Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Od doby co jde sdílet složka v počítači s televizí a k televizi připojit HDD tak jsem si v počítači film nepustil.

 

A pro někoho je to sranda ale pro mě vrchol IT ale naučil jsem se stáhnout film do telefonu a aniž bych se zvedl že sedačky pustit ho v televizi. Připadal jsem si jako Bill Gates :)

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Pánové (případně dámy), vřele doporučuju trojdílné krimi/drama z produkce BBC s názvem Rillington Place. Jestli vám můžu radit, tak pro větší intenzitu prožitku si kolem toho pokud možno nic nezjišťujte (a vlastně ani ty komentáře na ČSFD raději nečtěte). A že je k tomu na webu materiálu celkem dost, protože je to natočeno na základě skutečných událostí. Mimochodem, Tim Roth předvádí v hlavní roli opravdu neskutečný výkon, přičemž Samantha Morton mu neméně zdatně sekunduje. Atmosféra by se dala krájet a ty takřka tři hodiny utekly jako nic...

 

Pokud byste to nikde nesehnali, tak dejte vědět. Můžu to někam nahodit včetně českých titulků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem sáhnul po neamerické komedii, některé už jsou fakt jako přes kopírak... Příjemně mě překvapilo toto dílko z Austrálie. http://www.csfd.cz/film/351404-mala-smrt/komentare/strana-2/

Originalita, svěžest, vtip. Opravdu sem se bavil od začátku až do konce. Doporučuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové (případně dámy), vřele doporučuju trojdílné krimi/drama z produkce BBC s názvem Rillington Place. Jestli vám můžu radit, tak pro větší intenzitu prožitku si kolem toho pokud možno nic nezjišťujte (a vlastně ani ty komentáře na ČSFD raději nečtěte). A že je k tomu na webu materiálu celkem dost, protože je to natočeno na základě skutečných událostí. Mimochodem, Tim Roth předvádí v hlavní roli opravdu neskutečný výkon, přičemž Samantha Morton mu neméně zdatně sekunduje. Atmosféra by se dala krájet a ty takřka tři hodiny utekly jako nic...

 

Pokud byste to nikde nesehnali, tak dejte vědět. Můžu to někam nahodit včetně českých titulků.

Díky za perfektní tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové (případně dámy), vřele doporučuju trojdílné krimi/drama z produkce BBC s názvem Rillington Place. Jestli vám můžu radit, tak pro větší intenzitu prožitku si kolem toho pokud možno nic nezjišťujte (a vlastně ani ty komentáře na ČSFD raději nečtěte). A že je k tomu na webu materiálu celkem dost, protože je to natočeno na základě skutečných událostí. Mimochodem, Tim Roth předvádí v hlavní roli opravdu neskutečný výkon, přičemž Samantha Morton mu neméně zdatně sekunduje. Atmosféra by se dala krájet a ty takřka tři hodiny utekly jako nic...

 

Pokud byste to nikde nesehnali, tak dejte vědět. Můžu to někam nahodit včetně českých titulků.

Hmm, to zní až moc dobře, testnu to. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...