Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Kolega dneska na cigáru vychvaloval do nebes toho novýho komixáka, Deadpool. Teď koukám na ČSFD a vono už to za těch pár dní dotáhlo na 16. best film. Interesting...

http://www.csfd.cz/film/261379-deadpool/prehled/

Jak jsem tuhle psal... Pokud máš rád pubertalni humor, komiksové filmy bude se ti líbit. Mně se líbil maximálně. Moje se tam nudila :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je kombinace torrent a VPN. Ja mam zaplaceny Cyber Ghost a taham v klidu z torrentu, kdyz je treba. Asi nejpohodlnejsi zpusob...

 

mozna trosku OT ale jakych rychlosti dosahujes?

premyslel jsem o VPN ciste pro torrenty ale kdyz mam symetricky 100mbit a torrent ho zvlade vytizit naplno tak nevim nevim jak si s tim poradi vpn koncentrator.

vykon routeru me netrapi. mam nekolik vpn tunelu a zatim se mi vytizeni procesoru neprehouplo pres 12%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dal konečně ten novej komedy séroš Akta X a dobrá haluz :lol2:  :lol2:  :lol2: ...nečekal jsem že to bude takový jak před lety,ale co nám tímto chtějí říct mi vážne uniká

 

Já dal zatím jenom první díl a na konci jsem měl pocit, že scénáristi trochu opisovali z Aeronetu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna trosku OT ale jakych rychlosti dosahujes?

premyslel jsem o VPN ciste pro torrenty ale kdyz mam symetricky 100mbit a torrent ho zvlade vytizit naplno tak nevim nevim jak si s tim poradi vpn koncentrator.

vykon routeru me netrapi. mam nekolik vpn tunelu a zatim se mi vytizeni procesoru neprehouplo pres 12%

Ja mam doma pripojeni jen 10 Mb down a jsem schopny takovou rychlosti pres VPN stahovat. Nevim, jake maji limity, moc jsem to neresil. Vyuzival jsem to primarne na obchazeni bloklych stranek v zahranici a pro ceskou IP. Ted to mam uz jen na torrenty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Revenant - v klude som si pozrel posledne premietanie v imaxe, takmer sukromna projekcia.. :) Reziserovu tvorbu mam rad, ale DiCapria ako herca som dlho vyslovene neznasal, cize neberte ma ako zaslepeneho fanusika. Kazdopadne je tento film uplne skvely az na jednu slabinu (pad s konom zo skaly a nasledny spanok v mrsine by som zo storyline jednoducho vynechal). Chapem ze tohtorocne ceny akademie budu zrejme vysoko politicke (rasova agenda), ale reziser, DiCaprio, Hardy, kamera aj hudba by mali vyfasovat zlatu sosku. Kazdopadne, ten film je lepsi nez je vacsina kritikov a asi aj divakov ochotna priznat.

 

Btw, pokial takyto film pozerate na notebooku, tak to je ako pit 80 rocny konak z tetrapaku.. a slamkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, u pateho/sesteho dilu jsem to vypnul a druhou serii nedám.

Ja se teda musim Saula zastat. Mne, jako fanouskovi Breaking bad, se serial libi dost. Je pravda, ze prvni polovina serie je trochu slabsi, ale pak celkem solidne graduje. Neni to zatim takova divocina jako BB, ale IMHO kvalitni drama se zajimavymi charaktery.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...