Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Ahoj, nám se líbil v poslední době 10 Cloverfield Lane (kvůli Johnu Goodmanovi), z českých Osmy s Trojanem, koukáme se hodně na cestovatelské seriály, doporučuju vše se žlutými trabanty, poslední film Trabantem do posledního dechu nás trochu zklamal, snad to teď na ČT spraví seriál. Z ostatních seriálů Orphan Black (kvůli Tatianě Maslany), svérázný Longmire, a teď už čekáme jen na novou řadu Červeného trpaslíka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si zaplatím Netflix tady v česku tak si to můžu přehrát? Někde jsem četl že je ten výběr seriálů pro ČR omezenej.

 

https://www.finder.com/cz/netflix-tv-shows ... teoreticky ano. Zkus trial a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem videl Smrt ve Tme ( Dont breathe) a bylo to moc dobry. Super zanrovka a originalni napad...pokud mozno tak to chce videt v kine, protoze ten film je o atmosfere a napeti...:-)

 

Chystám se na to. Mám rád horory a rád se u filmu bojím, jen mám trochu strach, abych v kině nenarazil na kokoty, kteří to budou komentovat, nebo pubescentní holky, který tam budou vřískat a smát se u toho. Něco podobného jsem zažil v kině na Kruhu, a totálně to zabilo veškerou atmosféru filmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se na to. Mám rád horory a rád se u filmu bojím, jen mám trochu strach, abych v kině nenarazil na kokoty, kteří to budou komentovat, nebo pubescentní holky, který tam budou vřískat a smát se u toho. Něco podobného jsem zažil v kině na Kruhu, a totálně to zabilo veškerou atmosféru filmu.

Covece to znam, ale uz se mi to pomerne dlouhonestalo. Tak snad budes mit stesti, urcite to stoji za zkousku, doma u tv to nebude mit takovou stavu. Prinejhorsim je okrikni, to mi obvykle zabralo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem si film Payback: Straight Up, coz je v podstate rezisersky sestrih filmu Odplata s Melem Gibsem http://www.csfd.cz/film/230120-payback-straight-up/prehled/

 

Jelikoz mam puvodni film z roku 1998 hodne rad, tak jsem byl zvedavy i na tenhle. Je ovsem hodne zkraceny s uplne jinym alternativnim koncem. Navic mi prisel malo noir a jeste k tomu mi chybela hudba Jamese Browna. A i ten konec ma puvodni Odplata vic propracovany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...