Za sebe proto snímek doporučit nemohu, resp. takto - doma na zkoušku proč ne, ale určitě bych na to nešel do kina. 

 

Většinou ne, ale tentokrát se celkem ztotožňuji s recenzí na iDnesu:

http://kultura.zpravy.idnes.cz/osm-hroznych-recenze-05n-/filmvideo.aspx?c=A160107_103657_filmvideo_ts

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera dokoukal druhou řadu Knick a i když mi tak zhruba od 3. - 4. dílu přišla lepší než první, tak poslední superhyperotevřený konec mě spíš nakrkl. Jednak jak říkala babička - "nevíme zas nic" a druhak mi to ultranaturální bahnění v řezbě nesedí. Myslím, že pro děj to není nikterak nezbytné a osobně mi detailní záběry na stříhání nekrotických střev přijde jen samoúčelně šokující a hlavně nechutné. Svého času jsem viděl pár záznamů z operací pro studenty lékařské fakulty a i odsekávání výrůstků na páteři bylo v přísně didaktickém a dokumentárním pojetí proti tomuhle učiněný čajíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hrozných od Quentina: První dvě třetiny převáženě konverzační - naprosto perfektní, říkal jsem si, že ten úchyl konečně dospěl a natočil něco chytrýho - leč potom zase stříkaly mozky a šlo do to pr... chjo.

Dneska na 19/00 na to jdu taky :-) tož jsem hoooodne zvědavý. QT muzu a to hodně. A recenze na IMDb a csfd o tom mluví jako o slušně vyhlížejícím filmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska na 19/00 na to jdu taky :-) tož jsem hoooodne zvědavý. QT muzu a to hodně. A recenze na IMDb a csfd o tom mluví jako o slušně vyhlížejícím filmu

 

Takže prave se vracím z kina a za mne 182 minut kvalitního QT filmu :-) sqele vykreslene postavy v průběhu 1/2 filmu a druha 1/2 uz klasika kterou lze odpustit snad jen jemu :-) za mne 9/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě jsem byl o víkendu na filmu "Padesátka" a musím říct, že teda Kotkovo prvotina není špatná, párkrát se celé kino zasmálo a bylo to dokonce i napínavé.

Po dlouhé době jsem nelitoval peněz za lístky a nachos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prave se vracím z kina a za mne 182 minut kvalitního QT filmu :-) sqele vykreslene postavy v průběhu 1/2 filmu a druha 1/2 uz klasika kterou lze odpustit snad jen jemu :-) za mne 9/10

Jj, souhlas, je to film do kina ne na tývku (imho) mě to bralo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže prave se vracím z kina a za mne 182 minut kvalitního QT filmu :-) sqele vykreslene postavy v průběhu 1/2 filmu a druha 1/2 uz klasika kterou lze odpustit snad jen jemu :-) za mne 9/10

Někde jsem četl, že těch 182 minut je moc dlouhých a je to zbytečně roztahováno, nemá to spád. Neměl jsi ten pocit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že těch 182 minut je moc dlouhých a je to zbytečně roztahováno, nemá to spád. Neměl jsi ten pocit?

Za mne musím říct, ze první půlka jsou dobre udělané dialogy, nic moc akce, ale spad to rozhodne ma :-) no a druha půlka uz je akce za akci, jak by řekl Bosák:" krása střídá nádheru" . Nicméně, je to opravdový Tarantino, tzn, veškeré scény jsou neskutecne drastické. Ale od Tarantina asi těžko čekat něco ve smyslu Postrizin :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...